Skocz do zawartości

Przesunięta zasłona sypialni


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ponownie.Ogarniam nową przyczepę i dziś taki kwiatek mi wyszedł którego wcześniej nie zauważyłem. Zasłona sypialni nie jest w osi. Nie wiem czy widać to na zdjęciach ale jest tak jakby przesunięcie pomiędzy lewą a prawą stroną. Nie widać nigdzie jakichś ingerencji wcześniej. Przyczepa to Dethleffs Camper z 2007 roku. Co może być nie tak?? Czy to może jakaś samoróbka jest dorabiana?

IMG20240121161559.jpg

IMG20240121161651.jpg

IMG20240121161726.jpg

IMG20240121161736.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie możesz jej zasunąć do końca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wygląda na to że przeszkadza kawałek sofy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RD660 napisał(a):

Nie możesz jej zasunąć do końca?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wygląda na to że przeszkadza kawałek sofy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie da się. Metalowy profil skosuje i nie mieści się między łóżko a oparcie siedzenia. Zastanawiam się czy to ktoś nie dołożył sobie tej zasłony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu po drugiej stronie są chyba jakieś magnesy żeby zasłonkę domknąć. Chyba tam ma być.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To oparcie chyba jest po skosie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RD660 napisał(a):

Na zdjęciu po drugiej stronie są chyba jakieś magnesy żeby zasłonkę domknąć. Chyba tam ma być.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To oparcie chyba jest po skosie https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji848.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Oparcie jest pionowo, na zdjęciu tak wyszło. Do magnesów zasłona nie dojedzie. Metalowy profil nie jest w pionie i blokuje się w szczelinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RD660 napisał(a):

Zobacz zdjęcie z końcówką 651. Oparcie jest za blisko łóżka. Coś jest przesunięte.

Tylko co i jakim cudem? Narożnika nie da się przesunąć, łóżko też dalej pod okno nie pójdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na ostatnim zdjęciu oparcie stanowisko ścianę. To jedna płyta aż do sufitu. Pójdę do przyczepy i zrobię zdjęcia jak to wygląda pod poduchami siedziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak z czasem oparcie "sofy" uległo odkształceniu/przesunięci (niby wydaje się że nie ale sprawdź dokładnie) i dlatego nie da się domknąć zasłony. Zasłona wygląda na oryginał kempingowy. Pytanie czy będziecie z tego korzystać. Miałem to w każdej przyczepie (teraz to nawet drzwi przesuwane mam) i jeszcze przez tyle lat w  żadnej nie używałem. Ale może dla kogoś to niezbędne i musi być ...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kleo77 napisał(a):

Może jednak z czasem oparcie "sofy" uległo odkształceniu/przesunięci (niby wydaje się że nie ale sprawdź dokładnie) i dlatego nie da się domknąć zasłony. Zasłona wygląda na oryginał kempingowy. Pytanie czy będziecie z tego korzystać. Miałem to w każdej przyczepie (teraz to nawet drzwi przesuwane mam) i jeszcze przez tyle lat w  żadnej nie używałem. Ale może dla kogoś to niezbędne i musi być ...... 

3 dzieci od którego czasem człowiek chce się odizolować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, konradk napisał(a):

3 dzieci od którego czasem człowiek chce się odizolować

jasne dlatego nie neguję że nikt z tego nie korzysta ale dla mnie przyczepa/kamper to jak życie w jednym pokoju(mikro kawalerka- taka pato-deweloperka :D), więc takie "zasłonki" nie specjalnie coś dają, ale nie o tym temat.....

Pytanie widziałeś może inne modele twojej przyczepy (rocznik) z takim układem? Może tam jednak była "deska za łóżkiem do sufitu i ktoś to "skrócił"

Edytowane przez kleo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje, to obstawiam przesunięcie oparcia. Przyczepa ma już kilka lat, a możliwe, że jakoś dzieciak się rozpychał na kanapie i je wyłamał. Rozbierz siedzisko i zobacz czy nie jest poprzesuwane, albo się gdzieś nie rozeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.