Skocz do zawartości

Kujawy i Pomorze.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na dziko to na Pałukach w Chałupskach

 

:hop1:

 

a jeśli miałby być kemping to jestem za propozycją eliaski

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=57443#57443

http://mapy.eholiday.pl/mapa-przydworz-wabrzezno-wabrzezno.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tomik, Pierwsze 2 linki u mnie nie chodzą. A te zdjęcia co ja dałem to jest właśnie Wierzchucinek na dziko, bo z irkami :hop1: się tam 2 razy spotkaliśmy. Szczerze polecam dla średnio wymagających :)

 

Jeszcze podjadę dziś lub jutro tu http://mapa.targeo.pl/,22,18.49928,53.45624?l=5c18212923685096

Bo podobno bardzo fajna miejscówka do spędzenia czasu na dziko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, ,nie chcę wszczynać niepotrzebnej kłótni bo w miare się dogadywaliśmy razem w Chałupsku,ale to co napisałes o Wierzchucinku to myślałem że opisujesz miejsce w którym spędziłeś wiele urlopów.(stać nad jakimś bajorem i wąchać zapach wilgoci z zarośli i podmokłych i śmierdzących łąkowisk , walczyć ze stadami komarów i innego robactwa ). W Wierzchucinku było kilka załóg i zapewne nikt nie powie nic złego o tym miejscu ,bo wracali z chęcią . tomik, co złego to nie ja , :):):hop1: [/b] Jeśli któraś załoga ma zastrzerzenia do tego co tu napisałem niech sie wypowie. :hop1::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ta trawka nie jest wcale taka duuuuza ona była duuuuza ale na wiosnę ,teraz jest ona mocno zdeptana i pachnie siankiem.A panowie z kujaw lubią trawkę :hop1:.Tomik masz rację nie ma to jak las i ten oszałamiający zapach zywicy działa to jak balsam na nos i płuca. :) A jezeli panowie nie chcą tam jechac trudno to nie wiedzą ile stracą :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek-wiesz doskonale ze my równiez organizowalismy cos podobnego i wiesz czym to się skonczyło kazdemu czegos brakowało kibelka , swiatełka itp ale nikt nie skrytykował naszego miejsca wszyscy byli miejscem zachwyceni.A my godzimy się na wszelkie niedogodnosci tylko to miejsce jak z hororu-brrrrrrr.Ale my wcaleci nie odradzamy Ci wyjazdu -masz wolną wolę ,po prostu wyrazilismy swoje zdanie na blogu i na nikogo się nie wypinamy wręcz przeciwnie dajemy :ok: a przy spotkaniu :(:(:ok::(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co głosu zabierać,bo i tak tylko na krytyke mozna liczyć. Spójrzcie na organizacje innych grup,(Wielkopolan,Łodzian,czy ŚLĄSKA) cyk bryk i już umówieni i jada bez problemu ,nikt nie wydziwia i nie krytykuje tego co łatwi spotkanie tylko mu kazdy ile moze pomaga.A tu albo cisza, albo zgnojić i zdeptać tego co chce coś zrobic.Najlepiej usiąśc na :ok: , :ok: w rękę i podziwiać fotki zwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

A ja dodam, że dogadajmy się najpierw czy jedziemy na dziko, czy na płatne ogrodzone etc tereny ??

 

 

Dogadamy sie w tym roku ?????????????????????????????

Jak nie to PRIV Rullez , !!!!

Naprawde tylko w kuj-pom ciężko się dogadać ??

chyba smród ze świeckiego Mondi wam do bani odbija :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie sobie tegoroczny spot wiosenny :ok: . I przestańcie sie sprzeczać. Miejsce powinno (oczywiście według mnie) leżeć mniej więcej pośrodku, aby każdy miał w miarę zbliżoną odległość. A czy to będą zarośla czy lasek ? Raz tak, raz tak i wszyscy będą zadowoleni. Na spoty południa czy wielkopolski nie jeżdżą wszyscy razem, tylko Ci którym pasuje - miejsce, czas albo jakieś inne "doznanie osobiste". Pozdrawiam, i więcej wiary w ludzi, którzy chcą się spotykać na "świeżym powietrzu" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.