Skocz do zawartości

III MAJÓWKA KARAWANINGOWA - Sława 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
Czy cos z tego będzie? Czy jest ktoś chętny ?

 

może warto przemyśleć moją propozycje żeby organizować majówki za każdym razem w innym miejscu? :jump: bo z tego co wiem wtedy chętnych by nie brakowało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, na II majówce w Sławie byłeś ZA i wspólnie uzgodniliśmy, że cyklicznie będziemy się spotykać w Sławie, poparłeś tą propozycje.

Obecnie zmieniłeś zdanie masz do tego prawo, nie pasują Ci by te cykliczne spotkania w Sławie, nie musisz przyjeżdżać, są zwolennicy tych spotkań, choć w tym roku już jedno było i to spore :jump: , więc tym razem pewnie się nie odbędzie lub będzie w minimalnym gronie i nie ma co się temu dziwić.

Na majówki masz liczne propozycje, więc masz spory wybór, aby gdzie indziej pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo1, szeryfowanie się skończyło :jump: , a ciuchcia to upominek po zlocie i ma honorowe miejsce w awatarze, koń też jest upominkiem po zlocie od Wielkopolan ( też miły), ale jak wspomniałem szeryfa już nie ma :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, na II majówce w Sławie byłeś ZA i wspólnie uzgodniliśmy

 

Rysiu nie byłem za :jump:byłem za cykliczna majówka ale zawsze w innym miejscu A że zostałem przegłosowany to musiałem przyjąć że majówki będą w Sławie :ok: rozumiem i szanuje decyzje innych i napewno będę kiedyś jeszcze na Sławskiej majówce ale naraze chce odpocząć z 2-3 może 4lata od Sławy Zresztą znasz mnie nie od dziś i wiesz że za każdym razem lubie jechać w inne miejsce :ok:

 

[ Dodano: Pon 10 Maj, 2010 15:25 ]

koń też jest upominkiem po zlocie od Wielkopolan ( też miły), ale jak wspomniałem szeryfa już nie ma :-] .

 

ale wspaniale wyglądałeś na tym kuniu :ok: ciesze się że udało mi się to uchwycić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą znasz mnie nie od dziś i wiesz że za każdym razem lubie jechać w inne miejsce :jump:

 

Do tego bardziej nadaje się kamer i pewnie za niedługo zmienisz swój domek na kółkach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem myślałem o tym :jump: ale troszke za bardzo by mnie to ograniczało więc może za kilkanaście lat :ok: narazie budka to dla mnie o wiele lepsze rozwiązanie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... :niewiem: Będąc w Sławie usłyszałem , że raczej majówki w tym roku nie będzie bo to zaraz po zlocie ,itd. Zmieniłem w tym układzie plany .

Chciałem dodać , że wcześniej (w lutym) odmówiłem z tego powodu zaproszenie automobil klubu do Głogowa na motocross ze zlotem . Jednym słowem wybrałem majówkę (zaplanowaną dużo wcześniej). Teraz okazuje się , że majówka jednak jest a ja wyskoczyłem z obu wspomnianych imprez . Trochę szkoda . :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.