Skocz do zawartości

Jadę oglądać. Jakieś rady ?


Artur LMC

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłbym od zważenia tej budy. Zobaczysz, że ładowności będzie mało. Lepiej sprawdzić.
Trochę dziwna składanka. Zderzak pożółknięty, ramki klap bielutkie no i te zacieki niewiadomo z czego i czy w ogóle zmywalne - to tak w kwestii wyglądu i pierwszego wrażenia.
Pooglądaj, porób więcej zdjęć, bo z tych w ogłoszeniu niewiele widać. Opisy w swoich ogłoszeniach ma bardzo podobne, więc warto zobaczyć osobiście np. co z tymi oponami (stan, rocznik).

Pamiętaj, że u handlarzy wszystko jest zawsze "w świetnym stanie jak na swoje lata, sprawne, czyste, suche, bez przykrych zapachów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Marcin T napisał(a):

i te zacieki niewiadomo z czego

Lekko nie miała :] ... Mistrzowie na Internetach polecają do mycia Tenzi Trucka, Dimera, Domestosa i Cif :]. Ma być szybko umyte i z mega efektem. Nikt nie pyta się jak umyć, tylko czym no i później takie efekty.
Trochę szkoda że ktoś ją tak załatwił, bo ogólnie to solidne sprzęty były i jeśli szukał bym czegoś dla siebie w tych rocznikach, kierował bym się właśnie w stronę TECa i LMC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc… buda igła :lol:

omijać typa z daleka, Jednocześnie handluje częściami samochodowymi po rozbitkach

IMG_1224.jpeg

IMG_1225.jpeg

IMG_1226.jpeg

IMG_1221.jpeg

IMG_1222.jpeg

IMG_1223.jpeg

IMG_1218.jpeg

IMG_1219.jpeg

IMG_1220.jpeg

IMG_1215.jpeg

IMG_1216.jpeg

IMG_1217.jpeg

IMG_1213.jpeg

Godzinę temu, Tomii napisał(a):

Lekko nie miała :] ... Mistrzowie na Internetach polecają do mycia Tenzi Trucka, Dimera, Domestosa i Cif :]. Ma być szybko umyte i z mega efektem. Nikt nie pyta się jak umyć, tylko czym no i później takie efekty.
Trochę szkoda że ktoś ją tak załatwił, bo ogólnie to solidne sprzęty były i jeśli szukał bym czegoś dla siebie w tych rocznikach, kierował bym się właśnie w stronę TECa i LMC. 

A co powiecie o starych Tabbertach comtesse 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Artur LMC napisał(a):

No więc… buda igła :lol:

omijać typa z daleka, Jednocześnie handluje częściami samochodowymi po rozbitkach

Czyli klasyk wyciągnięty z dna stawu.

13 minut temu, Artur LMC napisał(a):

A co powiecie o starych Tabbertach comtesse 🤔

Artur, w tych rocznikach bardziej trzeba zwracać uwagę na stan przyczepy niż markę.
Jak trafisz na budkę po trollach to i 5 letnia przyczepa będzie jak na Twoich zdjęciach wyżej.
Masz możliwość poszukać coś zagranicą? Tam też różowo nie jest, ale większa szansa na znalezienie fajnej. Do nas za dużo zwożą właśnie takich szrotów za grosze i sprzedają jako cacka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin T napisał(a):


Masz możliwość poszukać coś zagranicą? Tam też różowo nie jest, ale większa szansa na znalezienie fajnej. Do nas za dużo zwożą właśnie takich szrotów za grosze i sprzedają jako cacka....

Rozważam żeby z Dani może sobie coś przyciągnąć, może Belgia ale pewnie już droższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Zawilgocona na maksa, jakby stała w jakichś krzaczorach i pod plandeką bez wentylacji. 

Na marginesie, statystycznie najgorszy chyba czas na szukanie cepy do kupienia, szansa na trafienie dobrej i wartej uwagi przyczepy niewielka. Większość tego co do sprzedaży na ten moment to niedobitki dla desperatów, którzy uznają że "muszą", nie ważna cena i stan. Co było dobre poszło przed sezonem, więcej ciekawych ofert będzie wrzesień-październik. W czerwcu mało kto pozbywał się/pozbywa dobrego sprzetu. Jeśli Cię nie ciśnie taka bezwzględna konieczność, a chcesz kupić dobrą i rokujacą na lata cepę, może odpusć szczyt sezonu. We wrześniu/październiku będziesz miał większe szanse na wybór miedzy akceptowalnym/dobrym/lepszym, a nie czy truchło czy mogiła. Co dobre, teraz raczej jest w użyciu.

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ciapek99 napisał(a):

ale masakra! Grzybobranie.

Jak szukasz podobne roczniki to polecam zajrzeć na plac i na otomoto do Ricara z Pleszewa. Polecam

Potwierdzam. Budka kupiona w zeszłym roku rocznik 1998, suchutka, szczelna, niezniszczona i wszystko działające. Nie słyszałam żeby ktoś narzekał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2024 o 21:36, Ciapek99 napisał(a):

ale masakra! Grzybobranie.

Jak szukasz podobne roczniki to polecam zajrzeć na plac i na otomoto do Ricara z Pleszewa. Polecam

zgadza się, 
byłem, widziałem , rozmawiałem, byłem nawet na warsztacie. Bardzo w porządku podejście do klienta.
Akurat plac już prawie pusty był 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2024 o 23:59, Artur LMC napisał(a):

zgadza się, 
byłem, widziałem , rozmawiałem, byłem nawet na warsztacie. Bardzo w porządku podejście do klienta.
Akurat plac już prawie pusty był 

Właściciel mi nawet oddał za uszczelkę od kasety do WC :)
To taki przykład który pokazuje "podejście"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.