Skocz do zawartości

Jaka najlepsza trasa do Wenecji z Polski


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, yamah napisał(a):

 domek pow.3.5t a płatnymi trochę może zaboleć :(

Ale Słowenia chyba nie pobiera opłat za przyczepę więc koszt jak za osobówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 7.02.2024 o 19:09, Suzu4x4 napisał(a):

w Słowenii dla wszystkich pojazdów powyżej 3,5t jest DarsGo

strona jest po polsku, można wyliczyć koszty przejazdu , urządzenie można odebrać na stacji benzynowej

https://www.darsgo.si/portal/pl/obliczanie-opłat

 

Wiem o tym :) urządzenie też posiadam..szukam alternatywnej trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry

Podepnę się pod temat. Wybieram się pod koniec lipca na 14 dni do Włoch i tu mam pytanie jak z winietami w Austrii ?? Przez Austrię będę jechał z noclegiem więc jednodniowa winieta chyba odpada, 10 cio dniowa też nie wystarczy. Kupować na bieżąco czy po dwie jednodniowe w jedną i w drugą stronę ?

Proszę o poradę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RobiBona napisał(a):

Dzień dobry

Podepnę się pod temat. Wybieram się pod koniec lipca na 14 dni do Włoch i tu mam pytanie jak z winietami w Austrii ?? Przez Austrię będę jechał z noclegiem więc jednodniowa winieta chyba odpada, 10 cio dniowa też nie wystarczy. Kupować na bieżąco czy po dwie jednodniowe w jedną i w drugą stronę ?

Proszę o poradę. :)

Ja zawsze kupuję 2 miesięczną i mam święty spokój, koszty winiet przy kosztach całego wyjazdu wakacyjnego są wręcz pomijalne...

W przypadku tranzytu z noclegiem jednodniowe w ogóle nie mają sensu, koszt jednej 8.60EUR (x2) a 10cio dniowej 11.50EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mariusz Golubiński napisał(a):

Najtaniej wychodzi kupić 2x 10dniowa i ja tak kupuję. Tylko pamiętaj, że jak kupujesz online, to musisz 14 dni wcześniej, chyba że zaznaczysz że jesteś firmą.

W przypadku winiet 1 i 10 dniowych już nie musisz kupować wcześniej nawet jeżeli jesteś konsumentem a nie firmą, jakoś chyba niedawno to wprowadzili.

Zresztą zaznaczenia ptaszka, że jest to zakup firmowy też nigdy nie było problemem, nie było żadnej weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mariusz Golubiński napisał(a):

Najtaniej wychodzi kupić 2x 10dniowa i ja tak kupuję. Tylko pamiętaj, że jak kupujesz online, to musisz 14 dni wcześniej, chyba że zaznaczysz że jesteś firmą.

Tak było. Już nie jest. Teraz już się nic nie zaznacza a winieta startuje z chwilą kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.