Skocz do zawartości

Stół piknikowy WASZA OPINIA


John

Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś takiego kupionego parę ładnych lat temu. Po kilkukrotnym rozstawieniu skończył w piwnicy. Ten stolik w/g mnie nadaje się dla dzieci do zabawy w dom.

Jego podstawowe wady to :

- za mało miejsca między siedzeniami a blatem stołu

- ''miękkie'' siedzenia wykonane ze słabej jakości tworzywa

- brak komfortu siedzenia ( ma się wrażenie że za chwilę stolik się rozpadnie - poparte jego trzeszczeniem :jump: )

 

Zaznaczam że to są wady stwierdzone kilka lat temu. Może teraz poprawiła się jakość tego wynalazku :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miałem. Parę lat posłużył, jednak kilka wad podstawowych - szybko poluzowały się mocowania. Po każdym roku trzeba było dokręcać śruby. Wszystkie. Jeśli połączenia były śrubowe - niewielki problem. Mój kuzyn miał bardzo podobny, ale mocowania były nitowe. Też się luzowały, ale 0 możliwości poprawy.

Duża "czułość" na nierówności terenu. Jeśli stoi na krzywym gruncie - masz pewność, że się rozlezie.

Mało miejsca. Na szczęście my też bardzo rośli nie jesteśmy, więc wystarczyło. Ale o komforcie np gier przy stoliku zapomnij. Zjeść i wiać. W efekcie szukaliśmy osobno krzeseł do siedzenia. Kiedy jeździliśmy pod namiot był doskonały - miścił się w namiocie i przy deszczu siedzieliśmy w namiocie przy stoliku. Kiedy był wystawiony na zewnątrz, to zaraz po jedzeniu siadaliśmy w namiocie. Do przyczepy poszukaliśmy już innego stolika z normalnymi krzesłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki stolik już od wielu lat - może 10 lat temu były solidniej wykonywane i dlatego jeszcze się nie rozpadł? :biwak: Używam go na jednodniowe pikniki i w trakcie wyjazdów z namiotem, podobnie jak Michalc3. Do przyczepy mam stolik kupiony w sklepie na D a składane krzesełka w sklepie na I. Zajmują po złożeniu bardzo mało miejsca a są zdecydowanie wygodniejsze. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za szybką i jak zawsze i szczerą wypowiedz :biwak: , zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, ponieważ cały czas kombinuje jak by tu zmniejszyć obciążenie i mieć więcej miejsca w przyczepie i samochodzie w czasie podróży. Stolik i krzesełka posiadam, ale zajmują trochę miejsca a ponieważ nie jesteśmy wymagający na wakacjach, więc i nie wygoda nam nie straszna, wygodne siedzenie ze stolikiem mam w przyczepie.

A co do ceny to fakt jest z kosmosu, znalazłem na allegro za 150 zł, ale jeszcze poszukam w marketach mam nadzieje, że coś znajdę.

Jakby ktoś widział taki stolik w markecie to proszę o info na PW.

 

Z góry dziękuje

 

John

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karfur w Kaliszu obfituje w różne wynalazki turystyczne. Np. slynne niebieskie namioty do przedsionków :biwak: . Jeżeli upoluję taki stolik natychmiast dam znać. Myślę, że z wiosną się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostarczył kurier ten stolik ale niestety uszkodzony. :)

Po rozłożeniu w domu okazała się straszna tandeta plastik kiepskiej jakości konstrukcja mało stabilna chińczyk z dolnej półki.

Szczerze nie polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John, czyli stwierdziłeś to co napisałem razem pod tym jak zapytałeś.

Moja opinia o tym sprzęcie jest taka sama - negatywna.

Pod moim postem były inne opinie i pewnie dlatego zakupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłeś w necie nie miałeś okazji oglądać na żywo przysługuje Ci prawo zwrotu, zdaje się w terminie 10 dni (co do czasu zwrotu nie mam pewności) jak sprzedawca będzie robił problemy to jest UOKIK i PIH więc do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John, czyli stwierdziłeś to co napisałem razem pod tym jak zapytałeś.

Moja opinia o tym sprzęcie jest taka sama - negatywna.

Pod moim postem były inne opinie i pewnie dlatego zakupiłeś.

Zakupiłem ponieważ kilka postów było pozytywnych i one mnie po częsci przekonały no i cena OK w stosunku do konkurencji i nie ukrywam że mi zależało.

Ja swoją pozytywną opinię podtrzymuje. Trzeba jednak pamiętać że mój stolik ma już z 10 lat. mój jest zrobiony z naprawdę dobrych materiałów.

Widocznie trafiłeś na totalna chinszczyznę.

Niestety teraz jest wszędzie pełno tandetnych podróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.