Skocz do zawartości

Nasz wspaniały rezyser Yabulon


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że chodzi o dostęp osób "nie powołanych"

różne to w życiu bywa ... po co ktoś ma wiedzieć, co robimy...

:niewiem::brawo::ok: Konrad. Mam takie samo zdanie na ten temat. Nie sprzedawajmy swojej prywatności. W dzisiejszych czasach należy być bardzo ostrożnym i nieżyczliwym nie należy dawać gotowej pożywki. To co robimy w swoim wolnym czasie to jest nasza sprawa, nie ma potrzeby tego zdradzać.

 

W takim razie powinieneś pojechać w miejsce odosobnione np Puszcza Białowieska a nie na imprezy publiczne. Na zlotach i spotkaniach trudno o prywatność z drugiej zaś strony ci co zachowują się nieprzyzwoicie faktycznie, mogą się czasem wstydzić swojego zachowania. Ale u nas na spotkaniach i na forum takich osób nie ma. Więc o co ten cały szum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takim razie powinieneś pojechać w miejsce odosobnione np Puszcza Białowieska a nie na imprezy publiczne. Na zlotach i spotkaniach trudno o prywatność z drugiej zaś strony ci co zachowują się nieprzyzwoicie faktycznie, mogą się czasem wstydzić swojego zachowania. Ale u nas na spotkaniach i na forum takich osób nie ma. Więc o co ten cały szum ??

 

Bardzo dziękuję kolego za rady i wskazanie miejsca odosobnienia.

Chyba kolego nie bardzo dokładnie przeczytałeś to co jest napisane w tym temacie.

Nie sprzedajmy swojej prywatności w Internecie. Nie po to spotykamy się na zlotach czy innych spotkaniach, by później relacjonować to w postaci plików video na You Tube. Nam nie potrzeba reklamy na You Tube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedajmy swojej prywatności w Internecie.

 

No to ja chyba trafiłem nie na to forum co potrzeba. W tej sytuacji powinniśmy zejść do podziemia i ani mru mru o karawaningu. UNDERGROUND ??

a jak nazwiesz to :

 

track222 - Ryszard Bo****yk (gwaizdki wstawiłem osobiście)

Dołączył: Pon 13 Kwi, 2009 21:10

Ostatnia wizyta: Dzisiaj 11:19 (Minut: 0)

Wizyt: 2113 Łączny czas wizyt Godzin: 705,2

Postów: 575, tematów: 3, załączników: 119, ankiet: 0

[0% z całości / 1,81 postów dziennie]

Ostatni post Wczoraj 20:53

Sprzęt: przyczepa

Model: Bürstner Ventana 455 TS

Holownik: Renault Kangoo

Telefon: 604-519-667

Skąd: Krosno ( sz:49.7035 : dł:21.7235 )

Strona WWW: http://track-music-group.pl/

Pomógł: 2 razy

Zawód: Ekonomista

Zainteresowania: caravaning, muzyka

Płeć: Mężczyzna

Data urodzenia: 01 Cze 1962

 

Przecież to Ty napisałeś .. powinieneś mieć wszędzie same gwiazdki ***** a tu proszę wszelkie dane osobowe. W internecie znalazłem twoje imię i nazwisko i adres, masz żonę synka i pięknie grasz na klawiszach. Galeria na Naszej klasie otwarta publicznie. Mówisz o prywatności w internecie? No proszę Cię ..

 

Nie po to spotykamy się na zlotach czy innych spotkaniach, by później relacjonować to w postaci plików video na You Tube.

 

A właśnie że tak..

Po każdym zlocie wymieniamy się zdjęciami, wrażeniami, wspomnieniami. Wszyscy robią zdjęcia i nikt nie nosi tabliczki zakaz fotografowania.

 

Kolega sobie zobaczy - bardzo proszę oto linki

 

 

Nam nie potrzeba reklamy na You Tube.

 

I z tym tez się nie zgadzam. Karawaning będę go promował we wszystkich możliwych środkach masowego przekazu. Jestem, (BA! śmiało mogę powiedzieć za kolegów) jesteśmy zagorzałymi fanami karawaningu a to forum powstało właśnie by propagować taką formę spędzania czasu. Bo to właśnie dzięki niemu się poznaliśmy i ze zlotu na zlot jest nas coraz coraz więcej. Ludzi których poznałem szczycą się tym i chwalą wszystkim znajomy właśnie np relacjami ze spotkań. Dlatego mam znajomych i przyjaciół w całej Polsce i pojadę z ogonkiem nawet 500 km żeby ich znowu zobaczyć i zrelacjonować kolejne nasze spotkanie (na YouTubie :niewiem: ) . Ale to tylko moje zdanie. Jeśli się mylę proszę wyprowadzić mnie z błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam znajomych i przyjaciół w całej Polsce i pojadę z ogonkiem nawet 500 km żeby ich znowu zobaczyć i zrelacjonować kolejne nasze spotkanie (na YouTubie :niewiem: ) . Ale to tylko moje zdanie. Jeśli się mylę proszę wyprowadzić mnie z błędu.

