Skocz do zawartości

Abi Jubilee Equerry 1995R.


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

A co to jest te takie male drzwiczki nad piekarnikiem?, bo to chyba piekarnik jest to takie biale jak lodowka?

 

Bys to pootwieral i porobil zdjecia, nam nieobytym to jest ciezko taki luksus sobie wyobrazic tak po prostu... :ok::hehe:

 

J.

 

Drogi Jacku , to pod piecem gazowym a między piekarnikiem ( te mełe drzwiczki białe) to podgrzewacz do pizzy tak to się ładnie nazywa... i jest na gaz ...super sprawa , wczoraj sobie tam zrobiłem pierwsza pizze... heheehea na kanapie wypiłem pierwszego :czerwona: ... przezycie nie do opisania...a za reszte płaciłem "gotówką" hehehe

 

W sprawie fotek to dopiero wieczorem...teraz nie mam ich na kompie w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Serku jeszcze raz gratulacje naprawdę fajna budka (najważniejsze że się Madzi podoba). Mam nadzieje że niedługo sobie ją pooglądam i będę mocno myślał nad zmianą, ale chyba nie dam rady sobie na najbliższy sezon takiej sprawić ale na kolejny mam nadzieje że się uda.

 

Oj tak Madzia zwariowała na jej punkcie...z niewiadką tego nie było ..patrz jak się kobita zmienia ...dac jej tylko inny przyczepe i nie do poznania..hehehe a spokojnie ...napewno gdzieś razem wyskoczymy , to bedzie okazja spokojnie pogadac... Nie co większą ma jescze kol. Piotrek " pianim" więc bedziesz miał okazje przeglądac dwie na raz heheeh . Co do ciagania tego domku to spokojnie holownik daje rade , ja własnie jestem na etapie poszukiwań nowego ...w tej sprawie jestem w kontakie z fachowcek " Szarym" wiec mam nadzieje,że juz na Sławe będzie nowy holownik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku większej od twojej to raczej nie kupie, ale nie zarzekam się że nigdy bo tego nie wiadomo. A co do holownika to tez szukam bo mój niespodziewanie zmienił właściciela (jakieś 11 godzin później jak go widziałeś po raz ostatni) więc trwają poszukiwania mówiłeś coś ze masz jakiś kontakt u szwabów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Drogi Jacku , to pod piecem gazowym a między piekarnikiem ( te mełe drzwiczki białe) to podgrzewacz do pizzy tak to się ładnie nazywa... i jest na gaz ...super sprawa

 

To fachowo jest grill gazowy.

Zrób sobie kiełbaski , zobaczysz co nawet ze zwyczajnej kiełbasy powstaje. :-]:)

Skórka chrupiąca , prawdziwy konkurent dla naszych grilli na węgiel drzewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.