Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Wirku , proszę o wykreślenie załogi nr 99 : Paczek , Paczkowa i Paczątko - 3 osoby

potwierdzone na 100%

dzięki

 

Jedrek a Ty się tez wyłamujesz??? Nie widać Cię na liście ...

ja wykreśliłem się jakieś dwa tygodnie temu....

ale nigdy nie mówię nigdy......

 

 

Proszę o dopisanie do listy uczestników załogę z Fanklubu Niewiadówek : Bartek , Ola i Marek(17 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Koledzy i koleżanki z CB to nierozstaje się od 18 lat .Pierwszy sprzęcik to Onwa :bukiet: -czy ktoś pamięta ten sprzęt, a póżniej Dragon 240 oraz Prezydent George - droższy od malucha w jakim go woziłem. Antenka z 240 cm.Tak poznałem swoją żonkę,przez CB.

Jedrek 101 do usłyszenia na 19 kanale na trasie :hehe: , albo na zlocie.Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki z CB to nierozstaje się od 18 lat .Pierwszy sprzęcik to Onwa :bukiet: -czy ktoś pamięta ten sprzęt, a póżniej Dragon 240 oraz Prezydent George - droższy od malucha w jakim go woziłem. Antenka z 240 cm.Tak poznałem swoją żonkę,przez CB.

Jedrek 101 do usłyszenia na 19 kanale na trasie :hehe: , albo na zlocie.Pozdrowionka.

Widzę, że słynny tag you znalazł kolejną ofiarę :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dopisanie załogi Witek1980 czyli mnie, żony i syna Bartka. Przy okazji przywiozę małe stoisko, będzie można kupic tanio np. płyny, toalety turystyczne, lodówki turystyczne i inne akcesoria kempingowe.

Dla dociekliwych sprawę konsultowałem telefonicznie z Panem Wirkiem i dostałem pozwolenie na napisanie tej malej reklamy na forum.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo pytań na PW , ale z netem mam tu nie najlepiej , więc proszę dzwonić na mój telefon postaram się odpowiedzieć , nie jestem w stanie w tej chwili na wszystkie PW odpowiadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.