Skocz do zawartości

Najnowsze bezpłatne materiały o Chorwacji na 2010 rok ! ! !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

po jakim czasie dotarły do Was?

Maila wysłałem 10.02...

do dziś cisza, bez odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie dotarły chyba pocztą lotnicza:D

nie spodziewałam się ,że tak szybciuteńko dojdą:biwak:

niestety dziecię mi porwało i studiuje mape, nanosi na nią co fajniejsze kempingi w nadziei,że wygrzeje w te wakacje pupe nad ciepłym morzem:)

nadzieja.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również po kilku dniach otrzymałem materiały o Chorwacji , ale koperta była porozrywana .

Ktoś zrobił ,, rentgena" i włożył to wszystko do folii i w takim stanie ją otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również po kilku dniach otrzymałem materiały o Chorwacji , ale koperta była porozrywana .

Ktoś zrobił ,, rentgena" i włożył to wszystko do folii i w takim stanie ją otrzymałem.

 

Nikt nie zrobił rentgena tylko koperta w którą zapakowali materiały jest za słaba a na poczcie nikt się nie ceregieli z paczkami żucają nimi i taki jest efekt końcowy.

Tak mi wytłumaczył listonosz który przychodzi do mnie a z 15 lat więc już taki zaprzyjaźniony.

Cieszmy się że wogule dotarły a nie zgineły po drodze bo materiały są super przydały by mi się takie o ITALII. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszmy się że wogule dotarły

Cieszę się , bo są naprawdę dobre, jest w nich bardzo dużo przydatnych informacji.Pozdrowionka dla Ciebie John. ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co materiały już mamy ;)

To do zobaczenia na szlaku w Chr

Podzielcie sie swoimi spostrzeżeniami i co wybraliście na ten sezon.

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło w ten zimny dzień ;);):(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Materiały dotarły. Super :przyczepa: od 2000 roku, od kiedy jeżdżę do Chorwacji zachwyca mnie ona także tym, że na granicy można dostać aktualną mapę samochodową i materiały informacyjne. Chorwaci też są przesympatyczni. Dziękuję za materiały i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.