 

Piszesz kolego cytuje: Ale to tylko moje zdanie. Wszystko w porządku każdy ma prawo do swojego zdania , tylko uszanuj zdanie innych.

 

Ponadto nie znasz mnie i bardzo proszę nie obrażaj mnie.

 

 

Musisz przyjąć do wiadomości, że nasze zdania w kwestii plików video umieszczany w sieci różnią się diametralnie. W innych kwestiach związanych z karawaningiem mogą być takie same lub podobne.

 

Pamiętaj wspólne zainteresowania maja łączyć ludzi a nie dzielić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

track222

 

Zgadzam się ,że filmiki , na których widać nie to co byśmy chcieli ( niestety nie zawsze jesteśmy święci ) nie powinny pojawiać się w necie , ale to co robi Pinesio to naprawdę kawał dobrej roboty i reklamy karawaningu . Pokazuje nasza pasję , wspaniale komponuje obraz , to wspaniałe profesjonalnie zrobione reportaże z naszych spotkań.

 

Pozdrawiam i dziekuję Tobie Penisio za to co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co robi Pinesio to naprawdę kawał dobrej roboty i reklamy karawaningu . Pokazuje nasza pasję , wspaniale komponuje obraz , to wspaniałe profesjonalnie zrobione reportaże z naszych spotkań.

 

Pozdrawiam i dziekuję Tobie Penisio za to co robisz.

 

:ok: i należy się duże :brawo: dla autora

ale widzisz różnicę w tych filmikach ?

 

myślę że przy wrzucaniu zdjęć/filmików, powinniśmy się kierować zasadą:

- nie pokazujemy innych, w sytuacjach w których sami nie chcielibyśmy zostać pokazani :(

 

Pinesio fajne filmy ;)

 

[ Dodano: Sro 24 Lut, 2010 13:26 ]

Przepraszam że się wtrącam ale jak do tej pory na żadnym z filmików nie widziałem nic niestosownego a to że ktoś sobie piwko popija w czasie wypoczynku to chyba normalne nie?

 

pewnie że nie :-]

 

widzisz, tylko w domu powiedziałem, że jadę się modlić do Lichenia, a tu :niewiem::(:-]

 

nie ma mnie na żadnym filmiku Yabulonka :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam

 

również sorrki, ze wtykam dziób, mimo iż nie grałam żadnej roli :brawo:

Panowie przejrzałam filmiki kilkakrotkie - o co tu chodzi :niewiem:

Przecież nie ma tam żadnej burdy. Ja odbieram ekranizację, jako najzwyklejszy przebieg spotkań - oczywiśnie zrobiony w bardzo ciepłej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie :ok:

widzisz, tylko w domu powiedziałem, że jadę się modlić do Lichenia, a tu :niewiem::brawo::-]

 

hahaha dobre :ok: dobre ...

no cóż w takich wypadkach sam bym nie wiedział jak to ugryźć. Musisz się dać sfotografować np na kolanach :(

 

Tak na marginesie chciałbym dodać ( bo mi tu track222 wypisuje na PW groźby karalne ) że taki film nie narusza prawa o ochronie wizerunku i zgodnie z art 81.2.2 nie wymaga zgody osób przedstawionych w materiale.

 

Zatem jeśli kolega track222 uważa, że ktoś narusza jego prywatność niestety musi udać się jak wspomniałem wcześniej w miejsce odosobnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie chciałbym dodać ( bo mi tu track222 wypisuje na PW groźby karalne ) że taki film nie narusza prawa o ochronie wizerunku i zgodnie z art 81.2.2 nie wymaga zgody osób przedstawionych w materiale.

 

Zatem jeśli kolega track222 uważa, że ktoś narusza jego prywatność niestety musi udać się jak wspomniałem wcześniej w miejsce odosobnione.

 

Piszesz człowieku głupoty i nieprawdę, nikt nie wypisuje gróźb karalnych (wszystkie wysłane wiadomości posiadam). Uprzejmie prosiłem byś dał sobie spokój z krytykowaniem mojej osoby i zaprzestanie pisania na forum o mnie. Każdy ma prawo do swojego zdania, nie potrafisz tego niestety uszanować.

 

Może Tobie przydało by się na chwile miejsce odosobnione by przemyśleć i zrozumieć to co piszą inni.

 

Jeszcze raz uprzejmie proszę byś zaprzestał wszelkiego pisania na mój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie :brawo:

widzisz, tylko w domu powiedziałem, że jadę się modlić do Lichenia, a tu :(:(:ok:

 

hahaha dobre :laugh: dobre ...

no cóż w takich wypadkach sam bym nie wiedział jak to ugryźć. Musisz się dać sfotografować np na kolanach ;)

 

jest to jakieś wyjście :ok:

zawsze też można powiedzieć że po drodze się spotkało znajomych :niewiem:

i sprowadzili na "złą" drogę ... będzie pretekst do następnej pielgrzymki :-]

 

dobra znikam, bo mnie też nie ma, a widzę że atmosfera zaczyna robić się coraz gęstsza ;)

 

Koledzy :( i pomyślcie że już coraz bliżej do kolejnego wyjazdu z ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.