Skocz do zawartości

Informacja o przyczepie


vision

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Hobby430 1992rok. Używam już dwa sezony i jestem bardzo zadowolony. Przed zakupem jednak dokładnie obejrzałem. Nie podoba mi się że sprzedający trochę kręci z tym przedsionkiem. Najpierw napisał:

"W komplecie z przyczepą znajduje się duży przedsionek wraz z oryginalnym daszkiem .

Przedsionek z rurkami i daszkiem jest praktycznie

NOWY

...zakupiłem go w Holandii w zeszłym roku. Praktycznie brak jakichkolwiek śladów zużycia."

a teraz chce za niego dodatkową kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vision, sprzedawca ma "ciekawy" dodatek o którym wspomina : Podłoga została wyłożona panelami szwedzkimi. !!

Warto zapytać w jakim celu była montowana i koniecznie należy dokładnie sprawdzić orginalną podłoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widać to , że przyczepa jest po przeróbkach.

- wyłożona panelami ( po co ??? )

- drzwi do łazienki z obu stron są czymś oklejone ( dlaczego ??? )

- wewnętrzne podszybie powinno być w tym samym kolorze i wykonane z tego samego materiału jak blaty w kuchni i blat stołu a tam założono jakąś deskę :brawo:

- uchwyty manewrowe z tył przyczepy wymienione na ...starego typu

- schowek z przodu przyczepy malowany

- brak zasłon przedniego okna

- brak firanki i zasłonek okna kuchennego

- w części tylnej przyczepy powinny być siedzenia po lewej i prawej stronie oraz składany stół.

Ta część mieszkalna w oryginale powinna być oddzielona pełnymi drzwiami przesuwnymi od pozostałej części przyczepy. Po drzwiach nie ma śladu. Wydaje mi się to , że z drzwi zrobiono stałe łóżko :brawo:

No i ten namiot ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa jest wystawiona już drugi albo nawet trzeci raz , ale jak by ktoś był by zainteresowany , to mogę ją obejrzeć. i zdać relację.[Chodzi oczywiście o tą z Cżęstochowy] :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa jest wystawiona już drugi albo nawet trzeci raz , ale jak by ktoś był by zainteresowany , to mogę ją obejrzeć. i zdać relację.[Chodzi oczywiście o tą z Cżęstochowy] :bukiet:

 

Niemożliwe. W opisie pisze że sprowadzona 02.12.2009 a ubezpieczenie eksportowe ( 14 dni od daty wyrejestrowania w Holandii ) ma do 14.12.2009 czyli wychodzi na to , że świeżo sprowadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. W opisie pisze że sprowadzona 02.12.2009 a ubezpieczenie eksportowe ( 14 dni od daty wyrejestrowania w Holandii ) ma do 14.12.2009 czyli wychodzi na to , że świeżo sprowadzona.

Coś jest nie tak.Sprzedawca sam sobie zaprzecza.Moim zdaniem omijać szerokim łukiem.Poniżej przykładowa przyczepa w podobnym przedziale cenowym - też z allegro:

http://www.allegro.pl/item846344099_fendt_615_a_cena_zimowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja cos kojarze i mam wrażenie że kolega jurek49 kupił kiedys od tego sprzedawcy

 

... i ja też tam swoją Hobby 420 Prestige kupiłam :biwak:

I to m.inn. dzięki Jurkowi49 i jego pozytywnych postach , po zakupie jego przyczepy :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie.Na prośbę kolegi Vision , pojechałem obejrzeć przyczepę [ta z Częstochowy] http://www.allegro.pl/ite...azienka_wc.html. Oglądałem dość dokładnie, przyczepa w dobrym stanie , nie poobijana, nie zgnita, wszystkie urządzenia sprawne,szafki całe nie uszkodzone .W środku żadnych przykrych zapachów .Kupiona w Holandii od prywatnego właściciela. Facet handluje przyczepami [tylko Hobby] , i jest sprowadzona tak jak w opisie.Pisałem że ta przyczepa była już wystawiana , ale to jest następna sprowadzona,zmyliły mnie te opisy i to że gdy przejeżdżam tą ulicą , ciągle stoi tam jakaś Hobby.Pozdrawiam--Janusz :bukiet::biwak::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.