Skocz do zawartości

Historia edycji

jacek00

jacek00

Godzinę temu, Bercik77 napisał(a):

"U Wadowskich" to co najwyżej mamy koszty. Wystawić fakturę potrafią bezbłędnie, podobnie jak pobrać pieniądze z karty. No i jeszcze wystawia protokół szczelności, że wszystko OK pomimo tego, że nie sprawdzają tego co jest w protokole. A jak już sprawdzają, i nie jest OK to i tak wpisują, że jest OK. Protokół szczelności jest dla nich nic nie znaczącym kawałkiem kartki papieru a wydawałoby się, że powinien być dokumentem. Piszę to na podstawie swoich dwukrotnych gwarancyjnych wizyt z przyczepą jak i ostatniej wizyty znajomego z kampervanem. 

Widzsz, ja, @Eastnomad czy @Tomii myślę, że mamy zupełnie odmienne doświadczenia. @Eastnomad nawet ma dowód, że robią ciśnieniowy przegląd szczelności, bo u niego wyszła właśnie nieszczelność w jednym miejscu :) Może świadmość, że jesteśmy z forum działa? :D

48 minut temu, Piotrekm13 napisał(a):

Ale to są już zwykłe koszty eksploatacji, a nie utrzymania przyczepy.

No dla mnie koszt eksploatacji to koszt utrzymania przyczepy. Tak samo jak kosztem utrzymania auta jest to, że leje do niego paliwo :) Myślę, że pytający już sam sobie oceni na ile informacja o butli jest dla niego istotna ;) 

jacek00

jacek00

Godzinę temu, Bercik77 napisał(a):

"U Wadowskich" to co najwyżej mamy koszty. Wystawić fakturę potrafią bezbłędnie, podobnie jak pobrać pieniądze z karty. No i jeszcze wystawia protokół szczelności, że wszystko OK pomimo tego, że nie sprawdzają tego co jest w protokole. A jak już sprawdzają, i nie jest OK to i tak wpisują, że jest OK. Protokół szczelności jest dla nich nic nie znaczącym kawałkiem kartki papieru a wydawałoby się, że powinien być dokumentem. Piszę to na podstawie swoich dwukrotnych gwarancyjnych wizyt z przyczepą jak i ostatniej wizyty znajomego z kampervanem. 

Widzsz, ja, @Eastnomad czy @Tomii myślę, że mamy zupełnie odmienne doświadczenia. @Eastnomad nawet ma dowód, że robią ciśnieniowy przegląd szczelności, bo u niego wyszła właśnie nieszczelność w jednym miejscu :) Może świadmość, że jesteśmy z forum działa? :D

jacek00

jacek00

Godzinę temu, Bercik77 napisał(a):

"U Wadowskich" to co najwyżej mamy koszty. Wystawić fakturę potrafią bezbłędnie, podobnie jak pobrać pieniądze z karty. No i jeszcze wystawia protokół szczelności, że wszystko OK pomimo tego, że nie sprawdzają tego co jest w protokole. A jak już sprawdzają, i nie jest OK to i tak wpisują, że jest OK. Protokół szczelności jest dla nich nic nie znaczącym kawałkiem kartki papieru a wydawałoby się, że powinien być dokumentem. Piszę to na podstawie swoich dwukrotnych gwarancyjnych wizyt z przyczepą jak i ostatniej wizyty znajomego z kampervanem. 

Widzsz, ja, @Eastnomad czy @Tomii myślę, że mamy zupełnie odmienne doświadczenia. @Eastnomad nawet ma dowód, że robią ciśnieniowy przegląd szczelności, bo u niego wyszła właśnie nieszczelność w jednym miejscu :)

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.