Skocz do zawartości

na dziko w Wielkopolsce i nie tylko ...


kit

Rekomendowane odpowiedzi

no i po kolejnym wypadzie weekendowym :-] tym razem totalny spontan gdyż opcja wyjadu zjawiła sie przy przypadkowym spotkaniu w piatek ok 14 z Autojurem, na którą bez dłuższego zastanawiania się zgodziliśmy :-] i tak z załogą Adama1988 uderzyliśmy do CamperTeamowców w Sierakowski Park Krajobrazowy :jump: okolica przepiekna i pogoda dopisała, więc wyjazd bardzo udany :ok: nawet udało się pierwsze w tym roku kąpiele zaliczyć bo woda była cieplutka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mnie cieszy że jest gdzie jeździć po wlkp (choć nie tylko) a dodatku jest wielkie grono ludzi którzy non stop są w drodze, podróżują, zwiedzają, wypoczywają :-] są też świetnie zakręceni i choć nie należą do żadnych for, klubów, organizacji to są w temacie, znaja karawaning.pl lub CT, czytają choć na tym się kończy Całkiem inną strone karawaningu idzie odkryć i poznać ich sposób na tą forme spedzania czasu, ich zdania poglądy itd :hmm: są taka samą kopalnią wiedzy jak Nasze i temu podobne fora :-] a sprzęty jakimi sie poruszają to wogóle bajka ... od kombi, terenówek przez vany busiki do kolosów kamperów :-] jest to bardziej popularne niż się wydaje ...

 

i jeszcze fotka z jednego z Naszych wyjazdów :-] taka namiastka tego co pisałem powyżej :-] poczawszy od 4 osób w tym VW T5 po lewej, przez małżeństwo z malutkimi dzieciaszkami w tym "blaszaku" po starsze Państwo na emeryturce :-] widać że coś sie dzieje :ok:

post-1137-0-49348700-1307306739_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z karawaningiem to jest tak... ile ludzi tyle form karawaningu...

 

Ja chce spróbować każdej formy żeby spotkać i poznać Tych wszystkich ludzi. Polecam każdemu spróbowanie skrajnych form karawaningu, od luxusowych kempingów z baseniami, wifi i animiacjami dla dzieci i dorosłych poprzez dzikie, spontaniczne wyjazdy w nieznane. Nocowanie byle gdzie i życie chwilą obecną. Olać to czy się stoi na wykoszonej trawie, czerpać z natury i jej piękna.

 

Nie ma nic lepszego jak wolność, ja jestem wolny gdy wyjeżdzam i zostawiam wszystkie problemy za sobą. Wówczas interesuje mnie tylko to wszystko co jest dla mnie nowe i inne, uwielbiam nowości, zachwyca mnie różnorodność. To wszystko powoduje, że gdy wracam ze sprzętem na parking już tęsknię za kolejnymi przygodami... :dzieki:

 

"Świat jest księgą - kto nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę tej księgi..."

Edytowane przez Adam1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zbyt mało otwarci jeszcze jesteśmy by dać się ponieść chwili, by odważyć się na wyjazd w nieznane, zależeć tylko od siebie :niewiem: mi się wydaje że to temat "tabu" :niewiem: tylko niewiem dlaczego? przeciez to tylko kwestia wyboru, checi zobaczenia czegoś więcej niż w przewodniku i na przykładowym szlaku ... ile wiecej można zobaczyć z innej perspektywy :-] a może chodzi o wstyd a poczucie się gorszym czy coś :niewiem:

Choć w sumie to nie ... spora część z Nas ma doświadczenia w takiej formie lecz przypucować się niechce a już napisać czego kolwiek lub wybrać się z kimś to już wopgóle ... :oslabiony: na tak duża społeczność forumową tylko garstka ludzi pokazuje że jest takie oblicze karawaningu ... :biwak:

 

 

warto sie jednak odważyć o spróbować ... nikt zawiedziony nie będzie ... a to co się zobaczy i dozna to jego tylko będzie :-] i ten niedosyt przygody :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi tak jeździ, co prawda nie są oni zalogowani u Nas na forum jednak wiedzą co i jak i często czytają jako goście. Dla mnie to ciekawe rozwiązanie ze względu na nowe miejsca i na ekonomie. Moje życie układa się różnie, dlatgo nauczyłem się spać tam gdzie mnie noc zastanie. Jeśli dodatko mogę spać w moim własnym łóżku to już jest wystarczający luxus.

 

Chciałbym w tym miejscu zachęcić wszystkich nieśmiałych do spróbowania karawaningu "na dziko". Jeśli ktokolwiek dopuszcza do siebie tą myśl, że może stać za darmo gdzieś nad brzegiem jeziora i wypoczywać bez portiera na bramie, płotu i bufetu, zapraszam do wspólnego wyjazdu jeśli tylko ustalimy kolejny termin. Chętnie pokażemy jak przygotowane są nasze sprzęty, jak sobie radzą w dziczy. Chętnie udowodnimy, że Wasze budki są stworzone do tego i są samowystarczalne. Karawaning może być naprawde na każdą kieszeń

 

:dzieki: :dzieki: :dzieki:

Edytowane przez Adam1988 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podzielić relacją lub ciekawym miejscem to już się nikt niechce :niewiem: jakaś tajemnica lub zamknięte grono :niewiem:

 

i bardziej niż o kwestie spontanu chodzi o wyjazdy w niezanane, bez planu, na dziko, o przygode itd :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

masz Jasiu racje , kolegom sie troszke definicje pomerdaly :)

 

pozdrawiam

 

 

:hmm: to może Boguś Nas oświecisz :hej: bo zapewne się mylimy :hmm: a już do własnego zdania to wogóle prawa nie mamy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hmm: to może Boguś Nas oświecisz :hej: bo zapewne się mylimy :hmm: a już do własnego zdania to wogóle prawa nie mamy :]

 

 

Witam

 

1. sprawdz znaczenie okreslenia "spontaniczny" - zrozumiesz ile to ma z Waszymi umawianymi i zaplanowanymi przeciez wyjazdami , okreslcie je jako wyjazdy "na dziko", nie na pola kempingowe , w malym gronie, to bardziej prawidlowe okreslenie dla takich wyjazdow ,

 

2. kazdy ma prawo do wlasnego zdania i to cieszy :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.