Skocz do zawartości

Wcześniejszy Przyjazd do zlot do Sławy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Teren jest tak rozległy że po alejkach powinien krążyć wóz drabiniasty , busik lub taki śmieszny pociąg na kołach . Nie wiem gdzie kto stanie , ale co sto metrów powinien być przystanek . Np. Stacja Wirek Północny , albo Stopka Górna !!! :ok: A co godzina kurs pod ,,Biedronę ,, w Nowej Soli !

Arek ! Nie mogłem Cię znaleźć w malutkim Nieborowie ! A teraz ?????????? :hehe: Oczywiście ze cosik upitrasimy ! :hehe::hehe::hehe::jesc:

 

29 dzionków zostało !!! :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz o tym nie pomyślałem jeszcze przyczepy podłączymy pod wysokie napięcie oznaczymy że zaminowane a dotknięcie grozi trwałym kalectwem a nawet śmiercią wstawimy kilka tabliczek :hehe: jak ktoś się tylko zbliży :P:hehe::wpysk::hehe:

 

ale przyjaciół zawsze przyjmiemy z :ok::D:P:P:P:D

 

na straży postawimy naszego Paluszka w przebraniu :P

 

i będziemy się bawić do białego rana albo i dłużej.

 

Kurcze z tego czekania już chyba dostaję :jesc: nie mogę się doczekać :P z Wami wszystkimi, wspólnych :hehe::P:P a :D mi cieknie na te wszystkie wiktuały i napitki które to szanowna karawaningowa braci szykujecie na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger

Jak to podczas wczesnej wiosny , jest grząsko . Wszystko w rękach pogody

Dobrze, że się poprawiłeś

Wszystko też zależy od nas samych

Zamiast dużo pisać - pomóż przy osuszaniu. Jak ja przyjadę i ugrząznę na wjeździe to trzeba będzie wybudować drugą bramę bo tylko siła ludzi zaprawionych na zlocie w Sandomierzu wypchnie mnie z grzęzawiska a przy okazji:

finger

To my będziemy tworzyć barwną i wesołą atmosferę , która ścielić się będzie po kempingu

:hehe::hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjadę to rozleje jeszce jakąś śmierdzoncą substancje :hehe: ,a znajomym będe rozdawał buteleczki z antidotum :hehe: : ....Hmmm tylko przed kim my sie tak zabezpieczamy i tasmujemy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja przyjadę i ugrząznę na wjeździe

 

Na kempingi w Sławie nie ma takiej możliwości by przy wjeździe czy wyjeździe ugrzązł, droga dojazdowa asfaltowa , ścieżki do sektorów to płytki , jedynie na parceli może grząsko przy mocno ulewnych deszczach ( pfu, pfu przez lewe ramie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wotr70

Hmmm tylko przed kim my sie tak zabezpieczamy i tasmujemy

Nie przed kim a dla kogo. To dla przyjaciół których można by zagubić w natłoku wjeżdżających załóg na teren zlotu. Widząc taśmę nasi zwalniają a my w tym momencie ich przejmujemy i po sprawie. Jak Ciebie rozpoznam to również zostanież przejęty albo przejmą Cię Twoi w innym miejscu. Sam z pewnością nie zostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Lepciaczku !!! O grząskim terenie pisałem , mając na myśli same parcele . Ziemia po zimie jest teraz jeszcze grząska ale w maju to nie ma takiej możliwości aby się tam ktoś grzebał . Wirek już pisał o dojazdówkach z głównej alei . Jedynie w miejscu gdzie zjeżdża się z kostki na parcele jest świeżo wyrównana ziemia , to po pracach przy układaniu kostki . To wszystko z czasem się utwardzi i problemu nie będzie .

Lepciaczku ! Jak przyjedziesz i ugrzęźniesz , choć to będzie trudne , to sam osobiście podczepię się do linki i będę ciągnąć niczym PUDZIAN . :D

Osobiście wolałbym abyś ugrzązł przy okazji wyjazdu . Wtedy ni cholery nie pomogę bo zawsze mi żal jak wyjeżdżasz tak wcześnie rano przed nami . Chciało by się siedzieć z Wami jak najdłużej . :D

 

W dalszej kolejności co do taśmowania . Ja się tego nie podejmuję . Zbyt wielu mam przyjaciół aby to robić . Nie mógłbym spojrzeć w oczy innym , którzy by chcieli stanąć w pobliżu a nie mogą . Kto będzie koło mnie to już sprawa otwarta . Wszyscy jesteśmy równi i chętnie z każdym pogadam i coś tam "plumknę".

Rysiaczek wie doskonale , że ja docieram w różne zakątki kempingu prędzej czy później . A już na bank znajdziemy się wszyscy przy ognisku .

Ognisko , to ma być nasze wspólne miejsce spotkań , a kto i gdzie stanie przyczepą lub kamperem to już mniej ważne .

Chyba , że spiętrujemy przyczepy i kampery , wtedy będzie szansa stanąć w jednym punkcie (parceli) . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, AKISSJG, dziś rozmawiałem z dyrektorem i uprzedziłem , że będziecie już 24-04.

Ja go już uprzedzałem w tamtym roku przy okazji majówki . :D:D:D

Zdaje mi się , że jeszcze boss'y dojadą w tym terminie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.