Skocz do zawartości

Piekarnik


Dako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem co prawda nowym przybyszem na forum ale temat caravaningu już trochę siąkłem mam jednak pytanie do osób doświadczonych w tym temacie, jestem w czasie zmiany przyczepy tzn. mam ochotę na angielkę już upatrzona co prawda,ale nie daje mi spokoju temat piekarnika powiedzcie proszę czy ów sprzęt nadaje się do czegoś czy to tylko gadżet?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ...sam mam angielkę od paru dni , ale nie mogłem się oprzeć i przy :czerwona: postanowiłem zrobić w piekarnkiu pizze...

 

wszystko się udało i wcale nie odczułem tego żeby w jakiś sposób odbiegało to od piekarników domowych :hehe:

 

podgrzewacz tez wytestowałem.. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek7476,

Właśnie o to mi chodzi Wiesiek czy da się zrobić pizze bo zdania na ten temat są podzielone robiłeś?
przyłączę się do pytania... ja mam w swoim wyposażeniu jednak w serwisie usłyszałem że ze względu na słabą izolację piekarnika potrafią się odkształcać meble.... dlatego w ogóle go nie używałem... nawet zastanawiałem się czy go nie wyrzucić i nie wstawić mikrofalówki... :czerwona:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[nawet zastanawiałem się czy go nie wyrzucić i nie wstawić mikrofalówki... :hehe:

 

własnie dziś stałem się szczęsliwym posiadaczem kuchenki mikrofalowej do mojej ABI :czerwona::ok::ok:

 

nawet z tej okazji Fraterka pszenicznego sobie postawiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dziś stałem się szczęsliwym posiadaczem kuchenki mikrofalowej
czyli jednak.... :czerwona:

 

Ale nie zgadniesz po co mi ta mikrofalówa jest potrzebna....

 

Dla mojej Madzi , któr a jest w stanie kawe pić przez pare godz...a żeby była zawsze ciepła wkładam jej kubeczek z kawką do mikrofalówy i się do grzewa... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście używam czajniczka z porcelany z podgrzewaczem na świeczki i ciepłe jest pół dnia bez łażenia po przyczepie,a wracając do piekarnika to ta przyczepa którą mam kupić miała nawet dość brudny w środku więc chyba nie jest tak źle-meble całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhmm w chwili wolnego czasu przeprowadzę testy... godzina grzania i pomiary temperatury obudowy... w ostateczności wywalę kuchenkę a w to miejsce wstawię mikrofalówkę. z kolei od listwy z zaworami przeciągnę ścieżkę gazową na ścianę boczną i zamontuję szybkozłącze gazowe http://elcamp.movera.com/?navID=24&pID=14410&tpl=details&lang=6 na potrzeby przenośnego grilla;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :piwko:

Jest to niezawodna sprawa , porucz tego można zrobić wszystko :piwko:

Jedynie nigdy nie zostawiam przyczepy podczas używania piekarnika, zawsze jestem w pobliżu :piwko:

 


Zapiekaneczki przed

post-107008-imported-d9202785-dd52-4893-8df0-bd7175636cec_thumb.jpg

 

Zapiekaneczki w trakcie zapiekania.

post-107008-imported-44d03dd5-3a1f-499e-a649-fd141d28e0bc_thumb.jpg

 

Pstrążki

post-107008-imported-2fced278-9dfa-42a0-8f1e-0ee0d43aad81_thumb.jpg

 

 

post-107008-imported-dbe12b93-61f6-4711-b748-be38a5a319a2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.