Skocz do zawartości

Turawa 21-05 do 23-05-2010


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w niedzielę 23.V. wypadła nam komunia, nie wiemy czy uda nam się dotrzeć :)

Jeśli tak, to tylko na piątek i sobotę (sobota ok 17 byłby wyjazd z Turawy).

Dlatego na razie nie możemy się zdeklarować, prosimy o wybaczenie :ok::):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Popieram tą propozycję "szweckiego stołu" jak najbardziej , ale również

po domowych konsultacjach podam co i jak dostarczę. a więc do

zobaczenia i uszłyszenia. :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zaproponować to postaram się przyrządzić ,,KARPIA Z GRILLA PO WOTR'ZYKOWEMU" :ok: wszystko przygotuję w domku a w turawie zgrillujemy z pomocą waszą i waszych grillów( wyjdzie trochę porcji i potrzeba ich troszkę będzie)

 

[ Dodano: Czw 06 Maj, 2010 22:39 ]

Kate, Komunia waszej pociechy czy w rodzinie?W sumie i tak ciężko wam będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate, Komunia waszej pociechy czy w rodzinie?W sumie i tak ciężko wam będzie :ok:

 

Tak mi się wydaje, że będzie ciężko...ale tak chcemy jechać ! I jeszcze kuszą tu jakimiś przepisami :)

Nie jest daleko do tej Turawy, z tym że komunia też nie tutaj, a 60 km od Cze-wy, i to niestety w innym kierunku :)

Komunia w rodzinie i to ważna, bo jestem chrzestną :)

Ewentualnie jak mojego TŻ wypuszczą z pracy to myślę sobie już w czwartek jechać, ale czas pokaże...

Najwyżej Janusz nam przywiezie chociaż resztki z tego grilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę zaproponować to postaram się przyrządzić ,,KARPIA Z GRILLA PO WOTR'ZYKOWEMU"

 

Ten karp brzmi strasznie zachęcająco :ok: . Zaczynamy się bardzo intensywnie zastanawiać nad przyjazdem. Jak wszystko wypali z wyjazdem to dla towarzystwa zabierzemy kilka prstągów z ojcowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz większe zainteresowanie by spotkać się na kempingu w Turawie - zaproponowałem termin 21-05 do 23-05 by nie kolidował z innymi spotkaniami.

Miejsce i baza wypadowa będzie to kemping w Turawie http://www.turawik.pl./news.php

Warto zabrać ze sobą rowerki, są fajne trasy rowerowe. jeśli ktoś lubi wędkować to jest taka sposobność czy na j. Turawskim czy tez j. Srebrnym http://www.jeziorosrebrnewosowcu.pl/index.php?var=jezioro lub też na zbiorniku prywatnym "Kacze Doły"

http://www.kaczedoly.pl/kaczedoly.html

Darku może uda się jakiegoś "miśka" wyciągnąć na grilla :) , wspaniale je przyrządzasz , już mi kapie ślinka :niewiem:

Jezioro Srebrne, jak i "Kacze Doły" są w blisko kempingu w Turawie dojazd możliwy autkiem, rowerkiem, czy spacerkiem. W tych zbiornikach jest czysta woda przez cały rok bez jej kwitnienia jakie występuje w m-cach lipiec, sierpień w j. Turawskim.

 

W tym temacie http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=5994 sporo osób wyraziło chęć przyjazdu na to spotkanie przy ognisku i :niewiem:

Tak więc będzie możliwość się poznać wymienić swoje doświadczenia, a może i pośpiewać itp

 

I dlatego pozwoliłem sobie wpisać na listę te załogi.

Jeśli zaszły by jakieś zmiany proszę napisać skreślę z listy - potwierdzić chęć przybycia ( proszę podać ile osób w załodze) lub rezygnacji.

 

1. Wirek plus Nina

2. Andrzej i Ewa

3. Adje+Grace

4. tomano plus skarb - żona Jolusia

5. janbas56 razem 2 osoby

6. Jacek45

7. bodzioklb czyli Bodzio, Dorota i Asia

8.Jan-T1000

9.wotr70 czyli Darek+Asia+Sylwia+Ewelina+lanca

10.piotrraj czyli Piotr+Krystyna

11. Kate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.