Skocz do zawartości

ubezpieczenie AC strszego kampra


Zbireg

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki pomocy gfizykowi (:hehe:) udało się ubezpieczyć kampera - ac.

Ubezpieczycielem jest PZU. Gdy osobiście pytałam się o to ubezpieczenie w delegaturze PZU dostałam odpowiedź odmowną ze względu na wiek (17 lat) kampera.A tu proszę... jesteśmy ubezpieczeni i to prawie 5x taniej niż chciało jedno z towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeszcze raz dziękuję bardzo Gfizykowi :hehe::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cała przyjemność po mojej stronie. Ja to już w zasadzie zapomniałem o sprawie :hehe:

 

witaj gfizyk :hehe:

czytając te posty kolego widzę ,że masz wiedzę w tej dziedzinie I STAWIAM CI PIWKO :) ,jestem ubezpieczony w PZU ,chcąc wykupić AC w moim przypadku , a posiadam zabytek ruchomy 30 lotni muszę zgłosić się do rzeczoznawcy z odpowiednimi uprawnieniami , który wycenia mój samochód ,,,,,,,,,,,,ale to mało ,musi wyrazić zgodę dyrektor inspektoratu ,abym mógł wykupić AC ,ale dyrektorzy nie chętni ,co ty na to ;)

 

o kurde nie ma tutaj piwka ,a szkoda ,,może gdzieś na spotkanku ,ale wstyd ,jeszcze na waszych z.lotach nie byłem ,ale się poprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

na zlocie jeszcze nie miałem być okazji :hehe:

co do kwestii rzeczoznawcy "zabytkowego" nie powinno być problemu. Jestem w stanie pomóc Ci takiego ktosia w stolicy namierzyć. Wiem, że taka usługa (wyceny) nie jest tania, ale w zasadzie - jednorazowa. Nie musisz tego robić co roku.

 

Co do dyrektorów PZU, to tam akurat nie mam znajomości. Mam znajomości gdzie indziej. Jutro Ci na priv napiszę, bo dzisiaj już ledwo na oczy patrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

na zlocie jeszcze nie miałem być okazji :hehe:

co do kwestii rzeczoznawcy "zabytkowego" nie powinno być problemu. Jestem w stanie pomóc Ci takiego ktosia w stolicy namierzyć. Wiem, że taka usługa (wyceny) nie jest tania, ale w zasadzie - jednorazowa. Nie musisz tego robić co roku.

 

Co do dyrektorów PZU, to tam akurat nie mam znajomości. Mam znajomości gdzie indziej. Jutro Ci na priv napiszę, bo dzisiaj już ledwo na oczy patrzę.

:hehe:;)

ja również idę lulu

dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam właśnie teraz firm ubezpieczających przyczepy.Z tego co się zorientowałam chyba najlepiej jeśli chodzi o samo OC wychodzi PZU,Schody zaczynają sie jeśli chce się wykupić również AC.Którzy jeszcze ubezpieczyciele wystawiają AC w miare przyzwoitych stawkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolciu - wszystko zależy od rocznika sprzętu, rocznika użytkownika ;), posiadanych zniżek, miejsca zamieszkania itd. Większość firm nie chce ubezpieczać starego sprzętu w ramach AC/KR. W piątek będę u zaprzyjaźnionego agenta, Wyliczy mi moją przyczepkę to będziemy mieli odniesienie.

 

ARCADARKA - dałeś radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

[ Dodano: Wto 15 Cze, 2010 22:54 ]

Karolcia - pamiętaj, że OC to wydatek rzędu 30 zł.

 

A ja teraz dzwoniłem do HDI i mi powiedzieli OC 130zł bo dopłacam 50% za wiek.

Ale bez dopłaty by było 80 więc skąd wam się bierze 30zł? Po zniżkach licząc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem, dlaczego w HDI Ci tak drogo wyliczyli.

Zadzwoń do WARTY, tam też jest zwyżka dla osób poniżej 30-tki, ale wyjściowa skłądka jest zapewne niższa.

 

czy będziesz o nim dalej mówił "znajomy"

Jacek - AC/KR w standardzie (z amortyzacją) na 14 tys - 250 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.