Skocz do zawartości

Sprite Super 450C


a_pynia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wreszcie mam przyczepkę! :hop1:

 

Rocznik 1993 - tak wynika z nru VIN, pierwsza rejestracja (w CRIS) w 1995r. Długość 4,50 środek, 2,15 szeroka, 2,35 wysoka. 4-5 osób, z przodu duże łoże 2-3 osobowe, z tyłu pojedyncze piętrowe. Oczywiście lodówka Elektroluks, ciepła i zimna woda, ogrzewanie (bez nawiewów w całej przyczepie, ale na takie maleństwo myślę, że wystarczy), kuchenka 3 palnikowa + grill/podgrzewacz do pizzy, WC kasetowe, prysznic, przedsionek. Jedyne, czego nie ma, to zamykanej drzwiami tylnej części - jest zasłonka. Pomyślę, czy robić drzwi, czy tak zostawić. W sumie zasłonka może bardzej wytłumi odgłosy :ok: z przedniej części przyczepki :ok: .

 

Chyba mogę trochę zareklamować?

Przyczepka zakupiona w Komornikach koło Środy Śląskiej w WP Carawans - naprawdę mogę polecić. Wszystko sprawdzili, pokazali. :ok: . Udało nam się, bo akurat w piątek mieli świeżą dostawę. Jeszcze nie była sprawdzona, wyczyszczona, więc zaklepaliśmy ją, daliśmy zaliczkę i odebraliśmy we wtorek.

Przyczepkę opukałam obwąchałam, nie znalazłam żadnych dziwnych zapachów ani wgnieceń.

 

Pierwsze zdjęcia:

post-131445-imported-60a62e82-3003-4f51-aa09-5b74518fdd6e_thumb.jpg

post-131445-imported-601b1728-869a-4acf-9cc1-ef20411ff34c_thumb.jpg

post-131445-imported-73d60f08-b56b-49cc-8d55-1f892a8cc5f2_thumb.jpg

post-131445-imported-cf69c15e-f126-4991-990e-c409c1492770_thumb.jpg

post-131445-imported-806146ab-f0c5-4e43-b80a-72cb5cd2d007_thumb.jpg

post-131445-imported-25c3cc6b-82ea-4a76-82c9-1933fc42e406_thumb.jpg

post-131445-imported-bff11670-c823-415c-876a-d3c438ae0dd1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a_pynia, gratuluję!

 

Mam pytanko: na przedostatnim zdjęciu takie zielone coś jest przyczepione do gniazdka - co to ?

 

Udało nam się, bo akurat w piątek mieli świeżą dostawę. Jeszcze nie była sprawdzona, wyczyszczona, więc zaklepaliśmy ją, daliśmy zaliczkę i odebraliśmy we wtorek.

 

Identico jak z moją :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wierzę, że z przyczepką będą wczasy! Już pod namiotem było super, a teraz? :ok:

Próbuję męża namówić na zlot, ale ciężko idzie, bo to straszny "dzik"

 

Mam pytanko: na przedostatnim zdjęciu takie zielone coś jest przyczepione do gniazdka - co to ?

 

To jest pompka do wody - w tej wersji butla na czystą wodę jest na zewnątrz przyczepki. W przyszłości myślę o zamontowaniu butli wewnątrz i zrobieniu wlewu - było to opisane gdzieś tu na forum. Narazie będzie w wersji "light", czyli butla na zewnątrz zabezpieczona, np. linką od roweru :ok:. Myślę też nad możliwością przedłużenia przewodów i umieszczeniu butli w przedsionku.

 

A jak z jej masą własną i DMC ?

Masa własna 790kg, DMC 1000. Przy MW holownika 1300 nieźle się prowadzi.

 

Kolejny Sprite w Sosnowcu !!!

Można wiedzieć, z której części Sosnowca? Ja jestem z Zagórza, konkretnie z Pekinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć, z której części Sosnowca? Ja jestem z Zagórza, konkretnie z Pekinu.

 

Też Zagórze, okolice MAKRO ... zerknij w moje stare posty, ja trochę grzebałem w swojej przyczepie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.