Skocz do zawartości

Zakup przyczepy


waldeku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak już pisałem w powitalni poszukuje przyczepy dla 4 dorosłych 2 dzieci(choć to drugie dziecko powitamy we wrześniu) idealnym rozwiązaniem wydają się więc łóżka piętrowe.

Na zakup przeznaczam około 25000zł co do rocznika powyżej 1995.

Oglądałem już:

1 http://moto.allegro.pl/item1071534288_burstner_535_tk_lozka_pietrowe_hobby.html

2 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1611059

3 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1187359

Najlepsze wrażenie zrobił na nas Burstner , natomiast praktyczniejszy wydaje się Hobby , Knaus(ad3) chyba najmniejszy.

Proszę kolegów o opinie o tych przyczepkach może ktoś takie używa ? napiszcie też co sądzicie o tych markach wady zalety trwałość dostępność części zamiennych.

Może znacie jakiś komis z dużym wyborem przyczep w Wawie lub okolicy (w Wyszkowie już nie działa)

Proszę o opinie i porady .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa nr 3 ma świetny układ wnętrza dla rodziny z dziećmi . Bardzo mi się podoba ale jak piszą wszyscy najważniejsze jest dobrze zbadać wnętrze , pozaglądać pod spód itp

Ja kupowałem o wiele tańszą przyczepę wiec nie wiem czy cena adekwatna do rocznika i jakości , to już kto inny musi podpowiedzieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldeku, same zdjęcia nie oddadzą rzeczywistości, sam wiesz. Najlepiej samemu wejść do przyczepki, orócić się w niej tam i tu, położyć się na łużku, poczuć w niej pewien klimat. Bo przyczepa to taki nasz troszeczkę drugi dom, tylko bardziej mobilny i czasami bardziej czule dopieszczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam podobny skład osobowy rodziny, dzieci raczej starsze. Moja, oczywiście subiektywna opinia, jest taka, że wybrałeś za duże przyczepy.

Dalsze przejazdy i ustawianie będą uciążliwe.

Dwa lata temu, gdy robiłem swój pierwszy przyczepowy zakup, miałem podobne zapędy.

Kolega-praktyk poradził mi, żeby nie rozpędzać się z rozmiarem za bardzo, o ile nie chodzi mi o postawienie przyczepy gdzieś na stałe.

Zwróć uwagę na to aby przedsionek był funkcjonalny i w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedsionek był funkcjonalny i w dobrym stanie.

tak jest - prawda, święta prawda :ok::ok::-]

 

my, kupując przyczepę zwracaliśmy uwagę na wnętrze na meble, czy nie zniszczone - i taką kupiliśmy (oczywiście całkiem inny przedział finansowy). Tapczaniki, wszystko inne co możliwe wymieniliśmy na zupełnie nowe - a całe życie prowadzimy i tak w przedsionku

pozdrawiam

grażyna

 

Powodzenia i szczęścia w wyborze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.