Skocz do zawartości

Turawa- Camping!


turawik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na wielu zbiornikach to występuje w różnym natężeniu np w Kobylej Górze też 2 godziny dziennie motorówki mieszają wodę by ją natlenić.

Dokładnie jak piszesz , pierwszy raz z tym się spotkałem i dlatego mnie to dziwiło.

Bardziej mnie dziwiło ,że ryby jak brały tak brały dalej.

Oczywiście takie sportowe , karaś i leszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, odbiegacie od tematu, który mówi o kempingu Turawik a nie o jakiejś zielonej wodzie w Turawie :ok:

Zgadza się .

Ja mam ok 200 km , i chyba sprawdzę tak na weekend.

Mamy porozumienie PZW z Opolem , więc chyba powędkować będę mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy tylko wam zagwarantować, że w maju woda jest czysta i przejrzysta. Proces oczyszczanie jeziora rozpoczyna się w tym roku, więc już za 3-4 lata zbiornik będzie czysty przez cały rok. Nie mieliśmy zamiaru wywołać burzy na forum tylko zachęcić do odwiedzenia naszego kempingu i korzystania z innych walorów niż tylko woda. Mamy nadzieję, że część z was nas odwiedzi w sezonie, zobaczy jak u nas jest, oceni. Będziecie wtedy wiedzieli czy warto przyjeżdżać. Pozdrawiamy i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że część z was nas odwiedzi w sezonie, zobaczy jak u nas jest, oceni. Będziecie wtedy wiedzieli czy warto przyjeżdżać.

Jak będzie promocja na karawaning , to nie mówię nie. :ok:

Lubie jechać tam gdzie jeszcze nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum tego typu reklamy byly na samym poczatku wywalane na smietnik

niechcacy zrobilismy reklame smierdzacemu zbiornikowi i wlascicielowi pola ktore sie nad nim znajduje ,efekt wlasciciela osiagniety bo kilku z nas tam trafi zeby sie delektowac "pachnacym"powietrzem lub sprawdzic po co byla klotnia :ok:

fajnie ze ktos w koncu zaczyna tam dbac o srodowisko wiec moze za 10-15 lat tam wpadne bo tyle mniej wiecej bedzie trwac oszyszczanie tego zbiornika

a wiec do zobaczenia za 15 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum tego typy reklamy byly na samym poczatku wywalane na smietnik

 

Dlatego zamiast mówić to co myślę , z ciekawości tam pojadę.

Przynajmniej kolega Wirek nie będzie miał roboty. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że niektórzy nie rozumieją jednak idei, która nam przyświecała, gdy zamieszczaliśmy ten temat na forum. Przecież oferując wam pobyt za 5zł nie mamy zamiaru w stylu "przyjedź, zapłać, odjedź, i co z tego, że nie wrócisz, ja i tak swoje zarobiłem", ponieważ na tym nie zarobimy. Zależy nam na tym abyście przyjechali i zobaczyli jak jest i mamy nadzieję, że wrócili do nas ponownie. Czyż Wasz pobyt nie będzie najlepszą reklamą? Podczas niego sami się przekonacie czy jest ok czy nie. Co do kłótni to nie my ją wywołaliśmy i uważam, że ona wcale nam nie pomaga. Nie bardzo wiem dlaczego radwan jest do nas tak negatywnie nastawiony... Każdy ma wybór gdzie chce pojechać na wypoczynek, my tylko przedstawiamy naszą ofertę. Jeśli chodzi o oczyszczenie zbiornika to sugeruję najpierw zapoznać się ze studium wykonalności rewitalizacji Jeziora Turawskiego, a później wypowiadać się na ten temat. Okres jaki mają trwać prace to 5 lat, mają je rozpocząć już w tym roku, a po ich pierwszych etapach za 3-4 lata jakość wody powinna się zdecydowanie poprawić. Negatywne uwagi są naturalną rzeczą ale ton w jakim zaczęła toczyć się dyskusja wydaje mi się naprawdę niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade- chocby dlatego ze mam blisko, chocby dlatego ze grilla fajnie w lesie rozpalic, dlatego ze budke po zimie rozruszam przed nastepnymi dalszymi wyjazdami i chocby dlatego zeby nie siedziec w domu...

Święte słowa , ja też jadę .Niektórzy to jak Kargul i Pawlak kłócą się , ale tak naprawdę to się lubią.Niedługo WIOSNA ,spotkamy się wypijemy :D:D:D:):D:ok::D:D:):]:D:D:D:D:D:):):D:) i będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź ciut wyluzuj!

Niech to będzie motto dla wszystkich userów ,przed napisaniem posta ,a termin do :pierwszy wyjazd z budką ,który ukoi stargane zimą nerwy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już całkiem serio to znalazłem ciekawy cykl programów TVP Opole o tym jeziorze.

Każdy może sobie wyrobić własne zdanie na ten temat.

I aby było jasne: nie stoję po niczyjej stronie :bukiet:

 

http://ww6.tvp.pl/6937,941148,2.view

http://ww6.tvp.pl/6937,20091106941148.strona

http://ww6.tvp.pl/6937,20100108953185.strona

 

Przy oglądaniu proszę zwracać uwagę na daty emisji programów tak, aby zachować chronologię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no program całkiem ciekawy!

 

jednakże czy chodzi o to by zniechęcic do odwiedzenia tego zbiornika?

wydaje mi sie że działania takie ja Turawika aby ściągnąc ludzi nad zbiornik są ok.

parę lat takich działań i może uda sie stworzyć im jakiś mały kurort....

jadąc nad Balaton albo bliżej chodzby nad J Oravskie na Słowacji też woda nie zachęca do kąpieli ani nawet infrastruktura ale turystyke tworzą ludzie! nie ma co dyskutować nad tym czy tam warto jechac czy nie! jesli ktoś ma w spobie potrzebe podróźowania i chęć odwiedzenia kolejnego miejsca oraz przeżycia nowej przygody to i tak sie wybierze w trasę!

Turawik na mnie możesz liczyć i nawet bez promocji bo koszty jakie podajesz i tak chyba nie starczą Ci na rachunki i wydaje mi sie że powinieneś podnieśc stawkę bo Business musi się opłacać chyba że jesteś jednym z tych co wolą dokładać do Businesu!?

podjade tam w maju!

mam własne WC, prysznic, baterie i drzewo na opał wiec nawet jak bedzie cienko z wodą czy sztromem to da rade!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni filmik ze stycznia tego roku o bakteriach kałowych w dopływach jeziora , przerażające zanieczyszczenie. Szkoda bo jezioro piękne ale przez lata uległo całkowitej degradacji. najgorsze ,że od lat o ty mówia ale nic z tego nie wychodzi. Zal tak pięknych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.