Skocz do zawartości

Gadżety/bajery/lans


Jacor1916

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
Z serii gadżety/bajery/lans ;)
Co polecacie? 
Chodzi mi o przedmioty raczej nieoczywiste, które okazały się w Waszych przyczepach użyteczne, dają coś extra, a może tylko fun ;) itp. 
Coś, na co kiedyś wpadliście, macie i jesteście zadowoleni, jak nie przedmiot, to może jakieś ciekawe rozwiązanie techniczne.
Trochę na skróty idę, bo najlepsze "usprawnienia" wychodzą w wieloletniej praktyce, ale może ktoś coś podpowie. 
Może coś, co można dać np. "pod choinkę", co ucieszy, z naszej branży. Albo coś, co można w przyczepie zrobić samemu...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Jacor1916 napisał(a):

Może coś, co można dać np. "pod choinkę", co ucieszy, z naszej branży

a co Jacku z mego miasteczka chciałbyś dostać pod choinkę :P ?

pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałeś...;)

Proponuję lampkę. Z przeznaczenia jest ona do roweru, ale moźna takimi lampkami też ozdobić przyczepę, lub zabezpieczyć pas sztormowy, żeby nikt w niego  nie wszedł.

 

Screenshot_20231130_070148_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastikowe kieliszki do wina, które wyglądają identycznie jak szklane, ale nigdy się nie tłuką. Dla mnie to zawsze był problem, albo trzeba było pić wino z kubków, albo odwalać cyrki żeby przetransportować szklane kieliszki, które są delikatne i prawie zawsze i tak się konczyło stłuczką. Aż któregoś dnia kupując wkrętakę w Juli zauwaźyłem plastikowe kieliszki o kształcie i wyglądzie 1:1 jak szklane.. 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Plastikowe kieliszki do wina, które wyglądają identycznie jak szklane, ale nigdy się nie tłuką. Dla mnie to zawsze był problem, albo trzeba było pić wino z kubków, albo odwalać cyrki żeby przetransportować szklane kieliszki, które są delikatne i prawie zawsze i tak się konczyło stłuczką. Aż któregoś dnia kupując wkrętakę w Juli zauwaźyłem plastikowe kieliszki o kształcie i wyglądzie 1:1 jak szklane.. 

Żeby było bardziej karawaningowo to jeszcze wino w kartonie do zestawu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Piotrekm13 napisał(a):

Żeby było bardziej karawaningowo to jeszcze wino w kartonie do zestawu ;)

[OFFTOPIC]

W ost. wakacje, gdy stałem zestawem na parkingu w Mechelinkach, przyjechał jakiś gość, na spacer. Chwilę pogwarzyliśmy - mówił, że jest z Rumii i też ma przyczepkę....

 

 

A wracając do tematu, to ja mam taki gadżet:

https://najder.net/latarka-akumultorowa-solarna-1-12-led,3,10830,11271

( latarka solarna LY-687 - ładowanie ze słońca, z sieci lub przez USB. Można podładować z niej telefon, można postawić na stole jako lampka stołowa. Ja wymieniłem akumulatorek w środku na pojemniejszy i po całodniowym ładowaniu na słońcu, świeci co najmniej 5 godzin, Co prawda ma wadę - trochę słaby plastik, ale na wyjazdy fajna. )

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zmienił(a) tytuł na Gadżety/bajery/lans
23 godziny temu, Marcin_G napisał(a):

Ja polecam te: https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/wypoczynek-i-kemping/sprzet-rekreacyjny/talerze-i-kubki/kubeczki-plastikowe-004208/

większe, tańsze i długowieczne, są z nami w kamperze 5 rok a chyba najczęściej używane naczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://archiwum.allegro.pl/image//imagesNEW/big/7a9cc6e49b94844315a1821df975f39353c81251829dd000ce525136e92ddbf4

Taką fajną szczotkę kupiłam w Kauflandzie za 5 złotych. Świetnie się sprawdza przy małych dywanikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.