Skocz do zawartości

VIII NADZWYCZAJNE SPOTKANIE WIELKOPOLAN ( i nie tylko)


Rekomendowane odpowiedzi

Od wieków marzyłem aby zwiedzić ; Mur Chiński , Nowy York i Poznań . Po uzyskaniu wszystkich wiz wjazdowych dotarłem do Was . Ameryka i Chiny muszą poczekać ! Ludzie ! Tu nie ma korków i w kazdym sklepie można kupić sandwicza ! REWELKA :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SŁUCHAJCIE !!! Z rozmowy telefonicznej ze 100pkiem dowiedziałem się , że zeszło się do chwili obecnej 17 osób . Niespodziankę zrobił im Wirek , który przybył ni z gruszki ni z pietruszki na to spotkanie . Super Wirku :ok:

Słyszałem , że bawią się dobrze , więc nie gadaliśmy zbyt dłuuugo . :ok: Resztę pewnie sami dopiszą .

 

PS - PlastElinko !!! Prawdopodobnie 100pka będzie zmieniał zamówienie na rozmiar polarka . Z relacji Rysiaczka wynika , że 100pkowi znacznie obniżył się środek ciężkości . :ok::-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - PlastElinko !!! Prawdopodobnie 100pka będzie zmieniał zamówienie na rozmiar polarka . Z relacji Rysiaczka wynika , że 100pkowi znacznie obniżył się środek ciężkości . :ok::ok::-]

 

Stopek pozazdrościł Rysiaczkowi słusznej postawy? :-]:ok::-]

Fingerku - jeśli Piotr przesadzi to zawsze można uszyć polar na zamówienie :-] ,

Uczestnikom spotkania życzę dobrej zabawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez pozdrawiamy uczestników nadzwyczajnego spotkania ze szczególnym uwzględnieniem Specjalnego Gościa :ok:

Bawcie sie dobrze i wspomnijcie nas biednych robaczków, którzy siedzą w domu a niektórzy to nawet do pracy na noc musieli pójść :ok:

Ślumorki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po spotkaniu pełnym niespodzianek . Po pierwsze Rysiaczek , miło było spotkać się z "perełką"naszego forum, pod drugie Wirek, on zaskoczył wszystkich a wejście miał bombowe ,nikt się Jego nie spodziewał ( nawet Ninka nie wiedziała ) dzięki Wirku za odwiedziny . Zbireg( nie wiem jak ich odmienić) jak zwykle wpadły znienacka , było miło pogadaliśmy powspominaliśmy letnie spotkania , dziękujemy za pozdrowienia od Fingerka , Noemi_s i Grace. Następne spotkanie niedługo :ok:

 

Jeżeli chodzi o moje gabaryty to spokojnie, polarka nie zmieniam do maja będę pasował. (kurcze chyba aż tak źle nie jest) . :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontaniczne spotkanie jak każde inne było udane. Miło, wesoło i w przesympatycznej atmosferze pogadaliśmy przy piwku i smacznym jedzonku. Dzięki wszystkim zapisanym i niezapisanym za przybycie.

Jednak osobne, wielkie podziękowania dla Wirka.

Fotki bedą jutro.

 

P.S. Dobrze, że nie musimy rok się umawiać na spotkania. Spięliśmy się i wystarczyły nam 24 godziny i znów mogłem zobaczyć te uśmiechnięte buźki. Jesteśmy po prostu zryci :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem przed chwilą z miłego spotkania , a którego sam nie planowałem 5 sekund namysłu w auto i pełne zaskoczenie w Poznaniu

Miło spotkać te uśmiechnięte buźki mimo , że do Poznania jechałem 4 godziny korki , wypadki , a czas uciekał , no ale zdążyłem było ciężko , bo od Oławy do Trzebnicy ( około 50 km ) zajęło mi 2 godziny . Makabra remonty dróg i jeszcze wypadek :ok:, z powrotem nie było lepiej , niby w nocy mniejszy ruch a tu gabaryty i STOP musieli rondo rozbierać i cały ruch stał - ah te nasze drogi :ok:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.