Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla kolegi z www.bus-forum.pl


Piotr J

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek , ja bardzo chętnie pare złoty wyśle na konto kol.Rafała ale nie wiem gdzie byłoby lepiej ,czy na konto fundacji czy dla niego.Jak możesz to zapytaj a NR. konta bankowego możesz wysłać mi na PW.

ja również w ten sposób bardzo chce pomóc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekzal56,

dziękuję w jego imieniu

 

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 17:10 ]

są i złe wieści:

Cytat wypowiedzi Rafała z bus.forum.pl:

 

no niestety odebralem wyniki PET i znowu przegralem :oops:

przerzuty do pluc .

ale nadal bede walczyl 15 marca operacja wyciecie dwoch guzow z lewego pluca .

znalezli cos jeszcze w nodze ale po dzisiejszym USG okazuje sie ze jest to male i wyglada na stan zapalny a nie nowotworowy , czyli dobrze albo w czesci dobrze .

w poniedzialek dla potwierdzenia rezonans magnetyczny niestety wloclawek bo w bydzi trza 2 mc prawie czekac.

 

ps. tak szybko sie mnie nie pozbedziecie

 

[ Dodano: Nie 07 Mar, 2010 17:12 ]

poniżej link do strony Rafała z opisem choroby:

 

www.jeden-procent-podatku.xt.pl/

 

a tu wyniki akcji:

 

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7fa832e8c75f21b5

 

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa dla was...:hej:

 

takie tematy sa mi bliskie..bo tez dzieki forum, otrzymalem pomoc....wiec wiem..ile to dla potrzebujacego znaczy..

 

Rafale..oczywiscie, od nas tez masz %...oby pomogl w dalszym leczeniu ...3mamy kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem powitac szanowne grono karawaningu i przy okazji podziekowac za tak szeroki odzew na moja prosbe

zarejestrowalem sie na Waszym forum bo musialem wam podziekowac za slowa wsparcia. z mojej strony co moge wam w tej chwili dac to link do Waszej strony w zakladce WSPIERAJA MNIE NAJLEPSI na mojej stronce zrobionej aby sytuacja zwiazana z moja choroba byla jasna i klarowna.

www.jeden-procent-podatku.xt.pl

 

jeszcze raz wielkie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stefany,serdecznie Ciebie witamy w naszym forum :hop1:

 

Rafale życzymy Tobie teraz najszybszego powrotu do zdrowia bo to jest teraz najważniejsze.

Jeszcze raz dużo zdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

koniec okresu rozliczeniowego :hehe:

wszystkim chcialbym podziekowac za pomoc w zakupie protezy WIELKIE DZIEKUJE !!!

jak bede juz ja mial zapodam fotki

DZIEKUJE

 

 

witam

 

nie wszyscy wiedza ale czesc juz tak ze borykam sie z ciezka choroba jaka jest rak

 

nie bede za duzo tu opisywal bo powiecie ze sie powtarzam . mozna przeczytac troche tu http://jeden-procent-podatku.xt.pl/

 

w zeszlym roku zbieralem 1% na proteze nogi , udalo sie zebrac 10 tys zl i zakupilem proteze za 20 tys zl

 

w tym roku niestety moj stan zdrowia sie dosyc pogorszyl dodatkowo lekarze z CO BYDGOSZCZ odmowili mi leczenie ze wzgledu na brak pieniedzy powiedzieli ze mam isc umierac do domu bo w szpitalu nie ma miejsca

 

na wlasna reke zalatwilismy wizyte w ONKOLOGI W WARSZAWIE gdzie lekarze zdecydowali o kontynułowaniu leczenia

 

teraz niestety ponosze duze koszta na dojazdy cotygodniowe do Warszawy a w najblizszym czasie bede zmuszony sam zakupic lek o nazwie SUTENT [ chemia niestandardowa ] ktory niestety jest nie refundowany przez NFZ i caly koszt kuracji bede musial sam z finansować . koszt takiego leku to 10 tys zl za 1 mc kuracji a trzeba brac przez 6 mc zeby zobaczyc efekty. czesciowo juz zebralem ta sume ale caly czas brakuje polowy

 

prosze wszystkich o 1% ktory nic nikogo nie kosztuje wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisac

 

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"

 

z dopiskiem '' Na rehabilitacje i protezę Płonka Rafał 120 / P ''

 

 

 

Nr KRS 0000186434 nr. konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

 

i to wystarczy aby mi pomoc

 

 

 

 

 

dziekuje za kazdy 1%

 

 

 

 

 

 

 

wiecej mozna poczytac i zobaczyc tu

 

 

 

tvn24

 

http://www.tvn24.pl/12486,1,prosto_z_polski.html

 

gazeta

 

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrArticle=191809&NrIssue=1702&NrSection=1

 

http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrArticle=192238&NrIssue=1708&NrSection=1

 

 

 

 

 

WPŁATY 1% PODATKU

 

 

 

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

 

z dopiskiem

 

NA REHABILITACJE I PROTEZĘ PŁONKA RAFAŁ 120/P

 

NR. KRS 0000186434

 

 

 

 

 

DOBROWOLNE WPŁATY:

 

 

 

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM ÔÇśÔÇÖ SŁONECZKO ÔÇśÔÇÖ

 

STAWNICA 33

 

77-400 ZLOTÓW

 

z dopiskiem

 

NA REHABILITACJE I PROTEZĘ PŁONKA RAFAŁ 120/P

 

 

 

NUMER KONTA PLN : 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

 

 

 

NUMER KONTA EURO : GBW CPL PP, 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050

 

 

 

NUMER KONTA USD : GBW CPL PP, 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060

 

 

 

 

 

rafnow.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.