Skocz do zawartości

Stół piknikowy WASZA OPINIA


John

Rekomendowane odpowiedzi

No i dostarczył kurier ten stolik ale niestety uszkodzony. :)

 

Jeżeli jest uszkodzony to nawet się nie zastanawiaj tylko odsyłaj.

 

Po rozłożeniu w domu okazała się straszna tandeta plastik kiepskiej jakości

Chińszczyzna jednak chińszczyźnie nie równa.

 

konstrukcja mało stabilna chińczyk z dolnej półki.

Szczerze nie polecam :)

 

 

Odnośnie stabilności to chyba ze wszystkimi jest podobnie - taki typ konstrukcji. W niczym to nie będzie przypominać dębowego stołu, jednak zjeść się na tym da i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niestety teraz jest wszędzie pełno tandetnych podróbek.
Chińszczyzna jednak chińszczyźnie nie równa.

powiem więcej

Teraz to mamy już do czynienia z podróbkami podróbek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie stabilności to chyba ze wszystkimi jest podobnie - taki typ konstrukcji. W niczym to nie będzie przypominać dębowego stołu, jednak zjeść się na tym da i tyle.

nie tak do konca jest to prawda ze nie mozna zrobic w miare solidnego stolu :)

ja planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac , przyczepka przeciez stoi stabilnie i sie nie buja :) a sam stol mozna przecie z dowolnego materialu wykonac zeby tego ze srodka nie wykorzystywac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tak do konca jest to prawda ze nie mozna zrobic w miare solidnego stolu

ja planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac , przyczepka przeciez stoi stabilnie i sie nie buja a sam stol mozna przecie z dowolnego materialu wykonac zeby tego ze srodka nie wykorzystywac

pozdrawiam

 

Widziałem kiedyś takie rozwiązanie ale tam noga podporowa była przerobiona na zasadzie teleskopu ( rurka w rurce ) kontrowana za pomoca śrubki. Stół bez przerobionej nogi nie zda egzaminu bo ma ona stała wysokość przystosowaną do wnętrza przyczepy a trzeba pamiętac o tym, że dojdą nierówności terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac , przyczepka przeciez stoi stabilnie i sie nie buja

 

Widziałem kiedyś takie rozwiązanie ale tam noga podporowa była przerobiona na zasadzie teleskopu ( rurka w rurce ) kontrowana za pomoca śrubki.

 

ja planuje zrobić stół tak jak koledzy powyżej piszą lecz noga będzie oparta o bok budki :) wtedy stół bedzie stabilny i zawsze wypoziomowany :) i nie ma problemu z różnymi wysokościami podłoża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac , przyczepka przeciez stoi stabilnie i sie nie buja
pomysł dobry :) i z tego co wiem już od dawna i z powodzeniem stosowany przez wielu właścicieli budek z Niewiadowa :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac

Nie wiem jak Ty, ale my ze stołem "chodzimy" w w różne miejsca.

Np rano ustawiamy go z boku przyczepy, a po południu z przodu, tak żeby słońce nie świeciło nam w oczy. Jak przyczepisz go do przyczepy, to musi stać w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje do boku ciepki przyczepic ten uchwyt jaki jest w srodku do mocowania stolu i z drugiej strony te noge podporowa i musi stabilnie stol stac , przyczepka przeciez stoi stabilnie i sie nie buja :)

 

Tak se pomyślałem: fajny pomysł :)

 

Potem przeczytałem dalej:

ja planuje zrobić stół tak jak koledzy powyżej piszą lecz noga będzie oparta o bok budki :) wtedy stół bedzie stabilny i zawsze wypoziomowany :) i nie ma problemu z różnymi wysokościami podłoża :)

 

Pomyślałem: o! Jeszcze lepszy! :)

 

A potem wyobraziłem sobie moje dziecka, jak wspinają się na taki stół albo po nim skaczą w przypływie małpiego rozumu :):) I oczyma wyobraźni ujrzałem stolik wyrwany z solidnym kawałkiem poszycia :)

 

Już pewnie wiecie, że na razie z tego rozwiązania zrezygnuję.* Poczekam aż dziecka ciut dorosną :)

 

* oczywiście jak już kupię czepkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem zrezygnować z listwy stabilizującej stół, bo znalazło się na niej ocieplenie w postaci 10 cm styropianu.

Stół przerobiłem, dokładając składaną nogę, a do oryginalnej dokręciłem płaskownik, by było stabilniej.

Czasami używam tego patentu ale przeważnie zajmuje pozycję jako stelaż łóżka.

Kupiłem kiedyś w Biedronce stolik z dokręcanymi nogami i czasem używam go wraz z moją "letnią kuchnią".

post-116843-imported-06398a81-bc97-4538-88cf-c0d2884d4aab_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.