Skocz do zawartości

Tor kajakowy w Krakowie w wydaniu letnim - ustalamy termin!!


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z Januszem s na temat Zbiegowiska Południowców na Torze Kajakowym w wydaniu letnim.

 

Ośrodek stoi otworem dla Południowców tylko trzeba ustalić dogodny termin dla większości.

 

Najważniejsza sprawa: by można było skorzystać z wszystkich atrakcji które oferuje nam ten ośrodek, musi być ciepło.

 

Może wakacje rozpocząć takim spotkaniem 2-4 lipca 2010 r. (a może i dłużej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Może wakacje rozpocząć takim spotkaniem 2-4 lipca 2010 r. (a może i dłużej)?

Tak tylko końcem czerwca mamy J Rożnowskie , a 2 lipca jest już zarezerwowany dla większości.

Najważniejsza sprawa to czy robimy postój lipiec i sierpień czy działamy cały rok na okrągło.

Ja jestem za okresem wakacyjnym , ale gdyby tor kajakowy wypadł podczas mojego urlopu to było by mi smutno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiegowisko Południowców nad Zalewem Zegrzyńskim, podoba mi się. Przecież Warszawa leży na południu. Sadze że było by wielu chętnych.

 

W takim razie nie pozostaje mi nic innego tylko rozpocząć poszukiwania jakiegoś kempingu nad ZZ :piwko: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu a to nie miał być park linowy z quadami pod Krosnem??? dałabym sobie głowę uciąć, że tor kajakowy to broszka Janusza :hehe:

 

Oczywiście tor kajakowy to jest Zbiegowisko które organizuje Janusz.

 

Z racji tego, że na forum padły pytania naszych kolegów (Dżuma i adje) co z torem kajakowym w wydaniu letnim?, ustaliśmy z Januszem, ze trzeba zapytać kiedy zorganizować takie Zbiegowisko. Zostałem upoważniony przez Janusza do napisania nowego tematu pt. Tor kajakowy w wydaniu letnim - ustalamy termin.

 

Co do parku linowego z quadami pod Krosnem, jesteś pierwszą osoba która od dłuższego czasu pyta. Oczywiście moja propozycja jest aktualna, jeśli będą chętne załogi podejmę się organizacji takiego Zbiegowiska Południowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z racji małego zainteresowania, uprzejmie proszę administratorów o zamkniecie tematu.

To ja to wyjaśnię po POLSKU.

Tor Kajakowy był w grudniu i tak ma być.

Mamy zrobić go we Wrześniu , a Bieszczady w grudniu w zimie :jump: .

Ze względu na topografię terenu , w środku zimy każdy da radę dojechać.

We wrześniu ma być Brenna.

Ojców w takim razie tak jak rok temu.

Tor w grudniu i kropka.

Chyba ,że ktoś zorganizuje poza Januszem to proszę bardzo.

Najlepiej się przyjeżdża na gotowe lub odmawia w ostatniej chwili.

Nie ma i nie będzie w spotkaniach Południowców samowolki , jak komuś nie pasuje to mówi się trudno.

 

 

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że ktoś zorganizuje poza Januszem to proszę bardzo.

Trafkowydaje mi się że nie musisz sie wypowiadac za Janusza a tym bardziej samowolnie ustalać teminu spotkania na torze kajakowym na grudzień.

 

Najlepiej się przyjeżdża na gotowe lub odmawia w ostatniej chwili.

Czyzby chodziło o Twoją rezygnacje ze zlotu w Sławie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.