Skocz do zawartości

Kujawy i Pomorze.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na spoty południa czy wielkopolski nie jeżdżą wszyscy razem, tylko Ci którym pasuje - miejsce, czas albo jakieś inne "doznanie osobiste".

Tak , to prawda .

Mniej główkowania , bardziej spontanicznie . Każdy przy tym doda coś od siebie i wyjdzie fajna impreza (zlot).

 

Powodzenia Wam życzę . Tu chcę podkreślić , że nie bez powodu .

Mam nadzieję , że wybierzemy się kiedyś na Wasz zlocik czy spocik .

Miewam czasami szalone pomysły , więc należy się mnie spodziewać tu i tam . :(

 

:ok::ok::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie w końcu to SPOTKANIE LOKALNE czy tylko Panowie potrafią się :ok: .W prawdzie my jesteśmy w trakcie remontu ,ale kto wie? -może nawet nie kompletną :ok: byśmy się sypneli w wyznaczone miejsce :( .No Panowie Długoletni Posiadacze Przyczep :( Weżcie Się W Garść I Podajcie Miejsce I Termin :(

post-151260-imported-fd2a5a0f-7f63-4044-9fd4-12ddfd3245de_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERMA, a może twoja załoga ma jakieś miejsce gdzie można by było coś zrobić, :ok: .A tak poza tym z tą bydką to raczej na przełomie wresień- grudzień to niechciałbym tam spać. :( .Dla odważnych świat należy :( .Pewnie do wiosny coś ustalimy :(:( ,i juz budka będzie gotowa do wyjazdu. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, trzymam kciuki aby udało się Wam ustalić miejsce i termin spotkania i jestem przekonany, że Wam się to uda :(

Zastanawiam się jednak, dlaczego w tym temacie tak na siebie krzyczycie :ok: . Najpierw tomik a teraz WERMA. Krzykiem niewiele zdziałacie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, ,ja juz moja wyczysciłem z pokrzyw i chaszczów i teraz bedzie czekać aż ,nowe zielsko gdzieś urosnie, żeby można było przetrzeć ścieżke innym do bajora, :ok::( .A co do krzyku ,to oni nie wiedzą że duża trzcionka oznacza krzyk, lub nie wiedzą jak wyłączyć. :ok::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja gościnnie Wam coś zorganizuje? :ok: Bardzo mi się na Waszym spocie podobało i chętnie bym znów zagościł :ok:

 

Znajde miejsce, podam termin i po sprawie :( kto będzie chciał i będzie mu pasowało przyjedzie a kto być nie będzie mógł lub chciał to jego strata :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta duża trzocionka to po to żeby wkońcu były jakieś konkretny odzew.Jeśli chodzi o miejsce na zlot to ja w tym temacie ( jak widać)dopiero za rok będę przydeptywać trawkę.A po zatym strach wogóle podać jakąś propozycje ,bo czasem i mnie zwymyślają :ok: .Wielki szacun dla tych ,którzy co kolwiek proponują :ok:

 

[ Dodano: Czw 26 Sie, 2010 18:22 ]

Znajde miejsce, podam termin i po sprawie kto będzie chciał i będzie mu pasowało przyjedzie a kto być nie będzie mógł lub chciał to jego strata

_________________

Podoba mi się ten pomysł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mówie poważnie że moge zorganizować spot :ok: tylko wrzesień mam zaplanowany już i wyjazdów sporo ale jak chcecie to w październiku moge coś zrobić :ok: powiedzmy mniej więcej w połowie października :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.