Skocz do zawartości

XI WIDELCOWE SPOTKANIE WIELKOPOLAN I NIE TYLKO


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra - to i ja coś skrobnę :ok:

 

Miło było ponownie zobaczyć na spotkaniu wszystkie znane buźki i i nacieszyć oko nowymi, gdzie zamiast JAZGOTU panuje fantastyczna atmosfera a uśmiech nie schodzi z twarzy uczestników :ok:

Dzięki Wam wszystkim za spotkanie :ok: Już czekamy na następne w dniu 6 marca :ok:

 

Miło było poznać załogę Zaradka - mam nadzieję, że w miarę możliości będziecie nadal się nami spotykać :ok:

 

Po dłuższym czasie odwiedził nas brams i co najważniejsze - w końcu nie sam :ok:

 

Cieszy mnie, że mogłem poznać sztućce ze stolicy czyli widelca i łyżkę - obiecaliście przyjazd na marcowe spotkanie - trzymam za słowo :piwko:

 

Jak zwykle gorąco pozdrawiam innych uczestników czyli załogi: 100py, kita, ROBICARA, Madzika, SANROKA, balthura, Roksanę, Dresika, Zbiregów, Adama1988 i radwana.

Jesteście wspaniali :ok::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko::piwko:

 

P.S.1 Tomek, możesz jeszcze raz powiedzieć co było za Podgajami na drodze nr 11 ? Bo jakoś nie zrozumiłem :niewiem:

I drugie pytanie do Tomka: Czy widelec jeszcze siedzi i gotuje w Twojej przyczepie ?

P.S.2 Sorki, że na kilku fotkach są wycięte pewne niewielkie elementy ale radwan prosił aby nie zamieszczać zdjęć, na których trzyma piwo w dłoni :ok:

 


post-120852-imported-d7a11151-747a-4e75-ad81-3e1e67f61da8_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-e9504a27-2a57-467a-9ff6-0306a346da9b_thumb.jpg

 

w środku sztućce z Wa-wy

post-120852-imported-12737f19-dd32-41d7-ba71-5e0a98d63a60_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-e06ca449-9037-4107-8855-81debd766c57_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-54fd455e-2e6f-40e6-bcaf-ac34f6b6f591_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-d53aa929-2c38-4d96-bb23-7c3bb58cf91d_thumb.jpg

 

nasza młodzież :ok:

post-120852-imported-68857ce7-0450-43a1-b36e-4ca744ce66cc_thumb.jpg

 

załoga Zaradek

post-120852-imported-df625f50-8739-4555-ac0d-8f91278b6b8e_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-9b7ee192-d9ef-462d-8d10-22990ec8074b_thumb.jpg

 

 

post-120852-imported-f54c65c3-114e-4c22-af0c-f49e25264134_thumb.jpg

 

brams - w końcu nie sam :ok:

post-120852-imported-4b198068-4c6f-4cae-9ba3-a6acc53b6a1e_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My również dziękujemy za wspaniałe spotkanie i bardzo miłe przyjęcie nas w gronie Karawningowców.

 

Powiem tylko było super ( może troszeczkę byłem niedysponowany , ale to nie moja wina) . Załogi Zaradek i brams zdały egzamin ze znajomości naszych nicków forumowych ( a nie było łatwo ). Sztućce też się spisały na medal , a reszta jak zwykle " boska" . Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już podziękowałem ładnie ale jako że nieświadomy swojego zachowania byłem to nie przeprosiłem :piwko: troszke przesadziłem z trunkami przeróżnymi i bardzo nieładnie się zachowywałem i okropnie mi teraz wstyd :piwko: zrobiłem wiele złych rzeczy i mówiłem głupoty nie na miejscu :ok:z całego serca szczerze wszystkich przepraszam :niewiem::ok::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja również zaczynam powoli dochodzić do siebie :piwko: po podwójnym spotkaniu w Wielkopolsce :piwko: Wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na takich spotkaniach :ok: choćby to, że na spotkaniu miałem trzy żony :ok: lub to, że kiedy Tomek jedzie z przyczepką krajową 11 to w tym czasie w przyczepce kucharz widelec gotuje obiadek :piwko: Tomek koniecznie musisz nam dokończyć opowieść, a balthur musi poświęcić kolejne spodnie :piwko:

 

Bardzo wszystkim dziękujemy za miłe spotkanie :niewiem:

 

Ps. Pozdrowionka dla wszystkich, a w szczególności dla Madzika i Dresika od wuja ROBICARa :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pełnym wrażeń weekendzie :ok: przyszła kolej na podziękowania od załogi Sanrok i Roksana :ok:

” XI Widelcowe spotkanie Wielkopolan i nie tylko” się odbyło,

kilka nowych załóg przybyło.

