Skocz do zawartości

Bałtyk - gdzie jechac z dzieckiem?


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

ktory kemping lepszy /Pomona, Biały Dom/ na wyjazd z 4 letnim dzieckiem - niechorze miasto znam, dziwnow tez... ale na tych kempingach nie bylem i interesuje mnie czy w razie niepogody dziecko bedzie mialo tam jakis plac zabaw i czy ewentulanie mozna tam rozpalic grilla czy tylko wspolne palenisko?

 

startuje 25-27 lipca - do w/w miejsc - jako ze to moj pierwszy wyjazd chcialbym pojechac z kims w ogonku - ktos chetny na wspolny wyjazd?

preferuje jazde nocna ze wzgledu na gabaryty przyczepy /2,5m szerokosci/ i startuje z opolszczyzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam w Dziwnowie EKOCAMP na Osiedlu Rybackim http://ekocamp.spanie.pl/. Wczoraj byłem. Za przyczepę, 3 osoby dorosłe, prąd, samochód na parkingu 100 m od parceli 64/dobę. Dużo miejsca pod drzewami, gdzie jest cień cały dzień, mały plac zabaw dla dzieci. Grila przy przyczepie. Sanitariaty godne, w wystarczającej ilości oczek, umywalek i kabin natryskowych. Ciepła i zimna woda, ale nie bardzo do celów spożywczych, dlatego radzę zaopatrzyć się wcześniej, najlepiej u siebie, bo w Dziwnowie za 6l butlę życzą sobie 6PLN. Dojazd oznakowany, od strony Dziwnówka przed mostem na rondzie w prawo, od Międzyzdroi za mostem na rondzie w lewo. Współrzędne: 14 44 19,03 wschód, 54 01 15,62 północ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na polu namiotowym TOPAZ w Lubiatowie. Dookoła wyłącznie dzieci z rodzicami lub dziadkami. Żadnych dyskotek, szalejacych aut, wrzasków, ognisk. O 22 zapada cisza o 23 to tylko my nie śpimy.

To rzeczywiście skansen wśród campingów. Wypoczywa się cudownie a plaża chyba najpiękniejsza na naszym wybrzeżu. Tłoku nie ma. Trzy restauracje pod sosnami. Jeszcze nie gotowaliśmy. Sklep na miejscu. Do wsi 2 km. Do plaży 300m. Prąd jest. Kontenery sanitarne, prysznice płatne.W jakim stanie nie wiem, bo p-pkę mam samowystarczalną.

:ok: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę i piszę te słowa na kempingu Wagabunda w Rowach http://www.wagabunda.rowy.pl/ jest to raj dla dzieci, po Rowach jeżdżą dwie kolejki dla maluchów, jedna się nazywa chyba „bajowa”, a druga "zaczarowana".

Dzieci sporo, na plaży wieczorem pozostaje kilkadziesiąt zamków z piasku, w rowach można wypożyczyć „rowerki” takie rodzinne gokarty :ok:, a ogóle dla maluchów raj bo wieczorem jest cisza i spokój, a maluchy mogą spokojnie usypiać.

Brak dyskotek, klubów owocuje wieczornym spokojem, zaś na kempingu sporo dzieci, a więc z towarzystwem nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na polu namiotowym TOPAZ w Lubiatowie. Dookoła wyłącznie dzieci z rodzicami lub dziadkami. Żadnych dyskotek, szalejacych aut, wrzasków, ognisk. O 22 zapada cisza o 23 to tylko my nie śpimy.

 

Witaj

 

Wybieram sie na ten camping od 24.07, byłbym wdzięczny jakbys napisał coś bliżej o warunkach sanitarnych, bo moja przyczepa nie do końca będzie samowystarczalna.

Cennik widziałem na stronie internetowej więc zakładam że prawdziwy :ok:

Czy rzeczywiście jest tam dużo cienia??

Pozostałe informacje które podałeś pasują mi że hej! :ok: Cisza, spokój, mało ludzi, może i dzieciaki będą miały się z kim bawić - a tak BTW - mają jakis plac zabaw dla dzieciaków??

 

pozdrawiam

cieplul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie siedzę i piszę te słowa na kempingu Wagabunda w Rowach http://www.wagabunda.rowy.pl/ jest to raj dla dzieci, po Rowach jeżdżą dwie kolejki dla maluchów, jedna się nazywa chyba „bajowa”, a druga "zaczarowana".

