Skocz do zawartości

Gdzie nad morze z dzieckiem


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wracając do Campingu Wiking to ceny za zabójcze :nie wiem:

 

Dwa razy sprawdzałem ten cennik w Internecie i jest przerażający :)

 

Jeżdżę do łeby tam jest w miarę drogo ale Wiking za 2 osoby wyszło mi 90zł :) dość dużo.

 

Najlepszy w cenniku jest punkt

" ustawienie markizy przy przyczepie kempingowej " - cena 6 zł doba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w Karwii....zaraz na początku jadąc od strony Władysławowa i było super.... w porównaniu do Władka czy Jastrzębiej bardzo mało ludzi i blisko do morza

Pole nazywa sie "ZEFIR".... chyba nie ma strony....ale jest OK

jedyny minus to że przez drogę trzeba przejść do lasku którym przechodzi się na wydmę i już plaża..... może 50m :niewiem:

ale dzieci za rączkę i jakoś spokojnie się przejdzie zwłaszcza że droga niezbyt ruchliwa jest.....

mały plac zabaw, czyste łazienki i bliskośc morza wystarczają aby odpocząć z dziećmi.... do "centrum," spacerkiem po chodniku lub laskiem

 

tuż za polem "Chata Kaszubska" z muzyka na żywo wieczorkiem i ciepłymi daniami....

jeśli ktoś zna te tereny to dalej w stronę Karwieńskich Błot jest tez kemping Błękitna Laguna ale kiepski dojazd dziurawą i nieutwardzoną drogą.....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takiego postu oczekiwałem. Odnośnie kempingu ZEFIR to znalazłem linka w sieci:

http://www.funsail.pl/kemping-zefir,464,49,49.html

Ale brak w nim adresu oraz danych kontaktowych. Jakbyś coś znalazł, to bardzo będę wdzięczny .

 

Kemping Błękitna Laguna ma swoją stronkę, ale jest napisane, ze mają tylko w ofercie domki drewniane lub holenderskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.camping-kaszub.com.pl/

Kamping Kaszub i sama wieś Dębki jest batdzo przyjazna dla turystów. Przepiękna plaża - dzieci bardzo lubią baraszkować w płytkiej i ciepłej wodzie przy ujściu Piaśnicy. Bywałem tam przez trzy lata i w drugiej połowie lipca zawsze była pogoda. Dębki są pierwszą miejscowością za Karwią na zachód. Bałogórę też można polecić. Wspaniała i otwarta na turystów stadnina koni. Baiałogóra 8 kilometrów przez las na zachód piękna wycieczka rowerowa. Enklawa spokoju. W lesie jagody zbiera się na stojąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby dobrzew tych Dębkach gdyby po głównym deptaku nie jeździły autka :niewiem:

Sama mieścinka bardzo fajna ale w sezonie makabra rodzina 5-cio osobowa idzie gęsiego

:)

Za to mnóstwo knajpek smażalni ,gofrow,lodów ,i innego badziewia

Białogóra na plus tam się odpoczywa nawet w sezonie,piękne lasy super plaża my byliśmy zachwyceni w zeszłym roku i pierwszy raz odpoczęliśmy nad Bałtykiem nikt mi nie deptał po piętach jeździliśmy na rowerach do Dębek i do Lubiatowa było super i jeszcze pogoda dopisała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takiego postu oczekiwałem. Odnośnie kempingu ZEFIR to znalazłem linka w sieci:

http://www.funsail.pl/kemping-zefir,464,49,49.html

Ale brak w nim adresu oraz danych kontaktowych. Jakbyś coś znalazł, to bardzo będę wdzięczny .

 

Kemping Błękitna Laguna ma swoją stronkę, ale jest napisane, ze mają tylko w ofercie domki drewniane lub holenderskie.

 

mam gdzieś fotki... ale przez tą powódź bałagan w domu bo już pakowanko i ewakuacja u nas była....

ale jak się obrobię to wrzucę zdjęcia

wizytówka gdzieś leży i rachunek to postaram się też dorzucić info....

wiem że jak na tą cenę i ten standard było tanio, czysto, spokojnie i przyjemnie

 

zarówno właściciel jak i odwiedzający ten kemping uważają że nie trzeba mu reklamy :hmm:

nie ma na nim ścisku ale tez czasem bywa tak, że nie przyjmują bo miejsca brak !!!

