Skocz do zawartości

Bałtyk - gdzie jechac z dzieckiem?


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ja mam zamiar dotrzeć na kemping Topaz w poniedziałek 26.07.2010 (według planów). Jedynym zmartwieniem jest pogoda, bo zapowiadają ochłodzenie i deszcze.

Rozmawiałem wczoraj z Panią z kempingu i powiedziała, że najlepiej przyjechać na tygodniu, gdyż dużo weekendowców z namiotami przybywa w sobotę i niedziele.

 

Witaj,

ja startuje (przynajmniej wg zamierzeń) z soboty na niedziele, również na TOPAZ. Mam nadzieję, że z pogoda nie będzie aż tak źle - byle temperatura zaczynała się od 2.. :ok:

 

pozdrowionka

cieplul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmartwieniem jest pogoda, bo zapowiadają ochłodzenie i deszcze.

 

jakos w prognozy dluzsze niz na 3 dni to nie wierze...

jak reklamuja przed prognoza durex'a - to beda gorace noce, jak coca cole - gorace dni, jak rutinacee to chlodne wieczory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie TOPAZ jest napisane, ze przy podłączeniu do prądu zalecane jest posiadanie przedłużacza 30-100 metrów.

Ja mam 50 metrów i mam nadzieje, że starczy :ok:

Dzisiaj zamierzam okleić przyczepę naklejkach z logiem forum by być widocznym :ok: no i oczywiście lubelskie blachy :ok:

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weż jeszcze duże kanistry na wodę. Przywieziesz je autem. Małe z pewnością potrzebują dużo wody - prania, mycie. Taszczyć po piachu lub nasić małe butle to niedobry pomysł. Dokup sobie ze 20 m przedłużacza.

Dla dzieci to naprawdę tam jest rewelacja.

:ok: AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziko!

Pozdrawiam krajana!

Nad morzem padało w nocy i 3/4 dzisiejszego dnia. Znów zaczyna być ciepło.

A dzisiaj były takie fajne fale, że nie pozbawiłem się możliwości popluskania! A jestem w Ustce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam info odnosnie Wikinga wrocilem wczoraj i polecam miejsce ze wzgledu na mase dzieci naprawde masa !!! :ok:

 

chcialem tam jechac ale - po rozmowie z wlascicielem okazalo sie ze nie beda mieli miejsca na duza przyczepe + duzy przedsionek w terminie ktory chcialem... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie siedzę na kempingu w Krynicy. Jutro czyli w piątek (16-07-2010) wg planu przenosimy się do Lubiatowa. Rodzice polecali nam ten kemping, bo byli tam w zeszłym roku. Jadą trzy przyczepy i namiot. Mam nadzieję, że będzie miejsce. Miło przeczytać, że jest fajnie.

 

A jak w tej Krynicy jest, bo pod koniec lipca chciałbym tam zawitać ?

 

 

hej, byłem w krynicy tydzień (nasz pierwszy sezon z przyczepka) - kemping ładny ma bardzo porządne sanitariaty, żywienie w barze też ok. obsługa tylko nie ok i plaża okropny syfilis. żeby nie siedzieć na butelkach i petach (do tego człowiek na człowieku) trzeba daleko się na drałować . ale generalnie fajny kamp, trzeba wziąźć tylko poprawke na pewne rzeczy.

Za to LUBIATÓW - rewelacja. sanitariaty tragedia, ale tak pięknych czystych miejsc chyba jest coraz mniej, jak nie ma pogody piękne szlaki rowerowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jak tam pogoda nad morzem???? Przyczepa już spakowana, holownik sprawdzony, rodzinka też w gotowości, tylko.................pogoda nawala?

Zastanawiam sie czy już jechać czy też czekać??

Urlop mam do 8 sierpnia i nie mam ochoty przesiedziec w domu

 

Pozdro,

Dziko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jak tam pogoda nad morzem????

 

Polecam prognozę pogody opracowaną dla windsurfingowców i nie tylko. Wystarczy podać swój mail i co piątek będziesz otrzymywał prognozę na najbliższe dni dla Półwyspu Helskiego. Korzystam z tego od lat. Poniżej link:

http://www.augustyna.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.