Skocz do zawartości

II plenerowe spotkanie Wielkopolan i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pomimo tego że jako ostatni wyjeżdzałem z Januszewic chciałbym skorzystać z okazji i jako pierwszy zameldowac spokojny powrót do domu. Dziękuje wszystkim, którzy byli obecni... bez których te spotkania nie byłyby takie niesamowite...

 

Pozdrawiam

Adam1988

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że jako ostatni wyjeżdzałem z Januszewic chciałbym skorzystać z okazji i jako pierwszy zameldowac spokojny powrót do domu

 

zbytnio konie poganiasz i zdecydowanie za dużo przepisów łamiesz ;)

 

 

My taż szczęśliwie w domku ;) i w tym miejscu dziękujemy wszystkim za towarzystwo w tym przecudnym lenistwie ;) Miło było spotkać się przed rozjazdami na urlopy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga ROBICAR również dziękuje za mile wspólnie spędzony czas jak zawsze w gronie zgranych Wielkopolan :]

 

 

Wracam właśnie od ROBICAR'a, gdzie udało nam się namówić załogę do przyjazdu. Początkowo wykręcali się bo wesele i przyjadą w niedzielę w odwiedziny

W sumie wyszło tak: ROBICAR'y przyjeżdżają w piątek po pracy, siedzą z nami do końca imprezki i w sobotę jadą na wesele. SANROK i ROKSANA zostają pod opieką braci karawaningowej. Po imprezie weselnicy wracają do Januszewic

 

Spablo1 pomysł dobry :] ale nie wziąłem pod uwagę, że te przejazdy będą męczące :] a noce na sen takie krótkie :] zwłaszcza po pierwszej prawie nie przespanej nocy przy ognisku… :ok: w sumie trzy dni trwało spotkanie, a tak mało czasu tam spędziliśmy :'(

 

Po powrocie ze spotkania zaliczyłem jeszcze trasę nad morze i z powrotem :] i dopiero zaczynam dochodzić do siebie ;) ale co tam... :ok: warto było ponownie spotkać Wielkopolan :]

 

Ps. Co jest :-] pozostali jeszcze nie wrócili ze spotkania… :] może jakieś fotki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero teraz doszedłem do siebie po tej wyczerpującej podróży ( 35 km) ufff. Miejsce przepiękne na leniuchowanie. Mamy teraz fajny kemping na nasze spotkania (Mandragora poczeka). Spotkanie było super . Motto naszego spotkania" dżentelmeni wyginęli pod Waterloo " ( kto był ten wie o co chodzi :ok: ) Pozdrowienia i czekamy na fotki od naszych paparazzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale zorganizowani Wielkopolanie! Jestem pod wrażeniem Waszych umiejętności organizacji bardzo klimatycznych spotkań! Jak wiecie, byłem w drodze do Sławy (nie tej hollywoodzkiej, naturalmente :-] ), ale Wasza bardzo sympatyczna obecność w Januszewicach spowodowała, że zakończyliśmy podróż przy Waszym boku, czego na pewno nie żałujemy. Ba, wszystko było totalnie OK, wybaczcie mi chwilową niedyspocyzyjność, ale to bardzo powoli, lecz na szczęście jednak mija...Dziękuję za przemiłe towarzystwo, i liczę, że we wrześniu w okolicach Jeleniej Góry będzie jeszcze bardziej si!

Piotruś - ja już wiem o co Ci chodzi, basałyku jeden :ok:

Pozdrowionka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, kit, ROBICAR - wszyscy mieli aparaty.. :ok:

 

a po co My mamy wrzucać zdjęcia :ok: przecież i tak wiadomo że Wasza załoga zawsze zrobi najlepsze ujęcia :]

 

Dawaj Magda dalszy ciąg :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.