Skocz do zawartości

X JUBILEUSZOWE SPOTKANIE WIELKOPOLAN ( i nie tylko)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Drogi 100pku i cała reszto SPOT'kaniowiczów z Wielkopolski i nie tylko .

Baaardzo chciałem do was zawitać robiąc , mam nadzieję , miłą niespodzianką . Niestety warunki pogodowo-drogowe nie pozwoliły mi na odrobinę szaleństwa . W chwili gdy piszę posta mam u siebie burzę śniegową . Sypie tak juz od paru godzin , więc myślę , że rozumiecie moją zmianę decyzji .

Spotkam się z wami w lepszych "okolicznościach przyrody"

Wkurzony całą sytuacją zabrałem się do montowania stojaka do brytfanki , która podesłał mi Darek (Dani). "Cóś" tam wyszło ale to w postach "Kulig południowców" .

Chociaż darmo nie siedziałem .

Pozdrawiam wszystkich i do następnego ... jak pogoda pozwoli . :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również za miłe przyjęcie do "swoich" (by kit), poznanie zrytych beretów i całej reszcie (nicków mimo wszystko nie pamiętam, ale po miejscowości widzę, że pierwotnie siedziałem koło balthur i...?) :piwko:

Mimo przedziwnych głosów, chętnie się pojawie na następnym spotkaniu i wszamam pierożki :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie super :ok::piwko::ok::ok:

Aż mnie szczęka bolała od śmiechu. Dzięki wszystkim za wspaniałą atmosferę. Powodujecie, że człowiek żyje od spotkania do spotkania a reszta przestaje się liczyć.

Dzięki koledze gimof za przybycie i możliwość poznania. Wpadaj częściej :ok:

 

balturki, jesteście wielcy :ok: Z taką małą istotką, w taką pogodę, tyle kilometrów, tylko po to aby Ola mogła poznać naszą pakę :piwko:

 

Pozdrowionka dla wszystkich :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż można rzec po kolejnym wspaniałym spotkaniu :-] podziękować wypada za wspaniałe towarzystwo i przemiłą atmosfere :bzik: i już nie możemy się doczekać kolejnego spotu choć stoi on u nas pod znakiem ?

 

Wielkie dzieki Balthurkom że dotarli (mimo kilometrów i aury) i dali nam możliwość poznania swojego malutkiego skarbu Olki :jump:

 

Dziekujemy również Robicarom i SPablom za prezenciki :bzik: oraz Radwanowi który przytargał "pojemniczki do :piwko:" :ok:

 

jeszcze raz wszystkim wielkie podziękowania :bukiet: jesteście wspaniałymi ludzmi :bzik:

post-114502-imported-f0f694ba-c191-446c-a1c5-9631748fbd85_thumb.jpg

post-114502-imported-cdc87fb9-0536-404b-a730-683cc34e42d3_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim , jesteście wspaniali , dziękujemy Pawełkowi i Robertowi za niespodzianki , Bogdanowi za wiadereczka ( juz nie będę marudził ,że mi w Warce wszystkie wykupiłeś) , Jaśkowi i Moninie za przybycie ze swoim skarbem , i do następnego spotkania .

post-114509-imported-93c49624-37ca-4612-bee6-bd4d236d93ca_thumb.jpg

post-114509-imported-da24da80-61e7-49b9-9e99-2e5e639ce3d5_thumb.jpg

post-114509-imported-83ec12b6-7c5e-44d8-be1f-44f5a2155b29_thumb.jpg

post-114509-imported-ca1d6d1d-c451-4794-b847-09e490c55cdd_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.