Skocz do zawartości

Turawa 21-05 do 23-05-2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bylem obczaic jak przyczepa sie ma po zimie...szlag by trafil te pogode... zaczynam powoli sie martwic jak w czwartek przed wyjazdem wyciagne przyczepe ;)

 

leje caly czas i nie przestaje i ma padac i jesli tak dalej pojdzie to nie wiem jak wyciagne od wujka z posesji przyczepe, wjazd od pola i niezabudowanej strony posesji mi odpadl gdyz gmina zrobila tam droge siedlowa i wszystko bylo by pieknie gdyby nie fakt iz teraz tamtedy nie wyjade gdyz stercza tam przy drodze zaje**** krawezniki a pobocze drogi wyglada jak plac budowy ktory powoli staje sie stawem... wiec wyjazd tamtedy odpada.

Moge wyjechac przez brame wjazdowa na posesje ale z kolei z tej strony wyjazd jest utrudniony- musze zjechac ze wzniesienia, objechac dom i znow targac pod gore jakies 40metrow po terenie ktory nie jest zbytnio twardy i porosniety trawa - wiec wgre wchodzi tylko ciagnik rolniczy ;) i ow ciagnik nie jest problemem a to ze rozryje wujowi pol podworka gdyz jest tam juz cholernie podmokniety teren a ma padac jeszcze kilka dni :ok:

 

dzisiaj bede kombinowal i postaram sie wyciagnac budke jak najblizej wyjazdu terenowka 4x4 tak aby nie orac podworka - jesli sie nie uda to trzeba bedzie szykowa ciagnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie sprzyja,więc i spotkanie pod znakiem zapytania. Nie ja rozpoczynałem temat ze zlotem i terminem ale mogę wyjść z propozycją o przesunięcie naszego spociku,zważywszy na to że prognozy długoterminowe nie napawają nadzieją na słoneczko.Wypowiedzcie się jak Wy to widzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda rzeczywiscie tutaj moze zniechecac... mi ta wszystko jedno - jak nie teraz to pozniej :ok:

 

sprzet wyciagniety na twardy grunt, rozruch urzadzen wykonany, teraz pora na sprzatanie...

 

p.s. co ursus to ursus na ten sprzet nie ma mocnego ;)

 


foto

post-138335-imported-230dca4b-0781-440b-88a1-782c92707514_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuj to Wuj,jak to Zagłoba tłumaczył cymbałowi Kowalskiemu,szanowac go trzeba :ok:

 

[ Dodano: Pią 14 Maj, 2010 23:01 ]

Oczywiście przepraszam wszystkich :ok: współczesnych Kowalskich ale to z Sienkiewicza więc wszystkie roszczenia do tego pana ;);):ok:;):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nie sprzyja,więc i spotkanie pod znakiem zapytania. Nie ja rozpoczynałem temat ze zlotem i terminem ale mogę wyjść z propozycją o przesunięcie naszego spociku,zważywszy na to że prognozy długoterminowe nie napawają nadzieją na słoneczko.Wypowiedzcie się jak Wy to widzicie.

 

Jesteśmy za :ok: choć termin pewnie ciężko będzie przesunąć....

My nawet nie ze względu na komunię, ale pogodę i inne ważne obowiązki nie będziemy mogli jednak przybyć na ten spocik. Maj nie zapowiada się ciekawie, a ponieważ mamy wykupione doby w Turawiku, na pewno tam zajrzymy ale wygląda na to, że w czerwcu (prawdopodobnie 18-20.VI.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak narazie to ciągle pada ale teren campingu jest stabilny a woda nigdzie nie stoi.

Wcześniej padło pytanie o postój przyczepy, więc teren jest pilnowany 24 h/dobę, opłata za postój to jedynie 1 zł/dobę. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to postaram się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Teraz ja mam do Was małe pytanie. Widzę, że kilka osób planuje wędkować, może przygotować (zanęcić) Wam jakąś fajną miejscówkę? Muszę tylko wiedzieć ile osób by się na to pisało i jak duże ma być to miejsce.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.