Skocz do zawartości

Zbiornik na wodę czystą


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję kupić zbiornik na wodę Ale nie taki typowy do caravaningu tylko coś na zasadzie baniaka takiego jaki jest stosowany w Webasto na paliwo.

Zbiornik do Webasto ma wklęsłe otwory dzięki którym paliwo nie buja się na boki.

Chciałbym by w baniaku na wodę też były jakieś przegrody które ograniczałyby bujanie się wody.

Nie wiem Pod jaką nazwą szukać takiego pojemnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dzialus napisał(a):

Potrzebuję kupić zbiornik na wodę Ale nie taki typowy do caravaningu tylko coś na zasadzie baniaka takiego jaki jest stosowany w Webasto na paliwo.

Zbiornik do Webasto ma wklęsłe otwory dzięki którym paliwo nie buja się na boki.

Chciałbym by w baniaku na wodę też były jakieś przegrody które ograniczałyby bujanie się wody.

Nie wiem Pod jaką nazwą szukać takiego pojemnika ?

Ne kombinuj, bo będzie Ci woda śmierdziała plastikem.

Poza tym jak nie planujesz wozić 500 litrów to te przegrody nie będą strasznie istotne. 

Bardziej liczy się położenie zbiornika, i w miarę możliwości bliżej osi niż dalej. 

Poza tym większość ludzi że względu na ładowność przyczepy na drogę nie bierze zbyt dużo wody. Lepiej dolać już na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piotrekm13 napisał(a):

Ne kombinuj, bo będzie Ci woda śmierdziała plastikem.

Poza tym jak nie planujesz wozić 500 litrów to te przegrody nie będą strasznie istotne. 

Bardziej liczy się położenie zbiornika, i w miarę możliwości bliżej osi niż dalej. 

Poza tym większość ludzi że względu na ładowność przyczepy na drogę nie bierze zbyt dużo wody. Lepiej dolać już na miejscu. 

W zasadzie zbiornik będzie stał na nadkolu

Godzinę temu, marychaweekend napisał(a):

Szukaj na allegro pod nazwą zbiornik na paliwo webasto i znajdziesz

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
 

Szukałem ale tylko zbiorniki do Webasto się pokazują. Trochę mała pojemność bo to 5 do 10 l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dzialus napisał(a):

Dziękuję. Troszkę drogi ale szukam dalej ?

Nie no... Aż boję się myśleć w czym chcesz trzymać wodę... Może nie będziesz jej pił, ale zęby pewnie czasami się zdaży umyć. Albo ręce przed jedzeniem...

3 godziny temu, marychaweekend napisał(a):

Szukaj na allegro pod nazwą zbiornik na paliwo webasto i znajdziesz

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
 

To do WODY ma być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.