Skocz do zawartości

III MAJÓWKA KARAWANINGOWA - Sława 2010


Rekomendowane odpowiedzi

chociaż nie byłem zwolennikiem majówek w Sławie to jednak przykro się patrzy jak przy trzeciej edycji upadła :) miałem do niej sentyment ... :) i zły jestem że nie udało mi się przekonać kolegów o zmianie lokalizacji i ciągnieciu dalej majówkowych spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przykro się patrzy jak przy trzeciej edycji upadła

Kitku ! Może jednak nie . Być może za rok lub wcześniej wrócimy do tego tematu . Być może w innych nastrojach . W ostatnich dniach wytworzyło się wokół Sławy wiele szumu . Chyba nie był on tak potrzebny . Trzeba będzie poczekać aż kurz "emocji" opadnie i spokojnie wrócić za jakiś czas (w przyszłym roku) do tematu .

Tegoroczną frekwencją bym się nie martwił . Złożyło się na nią kilka powodów . Wierzę , że kolejne edycje majówkowe pojawią się w kalendarzu imprez . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, pogoda zepsuła, uciekłem bo lało i gdziekolwiek by było, było by podobnie, i jak na maj bardzo zimno było brrrrrrr :)

 

Wirku dla Ciebie wielkie brawa :) że jako jedyny postanowiłeś ciągnąć majówkowa tradycje :)

 

Być może za rok

 

ale to już nie będzie to samo :) bo dobra passa została przerwana :) choć Rysiu twardo ją starał się podtrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, nie pasują Ci coroczne spotkania w Sławie o tym już wiemy i staje się to już nudne i upierdliwe, ciągłe Twoje powtarzanie.

Ja też uciekłem, bo nawet w dzień trzeba było włączyć ogrzewanie brrr tak zimno i Nina mi marzła, bo z niej taki zmarzluch :) i gdziekolwiek by było było by podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit,

 

Tomciu, co z Ciebie taki opórtonista wyrósł? :)

 

Za rok zmienisz zdanie i sam zechcesz do tego tematu wrócić.

 

Sława to dobre miejsce i wszystkim po drodze.Nie wyszło w tym roku gdyż było ogromne spotkanie po którym pogoda zmieniła się na tyle że nie był chętnych na wyjazdy gdziekolwiek.

U mnie Sława to jakaś pechowa lecz zawsze mnie tam ciągnie.

Mówiąc o pechu mam tylko na myśli iż w terminie majówek miałem komunie swoich wnucząt.

Na pierwszej musiałem się ewakuować, na drugiej byłem i sobie chwalę, trzecia też miałem komunię i wolne + kasa poszły gdzie indziej.

Natomiast następne w miarę możliwości będę starał się być.

A jeśli już nie będę to nie będę starał się mącić nikomu w głowie aby nie przyjeżdżał.

Sława jest dobra i Wszystkich namawiam do kontynuowania powstałej tradycji.

 

Dla wirka to już musowo nie kufel piwa a krzynkę lub dwie.

 

http://www.dailymotion.pl/video/x4bi7x_wez-dwie_fun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, Załóż listę na 2011 Sława :) , motyw przewodni może żagle na nalepce,wpisz mnie na listę napewno będziemy jak nie bedzie trzeba zabierać kołder puchowych i skarpet wełnianych :):) .Z całą świadomościa i obywatelskim obowizkiem jestem za IV majówką w Sławie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirek, Załóż listę na 2011 Sława :) , motyw przewodni może żagle na nalepce,wpisz mnie na listę napewno będziemy jak nie bedzie trzeba zabierać kołder puchowych i skarpet wełnianych :):) .Z całą świadomościa i obywatelskim obowizkiem jestem za IV majówką w Sławie. :)

 

nie wpychaj się przed starszych :):) jesteś drugi na liście, nie licząc założyciela listy. :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.