Wszystkich miło w naszym gronie witamy

i na kolejne spotkania zapraszamy!

Kit-kom raz jeszcze przyjścia na świat synka gratulujemy

i buziaczki dla małego Pawełka ślemy! :niewiem:

Załoga Zaradek pierwszy raz na spotkanie przybyła,

egzamin ze znajomości nicków na medal zaliczyła. :ok:

Załoga Brams również do nas przybyła,

ogromną radość swoją wizytą sprawiła. :ok:

Ze stolicy goście również przybyli,

Widelec z Łyżką swoją obecnością nas zaszczycili. :piwko:

Znanym już załogom 100pa, Kit,Spablo1, balthur, Zbireg, Radwan, Gosia oraz Adam 1988 również za miłe spotkanie dziękujemy, :piwko:

i kalendarz do odliczania dni do następnego spotkania już szykujemy! :piwko:

Rodzicom Robicar-kom podziękować za wprowadzenie do karawaningowej rodziny chcemy,

może Wam jakąś smaczna kolację uszykujemy! :piwko:

Z wiadomych przyczyn szczególne podziękowanie dla Kasi, Madzi i Łukasza kierujemy

i kolejne nieoficjalne spotkanie już szykujemy. :piwko:

Raz jeszcze wszystkim za wszystko dziękujemy i każdemu buziaki ślemy! :piwko:

 

Ps. Dziękujemy wujkowi Pawłowi, cioci Klaudii (żonie naszego taty :piwko: ) oraz Kasi i Madzi za miło spędzony wczorajszy wieczór! :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że mogłem poznać sztućce ze stolicy czyli widelca i łyżkę - obiecaliście przyjazd na marcowe spotkanie - trzymam za słowo

 

nie wiem czy bedzie chcieli nas jeszcze ogladac po tym spotkanku :piwko:

 

P.S.1 Tomek, możesz jeszcze raz powiedzieć co było za Podgajami na drodze nr 11 ? Bo jakoś nie zrozumiłem

 

Kitek opowiadaj juz nie bede przerywal :ok:

 

I drugie pytanie do Tomka: Czy widelec jeszcze siedzi i gotuje w Twojej przyczepie ?

 

tego wlasnie miedzy innymi nie pamietam ale dla sprostowania to ja wcale nie umiem gotowac

 

ale jako że nieświadomy swojego zachowania byłem to nie przeprosiłem troszke przesadziłem z trunkami przeróżnymi i bardzo nieładnie się zachowywałem i okropnie mi teraz wstyd zrobiłem wiele złych rzeczy i mówiłem głupoty nie na miejscu z całego serca szczerze wszystkich przepraszam

 

qrcze to ja naprawde chyba duzo nie pamietam ale zapobiegawczo jezeli i ja cos "nabroilem" to bardzo przepraszam :piwko: to nie ja to alkohol :niewiem:

Wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć na takich spotkaniach choćby to, że na spotkaniu miałem trzy żony lub to, że kiedy Tomek jedzie z przyczepką krajową 11 to w tym czasie w przyczepce kucharz widelec gotuje obiadek

 

a Ciebie pomylilem z kolega Spablo1 (chyba) juz bylo dobrze :ok:

 

na koniec serdecznie dziekujemy za bardzo cieple przyjecie i super zabawe :piwko:

 

aaaaa Kicior sto lat :piwko::piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bedzie chcieli nas jeszcze ogladac po tym spotkanku

 

 

 

Sztućce z Warszawy, a gdzie Wy będziecie przyjeżdżać i tak miło spędzać czas jak nie w Poznaniu… :niewiem: przecież tam w Warszawie nie macie żadnych spotkań tak więc śmiało przybywajcie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.