Skocz do zawartości

Nasz Knaus 440


Romas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cosik3 dzieki :-)

Chwilowo można było tylko trochę ją okryć zakupiona nowo plandeką i zabrać siedziska do prania .Wiele więcej nie da sie zrobić . Ale synoptycy zapowiadają już ocieplenie od przyszłego tygodnia i wtedy będzie można nareszcie podłubać przy tym i owym :-)

Mamy już pomysł jak odtworzyć stolik przy przedniej kanapie , jednak obecne sklepy budowlane to skarbnica pomysłów :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkradam nicka mojemu mężowi i trochę poprowadzę ten wątek , więc nie dziwcie się zmianie :hmm:

Prace odkrywczo-remontowe w przyczepce trwają . Dziś mój małżonek uruchomił wszystkie lampki , które poprzednio nie działały na 12V .Korzystając z pięknej pogody wietrzył też wnętrze przyczepy .Martwimy się czy ona od tego stania bez zadaszenia przez sporą część zimy nie poniosła jakiejś szkody.

Za to nie uruchomił lodówki na 12V.Ponoć zaginął przełącznik czy jakoś tak :niewiem:

Bardzo chciałabym, żeby już pogoda się ustaliła ponieważ mam poważne plany mycia i odświeżania wnętrza .Bez tego nie można wyruszyć w trasę :-)

Czytam tu sobie na forum o wyprawie na Litwe i ten pomysł nas fascynuje .To byłaby akuratna wycieczka dla takich "świeżątek" jak my :hmm:

W przyszłym tygodniu czeka nas rejestracja przyczepki . Załatwiliśmy już US , mamy tłumaczenie od tłumacza przysięgłego więc wypadałoby finalizować papierkologie .

Ciekawa jestem czy reszta forumowiczy też tak przebiera nogami żeby już pociągnąć przyczepy gdzieś w Polske :-)

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To O.K :-) Myślałam , że tylko nam odbija ponieważ to dla nas nowość . Skoro jednak starsi stażem karawaningowcy też "cierpią" to nie jest z nami tak źle :hmm:

Romek to przynajmniej zabije oczekiwanie dokonując różnych prac remontowo - konserwatorskich w przyczepie a mi co pozostaje ...Czytam forum , nabieram wiedzy i planuję wakacje .Dobre i to :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zazdroszczę (pozytywnie) . My w tym roku dopiero jak wyjedziemy na jeden czy drugi weekend to będziemy mogli tak realniej coś poplanować czyli właśnie z mapą policzyć , poszukać konkretnych info . itd

Teraz to takie igraszki wyobraźni. Strasznie mi się spodobał kemping na Litwie na wyspie, z tego wątku

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3418

Zobaczymy co z tego wyjdzie :-) W każdym razie chętną do podróży załogę już mam : kierowcę i tłumacza z jęz. angielskiego :niewiem: Reszta to betka skoro jest komu kierować i gadać :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym, żeby już pogoda się ustaliła ponieważ mam poważne plany mycia i odświeżania wnętrza .Bez tego nie można wyruszyć w trasę :-)

 

O! To moja żona nie jest odosobniona w oczekiwaniu :niewiem:

Ciekawa jestem czy reszta forumowiczy też tak przebiera nogami żeby już pociągnąć przyczepy gdzieś w Polske :-)

 

Oczywiście! Majówka na 100% z przyczepą :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andas dzięki :niewiem:

Jacekwwa ja w niedzielę spełniałam się w szorowaniu kanap/ obić naszego Kanusa różnymi płynami do mycia tapicerki . Trochę pojaśniało a ja mogę powiedzieć , że dzięki temu moje nerwy zmalały , nareszcie robię coś konkretnego a nie tylko planuje :hmm:

My też będziemy się chcieli wyrwać na majówkę , może nad Biebrzę, jeśli z przyczepą będzie wszystko o.k - trzeba ją gdzieś wyprobować przed dalszym wyjazdem :-)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa ja w niedzielę spełniałam się w szorowaniu kanap/ obić naszego Kanusa różnymi płynami do mycia tapicerki . Trochę pojaśniało a ja mogę powiedzieć , że dzięki temu moje nerwy zmalały , nareszcie robię coś konkretnego a nie tylko planuje

 

My zdjęliśmy na próbe z dwóch gąbek obicie i wrzuciliśmy do pralki. Zajęcie pracochłonne (szczególnie zakładanie), ale wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.