Skocz do zawartości

Praktyczne teorie? I inne wieści...


Hauling

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brak prawdziwego napędu 4 x 4...

Z tym już niestety coraz gorzej :piwko:

Swoją drogą ciekaw jestem za ile lat subaru też zacznie się bawić w jakieś haldexy czy inne dziwadła. Z Imprezy zrobili auto wizualnie bezpłciowe, do legacy ramki dali a wizualnie zrobili też z niego auto bez jaj (lecz to pomijam bo o gustach się nie dyskutuje). Tylko boxer i 4x4 zostało z tradycji. Pytanie jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego czasu Toyoty, Accord, Subaru.

 

 

te Toyoty z ostatniej akcji naprawy pedałów hamulca i gazu też ?

Nie.

Ostatnią opuściłem w 2004...

Złośliwcze...

 

:piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa ma 950kg masy własnej.

 

Może i mam 18lat ale zajmuje się samochodami nie od dziś, mam w rodzinie wielu doświadczonych kierowców którzy mają za sobą nawet ponad 2,500,000km przejechanych najróżniejszymi pojazdami.

 

Rocznik auta 91 jeśli chodzi o mój egzemplarz, w tych autach liczy sie stan a nie rocznik. Kto miał Mercedesa i nim jeździł wie o czym mówie i dlaczego go chwale.

Jak słysze "reno" "cytrynach" i innych badziewiach to mnie skręca w kiszkach.

Czy takie HDI odpala wam na mrozach? Jak sprawują sie wam silniki CDTI Opla? (kumpel ma takiego 3miesiac w garazu i nie mozna odpalić, sterownik padł - 3000zł naprawa :piwko: ,a korozja na nadkolach.. tego nie ma w 10lat starszym Mercedesie.)

 

Mercedes to auto dla mądrych ludzi, nie ma opcji żeby te auta nie dojechały do celu.. A nowsze modele, zaczynawszy od w210 to jest kpina, brak ocynku, Francuska pompa paliwa LUCAS - wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słysze "reno" "cytrynach" i innych badziewiach to mnie skręca w kiszkach.

Nie będę z Tobą dyskutował bo Ty przecież:

zajmuje się samochodami nie od dziś

 

mam w rodzinie wielu doświadczonych kierowców którzy mają za sobą nawet ponad 2,500,000km przejechanych najróżniejszymi pojazdami.

Gratuluję ;)

Czy takie HDI odpala wam na mrozach?
Nie. Ja zapycham już od +10 stC :piwko:
Mercedes to auto dla mądrych ludzi
;););) Coś mi tu nie pasuje ;););)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wypowiedzi nalezy sie tylko dziwić, że Mercedes jeszcze produkuje nowe modele. Przeciez te stare były takie super to po co zmieniał..... NO i że są jeszcze tacy nierozsądni ludzie którzy wolą nowy, na gwarancji samochód niz merolka anno domini 1991! Tylko te 18 lat usprawiedliwia takie wypowiedzi - cóż rozumu nabywa sie z wiekiem!

 

[ Dodano: Sob 13 Mar, 2010 18:17 ]

Chodzi oczywiście o wypowiedź Litwika!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście gdybym miał 350.000zł na samochód to wisiało by mi czy auto sie po kilku latach skończy i naprawy pochłoną kilkadziesiąt tyś. złotych.

 

Wszystko byłoby inaczej gdyby nie ekologia i coraz surowsze normy zanieczyszczeń. W każdym razie jeśli miałbym kupić auto za 20tyś zł. To wybrałbym starego MB w b.dobrym stanie niż jakieś plastikowe Passaty, Astry i inne pochodne, które też miałem przyjemność poznać.

 

PS: panie kubryk1 TIIDĄ też jeździłem, gdy mamuską dostała ją jako auto zastępcze od servisu Nissana.. 3letnie auto na servisie, także tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.