Skocz do zawartości

Chateau Lunar - francuzka z Anglii? czy jest tu ktoś z okolic Częstochowy?


Jerzuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Chciałbym kupić swoją pierwszą przyczepę, dużo czytam po forach, trochę już wiem ale pewnie wciąż więcej jeszcze nie wiem ;)

Czy ktoś zechciałby rzucić okiem na zdjęcia: https://www.facebook.com/groups/213663346108971/posts/1640309376777687/ i powiedzieć co myśli o takiej, czy po zdjęciach coś można wnioskować o tej sztuce?

A może ktoś jest z okolic Częstochowy i chciałby jako doświadczony podjechać ze mną i chłodnym okiem pomóc ocenić?

Ewentualnie jeśli macie jakichś sprawdzonych dostawców przyczep w woj. śląskim, ew. opolskim lub małopolskim, to chętnie przyjmę rekomendacje.

I na koniec: jak teraz jest z rejestracją przyczepy sprowadzonej z (tak mi się wydaje, choć może się mylę) Wielkiej Brytanii? Cło jest zerowe o ile się orientuję, acz pewnie trzeba dostarczyć jakieś dokumenty, co konkretnie będzie potrzebne?

Pozdrowienia i dziękuję z góry za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Częstochowy i oglądałem przyczepę od tego pana. Nie tą ale inną. W skrócie - odpuść. Jak chcesz więcej info daj na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, konradk napisał(a):

Ja jestem z Częstochowy i oglądałem przyczepę od tego pana. Nie tą ale inną. W skrócie - odpuść. Jak chcesz więcej info daj na PW

A dlaczego komentarz na temat "tego pana" zachowujesz dla siebie. Myślę, że powinieneś napisać o tym - to pomoże wyeliminować handlarzy bublami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat pana tylko przyczepy którą oglądałem. Ogólnie - zgnita podłoga na rogach, w środku czarno przy oknach i przy podłodze. Pan mieszka w UK i jadąc do Polski np na święta coś tam przytarga na handel. Nie wiem w jakim stanie jest ten konkretny egzemplarz ale ten który byłem oglądać wymagał dużego nakładu pracy, część sprzętów nie działała. Ogólnie przyczepa była styrana życiem. Jeśli kolega jednak by się zdecydował jechać oglądać to chętnie się wybiorę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, konradk napisał(a):

Może nie na temat pana tylko przyczepy którą oglądałem. Ogólnie - zgnita podłoga na rogach, w środku czarno przy oknach i przy podłodze. Pan mieszka w UK i jadąc do Polski np na święta coś tam przytarga na handel. Nie wiem w jakim stanie jest ten konkretny egzemplarz ale ten który byłem oglądać wymagał dużego nakładu pracy, część sprzętów nie działała. Ogólnie przyczepa była styrana życiem. Jeśli kolega jednak by się zdecydował jechać oglądać to chętnie się wybiorę 

A tak z ciekawości, tamta też była na zdjęciach i wg opisu cacy? Za ile była wystawiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena była podobna i opis też. Rocznik również zbliżony. Z tyłu na rogach palcem dziury można było robić, wszystko się kruszyło. 

Skąd jesteś? Daleko masz do Częstochowy? Bo może ta być ok jednak. 

Edytowane przez konradk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cieszyna, 2h jazdy więc to tak na skraju opłacalności. Ale jakbyś miał czas i chęć jutro czy tam w jakiś dzień, to może bym podjechał, albo przynajmniej postawił Ci dobre wino/kratę piwa czy nie wiem jakiej tam waluty się używa w takich sprawach, żebyś skoro masz blisko to na pierwszy zwiad podszedł beze mnie, a jak się okaże że warto to przyjadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro po południu wyjeżdżamy na święta więc nie dam rady. Po świętach jak byś miał ochotę to po pracy jakoś bym mógł jechać z Tobą. Poproś gościa o więcej zdjęć, po podniesieniu materacy, rogów od spodu. Jak nie będzie chciał wysłać to chyba wiadomo dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, konradk napisał(a):

Może nie na temat pana tylko przyczepy którą oglądałem. Ogólnie - zgnita podłoga na rogach, w środku czarno przy oknach i przy podłodze. Pan mieszka w UK i jadąc do Polski np na święta coś tam przytarga na handel. Nie wiem w jakim stanie jest ten konkretny egzemplarz ale ten który byłem oglądać wymagał dużego nakładu pracy, część sprzętów nie działała. Ogólnie przyczepa była styrana życiem. Jeśli kolega jednak by się zdecydował jechać oglądać to chętnie się wybiorę 

Ta przyczepa nie sprzedaje się sama - ją wystawił "ten pan" i on ponosi odpowiedzialność za to co wystawił i zapewne on zdaje sobie sprawę ze stanu tej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2024 o 11:19, TomaszW napisał(a):

Hej

 

Chciałem podpytać czy warto pojechać po nią?

Ta konkretna nieaktualna, na dniach mają być jakieś dwie kolejne. Ja w końcu u pana nie byłem, więc się nie wypowiem, aczkolwiek jak znajdę trochę czasu to może poproszę kolegę Eda i się do niego wybierzemy jak te kolejne zapowiadałyby się ciekawie. Może możemy pojechać w trójkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.