Skocz do zawartości

Ozonowanie przyczep


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dowiedzieć się , czy bylibyście zainteresowani ozonowaniem swoich przyczep np. na zlocie oraz ile za taką usługę bylibyście skłonni zapłacić ?

 

 

O tej metodzie można poczytać tutaj :

 

http://www.cbc.pp.com.pl/cbc/odgrzybianie-ozonowanie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jak, bym miał 60zł płacić za każdy przyjazd,a ma być ich 5, to chyba bym sobie kupił:

http://allegro.pl/item822511920_ozonator_ozonowanie_ozon_generator_ozonu.html

I ozonował bym sobie, co bym chciał, kiedy tylko by mnie naszło, na świeżą dostawę ozonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam , gdyż dzisiaj u mnie w robocie zakupili taki za 1000 zł.

 

Od rana ozonujemy swoje samochody firmowe , mamy takiego starego opla w którym zawsze jechało stęchlizną i po 30 min. ozonowania nic nie czuć :hehe:

 

Pytałem chłopaków którzy to robią czy to trzeba 5 razy powtarzać , mówili że tylko w domach , ogólnie przy bardzo dużych pomieszczeniach , ale nie w samochodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana ozonujemy swoje samochody firmowe , mamy takiego starego opla w którym zawsze jechało stęchlizną i po 30 min. ozonowania nic nie czuć

 

proponuje niuchanie tego Opla za 5-6 dni zobaczysz efekt :hehe:

druga wazna sprawa to nie mozna porownywac objetosci tego Opla do przyczepy kempingowej

pozdrawiam

 

 

P.S.juz sie wiecej wtracac nie bede bo jeszcze nie doroslem do tego zeby gotowac w przyczepce , ciepka nie przemaka, wiec temat obcych zapachow jest mi obcy :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w którym zawsze jechało stęchlizną i po 30 min. ozonowania nic nie czuć :hehe:

 

Z przyczepką jest inaczej.

Jak śmierdzi to albo remont , albo złom.

Ozonowanie nic nie da , a najlepiej to dbać i myć swoją przyczepkę .

Jak ktoś zaniedbuje i potem w ramach wygody ozonuje to niech sam sobie w niej siedzi.

Ozonowanie jest dla ludzi bez higieny. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jarek i jak ? Powtarzaliście zabiegi ozonowania w Oplu? Jestem ciekaw czy to faktycznie pomaga. W naszej Toyocie poprzedni właściciel palił papierosy. Jak jest wilgotno to czuć nieprzyjemny zapach. Jestem ciekaw czy to pomaga na tego typu problem.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dwa razy ozonowałem swojego kampera , zrobiłem to za pierwszym razem jak go kupiłem , zawsze to trochę pozabijałem zarazki po poprzednikach (autko ma 31 lat).

Zapach ozonowania był przez miesiąc może półtora, dodam że maszyna była duża i bardzo solidna nie taka z allegro za czapkę jabłek tylko profesjonalna i jak dobrze pamiętam kosztowała naście tysięcy złociszy ... Staram się dbać o czystość mojego autka , w końcu to drugi dom (przez pewien czas nawet pierwszy)ale jeśli będę miał okazję skorzystać z tej operacji zrobię to ponownie ,ale u tego samego sprawdzonego fachowca ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.