Skocz do zawartości

ABI Pionier nasza pierwsza własna przyczepka


bambosz99

Rekomendowane odpowiedzi

:bzik: jak byś zapytał anglika o te drzwi to by ci powiedział że wszystkie mają drzwi po właściwej stronie :bukiet:

 

Dokładnie tak. U nich, przy ruchu lewostronnym drzwi są po lewej stronie. Na kontynencie, przy ruchu prawostronnym, drzwi są po prawej. Pytanie zadałem z czystej ciekawości - czy w angielskich komisach jest tyle przyczep kontynentalnych co w polskich komisach przyczep angielskich. Dziękuje za odpowiedź.

 

Podoba mi się sposób przedstawienia kosztów Twojego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. U nich, przy ruchu lewostronnym drzwi są po lewej stronie. Na kontynencie, przy ruchu prawostronnym, drzwi są po prawej. Pytanie zadałem z czystej ciekawości

 

Rozumię doskonale.

To ja wyraziłem sie mało precyzyjnie.

Anglia to jak się nie mylę jedyny kraj w europie z ruchem lewostronnym. Ale anglicy i tak uważają, że ich kraj jest normalny tylko cała Europa sobie coś ubzdurała i jeździ odwrotnie. Dla Anglika auto z kierownicą po prawej stronie jest autem europejskim :jump::jump::hehe:

To miał być taki żart

 

[ Dodano: Sro 13 Sty, 2010 21:07 ]

A coś takiego znalazłem na angielskiej stronie! Czyli mają takie przyczepki :biwak:

jedyne 150?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kilka zdjęć tego co już udało mi się wykombinować w przyczepce

Przyczepka dostała nowy system audio (jest złożony na próbę i działa)

Oświetlenie LED w przedniej części. Docelowo ma być i w tylnej (jak budżet pozwoli to wymienię oryginalne świetlówki na diody)

Nowa półka nad kanapą i zegar na niej

W planie jest wymiana zasłon i wykładziny, dorobienie prysznica, Zamontowanie prostownika na stałe i dołożenie panelu słonecznego, Podłączenia gniazda 230V w szafce nad WC.

 


radyjko

post-115700-imported-aced16f1-ad12-474c-8270-a4b1689ac4de_thumb.jpg

 

głośnik z lampką

post-115700-imported-34b872a7-a63f-4bc0-9e75-76995547b5ab_thumb.jpg

 

tak działa LED (4 diody)

post-115700-imported-f590ed6d-db6b-4ccd-a98f-35f5e14e73fc_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bambosz99 Mam takie pytanko robili Ci jakieś problemy w polskim wydziale komunikacji?

Czy wystarczyła im umowa o której pisałeś i przegląd?

I czy na przeglądzie nie robili jakichś problemów?

Bo tu na forum wyczytałem że wszedł przepis który mówi że nowo rejestrowane przyczepy powyżej DMC 750kg muszą posiadać światło cofania, Twoja miała to światło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko robili Ci jakieś problemy w polskim wydziale komunikacji?

Czy wystarczyła im umowa o której pisałeś i przegląd?

I czy na przeglądzie nie robili jakichś problemów?

Bo tu na forum wyczytałem że wszedł przepis który mówi że nowo rejestrowane przyczepy powyżej DMC 750kg muszą posiadać światło cofania, Twoja miała to światło?

Było o tym w tych tematach

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=3047

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6083

Opisywałem tam (i inni też) swoje perypetie z WK

Co do przeglądu to robiłem i rejestrowałem jeszcze w 2009r i światła cofania nie wymagali. Przerabiałem tylko przeciwmgłowe na prawą stronę. Rozkręciłem dwie lampy i przełożyłem żarówkę. Zakręciłem klosze z powrotem i po sprawie :) . Światło wsteczne kup od fiata 126p i kilka metrów kabelka. Musisz jeszcze pomyśleć nad gniazdem przy haku. Ja bym dał 13 pinowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.