Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

adi1958, Jak wcześniej pisałem jest to Twój wybór i szanuje go, ale zapisałeś się na odznakę zlotową i co z tym ? Ktoś ponosi koszty by coś takiego zrobić, bo zamówiłeś nie robiliśmy przedpłat wierząc, iż zamawiający odbierze je.

Wirku powtarzasz się w różnych tematach.

To nie problem , bo za oznakę Adi zapłaci i odbierze ktoś inny niż on.

Nie potrzebnie się martwisz , skoro zamówił i nie jedzie to je zapłaci przez kogoś innego.

Masz do czynienia z dorosłymi ludźmi i nie widzę realnej paniki.

Znając życie , odznak pewnie zabraknie , wielu nie zapisanych będzie chciało. :hehe:

Ja nie zamawiałem a mam. :)

post-134323-imported-4042b8a9-326a-4699-bdb3-fbd2c3cfb6e8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja również muszę z przykrością zrezygnować z przyjazdu na zlot z powodu wyjazdu do sanatorium.[Cekałem na przydział dwa lata] Pozdrawiam wszzystkich serdecznie. Jan-T1000

 

Bardzo nam z tego powodu przykro :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu mam do ciebie techniczne pytanie, mianowicie przyjadę na kemping ok 20.00-22.00

i co dalej ? czy mam sobie szukać miejsca, czy do recepcji( nie jest za późno?) czy mam ciebie szukać czy dać ci spokój a witać się będziemy rano. będę z dzieckiem więc o tej porze to ona już będzie spała i chyba rozkładał się będę rano. pytam bo przyjeżdżam pierwszy raz i nie znam zwyczajów.

 

nie pisze na PW bo może ktoś ma podobny dylemat i odpowiedź mu pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadna panika u mnie , a tylko zapytanie i jednocześnie uwaga do kolejnych wypisujących się lub już wypisanych.

Mnie to dziwi , ale masz rację ponieważ są różni ludzie , a odznaki kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_K, w zasadzie to nie wiem dokładniej do której będzie czynna recepcja, ale nawet jeśli już będzie zamknięta wjeżdżaj na kamp i odpoczywaj , chyba, że masz na tyle siły , aby się witać :hehe: a rano załatwisz formalności w recepcji. Znaczy rano zaraz po powitaniach :) lub po odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kit, ta rezerwacja to też wolna amerykanka, ale nie ma co się dziwić jak ktoś chce być w grupie swoich znajomych.

 

Krotko mówiąc nie ma czegoś takiego, że wyznaczam , że dana załoga jedzie na 3 alejkę , czwarta parcela po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.