Dzieci sporo, na plaży wieczorem pozostaje kilkadziesiąt zamków z piasku, w rowach można wypożyczyć „rowerki” takie rodzinne gokarty :ok:, a ogóle dla maluchów raj bo wieczorem jest cisza i spokój, a maluchy mogą spokojnie usypiać.

Brak dyskotek, klubów owocuje wieczornym spokojem, zaś na kempingu sporo dzieci, a więc z towarzystwem nie ma problemu.

 

 

:ok: byliśmy tam 2x z rzędu, a może i w tym roku na tydzień zaglądniemy

plusem jest sama miejscowość - spokój, brak ruchu samochodowego, jest gdzie pospacerować w wózkiem

kemping przyzwoity, również cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały camping jest w sosnowym lesie.

Wszyscy obok korzystają z sanitariatów, czyli nie jest żle.

Plac zabaw ma co druga p-pa, czy namiot. Nie widzialem aby dzieci się nudziły. Jeżdżą na rowerach, grają w piłkę itp.

Ceny aktualne.

Nie nalezy przyjeżdżać w piątek po południu, sobotę, czy niedzielę.

Obłożenie namiotowcami wtedy wzrasta o 100%.

Od dziś jest normalnie.

:ok: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Miałem na myśli jakiś "tamtejszy" plac zabaw - czytaj - zorganizowany przez włascicieli pola, ale takie "przydomowe" też są :ok: - rozwijają znajomości i wpływają integracyjnie :ok::ok:

Zmartwiłes mie tylko że na weekendy się zacieśnia - planowałem dotrzeć właśnie jakoś w niedzielę rano, może sobota wieczór...

 

pozdrowionka

cieplul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie siedzę na kempingu w Krynicy. Jutro czyli w piątek (16-07-2010) wg planu przenosimy się do Lubiatowa. Rodzice polecali nam ten kemping, bo byli tam w zeszłym roku. Jadą trzy przyczepy i namiot. Mam nadzieję, że będzie miejsce. Miło przeczytać, że jest fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również właśnie siedzę na Wagabundze w Rowach, ale powiem szczerze, jeśli chodzi o "spokojność" tego miasteczka to się lekko zawiodłem... pierwszy raz w Rowach i chyba ostatni, kurort się z tego zrobił niesamowity, na uliczkach tłumy ludzi i pełno gokardów a chodniczki wąskie więc spacer z dziećmi jest uciążliwy. Masa sklepików, straganów, jak na odpuście... :bzik: Kompletnie nie mój klimat. Do tego ceny (w sklepach) też sporo przegięte. Faktem jest, wieczorem na plaży fajnie i spokojnie, w samym miasteczku też dyskotek raczej brak, jednak plaża sprawia wrażenie w ogóle nie sprzątanej. Zdecydowanie za tłoczno i gwarno jak dla mnie.

Jako ciekawostkę dodam, że jak tu przyjechałem 4 lipca to przez jeszcze ponad tydzień toalety (tojki) przy zejściach na plażę były po 1zł, od kilku dni dni cena podskoczyła do 2zł :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie siedzę na kempingu w Krynicy. Jutro czyli w piątek (16-07-2010) wg planu przenosimy się do Lubiatowa. Rodzice polecali nam ten kemping, bo byli tam w zeszłym roku. Jadą trzy przyczepy i namiot. Mam nadzieję, że będzie miejsce. Miło przeczytać, że jest fajnie.

 

A jak w tej Krynicy jest, bo pod koniec lipca chciałbym tam zawitać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały camping jest w sosnowym lesie.

Wszyscy obok korzystają z sanitariatów, czyli nie jest żle.

Plac zabaw ma co druga p-pa, czy namiot. Nie widzialem aby dzieci się nudziły. Jeżdżą na rowerach, grają w piłkę itp.

Ceny aktualne.

Nie nalezy przyjeżdżać w piątek po południu, sobotę, czy niedzielę.

Obłożenie namiotowcami wtedy wzrasta o 100%.

Od dziś jest normalnie.

:ok: AdamH

 

 

Ja mam zamiar dotrzeć na kemping Topaz w poniedziałek 26.07.2010 (według planów). Jedynym zmartwieniem jest pogoda, bo zapowiadają ochłodzenie i deszcze.

Rozmawiałem wczoraj z Panią z kempingu i powiedziała, że najlepiej przyjechać na tygodniu, gdyż dużo weekendowców z namiotami przybywa w sobotę i niedziele.

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.