Skocz do zawartości

Piekarnik


Dako

Rekomendowane odpowiedzi

 

No własnie juz to ma ...nie sprawdze sie ...hehehe kabel musiłaby byc długi na 100 m. heheehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

dobra odświerzę kotleta , bo ostatni post pochodzi z 2009 roku , pytanie , czy od tego czasu ktoś sukcesywnie używa piekarnika i grilla w szopie . Pytam , bo zastanawiam się czy kupić grill zewnętrzny , czy używać dedykowanego w naszej szopie . Rozumiem , że skoro fabryka dała sprzęt to musi być on odpowiedni ale jak to wygląda w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra odświerzę kotleta , bo ostatni post pochodzi z 2009 roku , pytanie , czy od tego czasu ktoś sukcesywnie używa piekarnika i grilla w szopie . Pytam , bo zastanawiam się czy kupić grill zewnętrzny , czy używać dedykowanego w naszej szopie . Rozumiem , że skoro fabryka dała sprzęt to musi być on odpowiedni ale jak to wygląda w praktyce ?

 

ja zdemontowałem piekarnik gazowy, prawie nówka pewnie użyty ze 2-3 razy. Nie bardzo widzę pieczenie kurczaka / ryby czy nawet ciasta w przyczepie. Wiadomo, że są i fani takiego pieczenia ale czy fajnie później w tym spać ? nie wiem.  Jakby ktoś jednak chciał spróbować to mam 1 na zbyciu :)

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy piekarnik na wyposażeniu a skoro mamy to go używamy !

Fajna sprawa zrobić zapiekanki, czy mufinki dla dzieci (i nie tylko  :slina: ).Zapiekaliśmy kiełbaski z serem, czy pieczarki nadziewane. Przy potrawach "kapiących" warto wyłożyć spód folia aluminiową - łatwiej doprowadzić do czystości. Podczas upałów nie polecam używać piekarnika (ale w upały nie chce się jeść tylko pić :piwko: !) za to w dni chłodne z powodzeniem zastąpi piec a wydobywające się zapachy tylko spotęgują przyjemność przebywania w przyczepie...

Piec kurczaka wolał bym jednak na gazowym grillu poza przyczepą ze względu na jego gabaryty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w domu jak się piecze i pachnie w całym mieszkaniu ? to piekarnik do piwnicy zanosisz ? , w szopie po to sa okna otwierane i wentylatory dachowe

 

w domu odpalić można okap, wentylatory (wyciągowe w kanale wentylacyjnym) oraz zamknąć drzwi i uchylić okno. Dodam też, że w domu nie sypiam w kuchni, ani nie trzymam tam ubrań. Oczywiście każdy robi jak lubi i mnie nic do tego. Podgrzanie zapiekanek czy też pizzy to nie problem. My głównie korzystalibyśmy z tego piekarnika na wczasach bo przez weekend "nie ma czasu".... a wczasy wybieramy w wyższych temperaturach i nie bardzo to widzę.

 

wiele potraw które dałoby się zrobić w piekarniku robimy na elektrycznym grillu lub gazowej kuchence na dworze - a piekarnik 2 lata jeździł i zabierał miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W zeszłym sezonie kupiłem grill elektryczny i się sprawdził :ok: teraz oglądam patelnie elektryczne, o piekarniku nigdy nie myślałem. Jak bym miał piekarnik na wyposażeniu w przyczepie z chęcią skorzystał bym z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.