Mimo, że pole nie jest duże w każdym razie nie jest aż tak ciasno i nawet z największym zestawem się wjedzie...

 

[ Dodano: Pon 24 Maj, 2010 08:52 ]

Wszystko byłoby dobrzew tych Dębkach gdyby po głównym deptaku nie jeździły autka :hmm:

Sama mieścinka bardzo fajna ale w sezonie makabra rodzina 5-cio osobowa idzie gęsiego

:hmm:

Za to mnóstwo knajpek smażalni ,gofrow,lodów ,i innego badziewia

Białogóra na plus tam się odpoczywa nawet w sezonie,piękne lasy super plaża my byliśmy zachwyceni w zeszłym roku i pierwszy raz odpoczęliśmy nad Bałtykiem nikt mi nie deptał po piętach jeździliśmy na rowerach do Dębek i do Lubiatowa było super i jeszcze pogoda dopisała :hmm:

ja na szczęście byłem tam tylko przejazdem jak to sie mówi na rekonesans

 

a jeśli chodzi o Dębki to mam takie samo odczucie jak wszyscy moi znajomi którzy tam byli...

banda pijanej młodzieży wałęsająca się pośród tłumu i ciasny deptak na który możesz zginąć pod kałami quada, auta lub zostać przypalony papierosem -ewentualnie ugryziony przez psa którego ktoś niechcący w tłumie przydeptał ...

no i dyskoteki - wiadomo - głośna muza i krzyki do białego rana.....

to na pewno nie jest miejsce do odpoczynku z małymi dziećmi....

Dębki stanowczo i długo NIE :czerwona:

ale kto co lubi - no nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

cytuję

Białogóra na plus tam się odpoczywa nawet w sezonie,piękne lasy super plaża my byliśmy zachwyceni w zeszłym roku i pierwszy raz odpoczęliśmy nad Bałtykiem nikt mi nie deptał po piętach jeździliśmy na rowerach do Dębek i do Lubiatowa było super i jeszcze pogoda dopisała ;(

No właśnie jak to jest z tą Białogórą i Lubiatowem bo zastanawiamy się nad wypadem w te okolice.

Czy jest sens jechać tam z bardzo małymi dziećmi. Bo słyszeliśmy że do plaży daleko i dojazd utrudniony.

Nasze najmłodsze ma 5 miesięcy więc rowery odpadają bo jeszcze na fotelik rowerowy się nie nadaje.

A autem można podjechać blisko plaży?

Okolica by nam odpowiadała bo dobry mikroklimat i spokój i cisza ale obawiam się tej odległości od plaży ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tą Białogórą i Lubiatowem bo zastanawiamy się nad wypadem w te okolice.

Czy jest sens jechać tam z bardzo małymi dziećmi. Bo słyszeliśmy że do plaży daleko i dojazd utrudniony.

Nasze najmłodsze ma 5 miesięcy więc rowery odpadają bo jeszcze na fotelik rowerowy się nie nadaje.

A autem można podjechać blisko plaży?

Okolica by nam odpowiadała bo dobry mikroklimat i spokój i cisza ale obawiam się tej odległości od plaży ;(

 

W Lubiatowie przechodzisz przez kawałek lasu, wydmy i jesteś na plaży. jakieś 10 minut spokojnym spacerkiem z dziećmi i wózkiem.

Plaża pusta, idealna dla dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo - to chyba się tam wybierzemy ;( już we wtorek bo właśnie o spokojne miejsce nam chodzi tylko trochę przerażała nas odległość do plaży. Z panem z którym rozmawialiśmy przez telefon powiedział nam że jakieś 1200 m do plaży. Zakotwiczymy na początek, obejrzymy okolicie i jak nie będzie to bardzo uciążliwe to myślę ;( , że tam zostaniemy. ;(

;(;(:]

już nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez szukalem kempingu takiego aby dziecko sie nie nudzilo... polecono mi kilka ale ostatecznie zacumowalem w Ambre w Łebie... jesli chodzi o dzieci - jest ich tutaj bardzo duzo - plac zabaw tez jest wiec dzieciaki maja sie gdzie bawic - ale najlepiej sie bawia w grupkach - na kazdej alejce mozna naliczyc kilko/kilkanascioro dzieci a praktycznie pociechy szybko sie integruja i bawia sie na alejkach w polu widzenia rodzicow...

 

pozdrawiam z Ambre - pogoda sie wyklarowala wiec siedzimy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.