Skocz do zawartości

Inny karawaning


barwol

Rekomendowane odpowiedzi

Trafko mocno nosa zadzierasz :) . Powiedz szczerze - bawiłeś się kiedyś terenówką w terenie?

Pożar lasów Kuźni Raciborskiej star 244 bez możliwości odwrotu.

Czy dla was amatorów wystarczy. :)

Przepraszam nie miałem na myśli się popisywać , ale niekiedy z góry założony atak na osobowość jest nie trafiony panie Tomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trafko, ale z tym przeciąganiem ręcznie przyczepy to racji nie masz. Bo co to za zabawa... gdyby chcieli to pewnie objechali by przeszkodę bokiem :)

 

A co do braku rozumu to proszę - nie sądź ludzi po obejrzeniu filmu na youtube, a Kuźnią to się nie chwal bo to była porażka naszej straży pożarnej, a alkomatu to tam nikt nie nosił. nie wiem czy jesteś w osp czy w psp, ale fakt jest jeden - płonące samochody gaśnicze to w 80% wina załogi, braku wiedzy, nie podporządkowania się 'krawaciarzom z KM lub KW' lub po prostu kozactwa po 100g. (kilka lat już pracuję w psp i nie jedną ekspertyzę widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, jeśli twierdzi, że gasił pożar w Kuźni Raciborskiej, to może i ma sposób na załatwienie drzewa w 20 minut :hop1:

Kiedyś ścinałem drzewko na działce, o pniu średnicy 15 cm i prawie się pos....m, choć miałem agregat i piłę łańcuchowa elektryczną.

Pożar był ogromny, szkoda tych ludzi i lasu.

Pamiętacie, ilu strażaków zginęło w zamachach 11 września w USA.

post-117046-imported-b6ad9741-5e87-44b8-8f8b-407c13364cf2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla was amatorów wystarczy. :hop1:

 

Dla mnie amatora to wystarczy. Nie chodzi o popisywanie się, tylko o pewność siebie :). Bez owijania w bawełnę chciałem powiedzieć że z Twojego postu (tamtego pierwszego mówiącego o braku oliwy w głowie bohaterów filmu) idzie wywnioskować że off-road z przyczepą kempingową to dla Ciebie chleb powszedni Panie Trafko (zauważ że w odróżnieniu od Ciebie, Panie napisałem z dużej litery przez wyraz szacunku do Twojej osoby :-] ). Nie chodzi mi też o potyczki słowne z Tobą - po prostu takie wrażenie odniosłem po przeczytaniu Twojego postu. No ale widzę że nie wypada aby amator zwracał uwagę staremu wydze z OSP :). Zapraszam również na kurs czytania emotikonów :bzik::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi też o potyczki słowne

Sorki ,żle cię oceniłem

W takim razie :hop1:

Twojego postu (tamtego pierwszego mówiącego o braku oliwy w głowie bohaterów filmu)

Ja to inaczej rozumuje , mając poduszkę nie potrafią przyczepy w prosty sposób przesunąć o parę cm.

Ja tak jak ty i wielu innych nawet nie jestem amatorem i nie mam nic wspólnego z różnego tego typu gazikami.

Moje gaziki zaczynają się powyżej 6 ton , ale to inna bajka.

Z drugiej strony podniecacie się czymś co jest z góry zaplanowane i przewidziane pod publikę.

Prawdziwe wyzwania i przygody tak nie wyglądają.

Dla mnie to co jest pokazane , niczym nadzwyczajnym nie jest.

To już bardziej wrażenie na mnie robi adamkwiatek w zimie pod skocznią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gaziki zaczynają się powyżej 6 ton , ale to inna bajka.

Z drugiej strony podniecacie się czymś co jest z góry zaplanowane i przewidziane pod publikę.

Prawdziwe wyzwania i przygody tak nie wyglądają.

Dla mnie to co jest pokazane , niczym nadzwyczajnym nie jest.

To już bardziej wrażenie na mnie robi adamkwiatek w zimie pod skocznią.

Trafko, no co Ci mogę odpisać - :hop1: dla Ciebie.

Generalnie różne ludzie mają upodobania. Jedni w 30 sekund wjeżdzają w błoto po to żeby potem 2 godziny się z niego wyciągać :). Inni 3 dni jadą na wakacje ciągnąc przyczepę, a przecież mogli by być na miejscu w 2 godziny samolotem :-]. Myślę że mało fajne jest mówienie o nich/ o nas że nie mają / mamy odrobiny rozumu. To jest moim skromnym zdaniem brak tolerancji.

 

Trafko jeszcze jedno :bzik: dla Ciebie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mało fajne jest mówienie o nich/ o nas że nie mają / mamy odrobiny rozumu. To jest moim skromnym zdaniem brak tolerancji.

Moja tolerancja to:

Sorki wszystkim co odebrali ,że twierdzę iż nie mają odrobiny rozumu.

Co do filmu , to źle oceniłem bohaterów.

Oni mają odrobinę rozumu i zrobili by to inaczej , ale tak musieli zrobić jak mieli w scenariuszu.

Za wszystkich świrów :hop1: co robią rzeczy szalone. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, ok :bzik: no problem, odebrałem to może za bardzo osobiście, ale i też nie chciałem nikogo urazić.

 

W takim razie :-] na zgodę.

 

A co do OSP to i masz rację że ludzi ludziom nie równi...

Chyba to z braku możliwości wyjazdu :hop1: nam trochę odwala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.