Skocz do zawartości

VII Zlot Sława maj 2010


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Na 1 Majówce w Sławie mieliśmy tablicę korkową .

 

Na pierwszej Sławie mieliśmy też nagłośnienie na polu wokół kempingów i myślę , że i tym razem tez będzie co Piotruś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i coś takiego właśnie chce stworzyć ;) wydaje mi się że będzie to bardzo przydatny gadżet :-]

 

Tomek a dało by rade 2 sztuki? , bo tym razem może byc nas sporo więcej , by w 2 skrajnych miejscach ustawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a dało by rade 2 sztuki?

 

wszystko się da ;) jak będzie taka potrzeba to można 2 stworzyć ale chyba będzie jakieś centrum dowodzenia i przy nim jadna by chyba starczyła :-] bo każdy kto będzie szukał informacji to i tak tam będzie się kierował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jak by były jakieś informacje czy tablice, ale czy będzie ktoś czytał? lepiej by było jak by jakies komunikaty były nadawane z radiozęzła lub jakiejś papugi.

 

Myślimy nad tym i postaramy się by oprócz informacji papierowych były również głosowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaramy się by oprócz informacji papierowych były również głosowe

 

N.p.

UWAGA, UWAGA - Ważny komunikat !!!

O godzinie xxx w najbliższym otozeniu przyczepy kolegi yyy odbędzie się degustacja jego nalewki - Wszystkich chętnych zaprazamy z kieliszkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dani, A co się stało z mieszadłem do zupy z Ojcowa ? To było mieszadło . Można było nim mieszać zupkę nawet w cysternie ;)

Mieszadło jest i czuje się świetnie :-] czeka na ;)

Tak sobie pomyślałem że mieszadło jest dość duże i można byłoby na nim grawerować daty zlotów np. Ojców Złota Góra 6-8.11.2009 czy np.Sława 2010

a potem będzie fajny exponat do Warki do muzeum jako pamiątka karawaningowa ;) co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszadło jest i czuje się świetnie :-] czeka na ;)

Tak sobie pomyślałem że mieszadło jest dość duże i można byłoby na nim grawerować daty zlotów np. Ojców Złota Góra 6-8.11.2009 czy np.Sława 2010

Chyba zapomniałes o Krakowskim MIkołaju,bo chyba nas nie zawiedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem będzie fajny exponat do Warki do muzeum jako pamiątka karawaningowa ;) co myślicie ?
Nie lubię takich odpowiedzi pomimo że wielu w ten sposób nabija sobie liczniki, ale moja odpowiedź może być tylko taka.

.

.

.

 

:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dani, A co się stało z mieszadłem do zupy z Ojcowa ? To było mieszadło . Można było nim mieszać zupkę nawet w cysternie ;)

Mieszadło jest i czuje się świetnie ;) czeka na ;)

Tak sobie pomyślałem że mieszadło jest dość duże i można byłoby na nim grawerować daty zlotów np. Ojców Złota Góra 6-8.11.2009 czy np.Sława 2010

a potem będzie fajny exponat do Warki do muzeum jako pamiątka karawaningowa ;) co myślicie ?

 

Jeśli porozmawiamy z Rysiem [Yabulon] lub Januszem to może oni pomyśleliby nad wykonaniem odznak takich na szpilce do udekorowania tegoż mieszadła. Na wzór odznak na laskach góralskich, nie wiem czy to by było opłacalne.

Ale z nudów w ramach zabicia czasu taka mnie naszła pomysła. ;):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.