Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co rozumieć pod pojęciem normalny wjazd. Polecam Nevio w Orebicu, jest mnóstwo parcel, większe, średnie i mniejsze, nad samą wodą, na półkach z widokami, zacienione, w słońcu... pełen wybór.

My bardzo miło wspominamy Nevio i polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pjetko napisał(a):

Nie wiem co rozumieć pod pojęciem normalny wjazd. Polecam Nevio w Orebicu, jest mnóstwo parcel, większe, średnie i mniejsze, nad samą wodą, na półkach z widokami, zacienione, w słońcu... pełen wybór.

My bardzo miło wspominamy Nevio i polecamy.

Myślę, że chodzi o to aby do pierwszej linii nie było pionowego spadku jak na Nevio. Camping super,  ale jak mam pokonać pieszo odcinek  plaża -> basen w upale to aż boli.

Płaskie  Vrila, Prapratno plus wszystko w Viganj, Kuciste ( serferzy ). W loviste też płasko ale po drodze krotki stromy odcinek za Orebicem.

Stromy dojazd - Divna - klasyczny ciężki wjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, grotaczarka napisał(a):

Ktoś  poleca jakieś kempingi z normalnym wjazdem dla rodziny z dziećmi i psem. 

Myślę , że jak z dziećmi to Prapratno będzie super , fajna plaża i dobra baza wypadowa do zwiedzania półwyspu solówką .:hej:

Chorw. K.2015 212.jpg

Chorw. K.2015 242.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Przejrzę i coś wybiorę 

10 godzin temu, janm napisał(a):

Myślę , że jak z dziećmi to Prapratno będzie super , fajna plaża i dobra baza wypadowa do zwiedzania półwyspu solówką .:hej:

Chorw. K.2015 212.jpg

Chorw. K.2015 242.jpg

A jest tam jakiś plac zabaw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grotaczarka napisał(a):

Dzięki za pomoc. Przejrzę i coś wybiorę 

A jest tam jakiś plac zabaw? 

Opis kempingu

Auto kemping Prapratno
Niedaleko Dubrownika, 50 km na zachód od Półwyspu Pelješac, jest to wspaniałe miejsce - Ston, tradycyjna wioska rybacka, słynąca z zabytków, łagodnego klimatu i tropikalnego krajobrazu.
W bezpośrednim sąsiedztwie Ston znajduje się nowoczesny kemping "Prapratno". Położony jest w zatoce o tej samej nazwie, nad brzegiem morza, w rejonie lasów sosnowych i gajów oliwnych. Obóz posiada 960 miejsc, połączenia elektryczne i dostęp do wody oraz lodówki. Goście mają do dyspozycji: supermarket, restaurację i uniwersalne place zabaw, boiska do tenisa, siatkówki, koszykówki i mini piłki nożnej. Tuż obok kempingu jest żwirowa plaża, jedna z najpiękniejszych na Adriatyku, i plaża nudystów w pobliżu.
Istnieje regularna linia autobusowa Ston - Dubrovnik, a także możliwość łowienia ryb i organizowania różnych wycieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, janm napisał(a):

Opis kempingu

Auto kemping Prapratno
Niedaleko Dubrownika, 50 km na zachód od Półwyspu Pelješac, jest to wspaniałe miejsce - Ston, tradycyjna wioska rybacka, słynąca z zabytków, łagodnego klimatu i tropikalnego krajobrazu.
W bezpośrednim sąsiedztwie Ston znajduje się nowoczesny kemping "Prapratno". Położony jest w zatoce o tej samej nazwie, nad brzegiem morza, w rejonie lasów sosnowych i gajów oliwnych. Obóz posiada 960 miejsc, połączenia elektryczne i dostęp do wody oraz lodówki. Goście mają do dyspozycji: supermarket, restaurację i uniwersalne place zabaw, boiska do tenisa, siatkówki, koszykówki i mini piłki nożnej. Tuż obok kempingu jest żwirowa plaża, jedna z najpiękniejszych na Adriatyku, i plaża nudystów w pobliżu.
Istnieje regularna linia autobusowa Ston - Dubrovnik, a także możliwość łowienia ryb i organizowania różnych wycieczek.

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, grotaczarka napisał(a):

Dzięki za pomoc. Przejrzę i coś wybiorę 

A jest tam jakiś plac zabaw? 

Nie bardzo.  To camping,na którym cofamy się do lat 80tych. Niedługo będzie tam hotel, kwestia kilku lat, więc inwestycji brak. Nie mniej jednak polecam. Czasem i tydzień tam siedzieliśmy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ten fragment opisu: "nowoczesny kemping" nie bardzo odzwierciedla rzeczywistość - chyba, że w porównaniu do standardów krajów mniej rozwiniętych:-)

Co nie zmienia faktu, ze to bardzo fajny kemping - ładny widok z plaży, nietypowa, piaszczysta plaża i pomimo piasku czysta, przejrzysta woda, bliskość Stonu i Dubrownika.

Byliśmy w zeszłym roku i jak będziemy planować tamten rejon znowu to pewnie wpadniemy na chwilę.

Jeśli chodzi o wjazd - bez problemu.

A Nevio - dla mnie tylko i wyłącznie parcele nad samym morzem w pierwszej linii, ale dotarcie do nich to już pewne wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2024 o 22:43, janm napisał(a):

nowoczesny kemping "Prapratno"

:) opisówkę wkleiłem z jakiejś stronki , nawet nie zauważyłem ; niemniej to fajny kemping , byliśmy tam w 2007 i 2015 po tygodniu bo na dłużej to trochę nudy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.