Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cathay napisał(a):

Co ty za głupoty wygadujesz? 
To Dziwna płynie od morza do gór? 

Według administracyjnego to wody morskie aż do mostu w Szczecinie :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, piotrowin napisał(a):

Dlaczego pies (skoro płaci tyle samo co człowiek) nie mógłby skorzystać z WC, prysznica, placu zabaw czy kompletu naczyń i sztućców w kuchni?

Ja bym poszedł dalej... skoro człowiek płaci tyle co pies, to może wszyscy powinni okazywać kartę szczepień przed wjazdem, albo nawet zaświadczenie o nie posiadaniu "żółtych papierów" :) 

 

2 godziny temu, piotrowin napisał(a):

Popatrzyłem na zdjęcia - Wy tę zabiedzoną zjeżdżalnię z huśtawką na kupce piasku nazywacie placem zabaw?

No niestety to jest dość częste nadużycie... coś czuję , że marketingowcy zatrudnieni przez szpital, opisywaliby placówkę jako "Ośrodek z basenami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TomekKnaus napisał(a):

Panie/Panowie ....

Ja z miłą chęcią kemping odwiedzę, wraz z czworonożnym.

Opinię swą, oraz sierściucha - niezwłocznie zamieszczę.

Dziwnów - zbyt wielu miejsc "kempingowych" nie ma, więc dobrze, a nawet bardzo dobrze, że się coś nowego urodziło.

TOM

Zapraszamy :)

dla sympatycznych gości z czworonogami? co drugi dzień biegam?? plażą ⛱️ i jest możliwość abym  pieska ? ze sobą  zabrał na trening. Dystans 10km plażą ⛱️.

Oczywiście podczas biegu ilość psów ograniczona, ze względu na komfort treningu ??

7 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

W czasie przypływów woda morska wpływa do rzek. Na Bałytku nie są to efekty spektakularne, ale przy oceanach, to woda potrafi płynąć rzeką pod prąd, nawet kilkanaście km od wybrzeża. Zresztą Bałtyk jest zbiornikiem prawie słodkowodnym, (zasolenie jest tak niskie, że żyją w nim tysiące gatunków zwierząt typowo słodkowodnych), więc co za różnica.

7 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

W czasie przypływów woda morska wpływa do rzek. Na Bałytku nie są to efekty spektakularne, ale przy oceanach, to woda potrafi płynąć rzeką pod prąd, nawet kilkanaście km od wybrzeża. Zresztą Bałtyk jest zbiornikiem prawie słodkowodnym, (zasolenie jest tak niskie, że żyją w nim tysiące gatunków zwierząt typowo słodkowodnych), więc co za różnica.

???

 

9 godzin temu, piotrowin napisał(a):

skoro i człowiek, i pies płacą równo po 20 zł, to i oferta na pewno jest taka sama. Dlaczego pies (skoro płaci tyle samo co człowiek) nie mógłby skorzystać z WC, prysznica, placu zabaw czy kompletu naczyń i sztućców w kuchni?

P.S.
Popatrzyłem na zdjęcia - Wy tę zabiedzoną zjeżdżalnię z huśtawką na kupce piasku nazywacie placem zabaw?
Możecie doprecyzować, które z "atrakcji" znajdują się na Waszym terenie, a które w zasięgu wzroku lub za horyzontem?

Doczytałem - nikt nie skorzysta z naczyń i sztućców w kuchni, bo kuchni (czajnika, lodówki, mikrofalówki, itd.) dla parcelowców i namiotowców po prostu nie ma. Chyba że gdzieś bardzo drobnym druczkiem...

 

Szanowny Panie,

bardzo dziękujemy za Pana wiadomość...

Odpowiadając na Pana pytania, prosimy o wyrozumiałość, gdyż ze względów niezależnych od Nas, pozostałe części placu zabaw nie dotarły.

Nie mniej jednak 100m od Black Pearl Camping mamy boisko do kosza ?, boisko do piłki nożnej, skatepark ? oraz duży publiczny plac zabaw ??.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jackas napisał(a):

Chłop wrzucił suche informacje i tyle, a tu durne komentarze nie na temat.

Nie chcesz płacić za psa ,nie jedziesz.

Forum się zmienia, dopasowuje do gównianego fejsbuka.

Bo prawie każdy z forum ma fejsa.  Ja nie mam, jem mięso,  piję wódkę, mam wlasny samochód i rozmawiam ze spotkanymi  ludźmi... więc ogólnie jestem niefajny ?

Mało tego,  chyba tam zaglądnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Commander napisał(a):

Bo prawie każdy z forum ma fejsa.  Ja nie mam, jem mięso,  piję wódkę, mam wlasny samochód i rozmawiam ze spotkanymi  ludźmi... więc ogólnie jestem niefajny ?

Mało tego,  chyba tam zaglądnę...

Serdecznie zapraszamy! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 21:08, Sales Manager Black Pearl napisał(a):

Zapraszamy :)

dla sympatycznych gości z czworonogami? co drugi dzień biegam?? plażą ⛱️ i jest możliwość abym  pieska ? ze sobą  zabrał na trening. Dystans 10km plażą ⛱️.

Oczywiście podczas biegu ilość psów ograniczona, ze względu na komfort treningu ??

Trzymam za słowo :-)

Zagadam z "sierściuchem" - jaki ma stosunek co do wybiegu - 10 km - plażą !

TOM & BAKISŁAW

 

20230711_063241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
13 minut temu, MartaK napisał(a):

Witam, wczoraj wróciliśmy z campingu black pearl. Super miejsce , przyjazne dziecią ? szefostwo mega pomocne i fajnie bo idą klienta na rękę. Jeśli wszystko będzie jak teraz to super, o napewno wrócimy ?

I mówisz, że było tak wspaniale, że aż postanowiłaś założyć konto na forum aby nam o tym napisać? Ciekawe :lol:

9 minut temu, Analog82 napisał(a):

Jak to mawiaja, "pics or it didn't happen"... az trąci reklama.

Zdjęcia masz na stronie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jacek00 napisał(a):

Zdjęcia masz na stronie ;)

Sa i to calkiem ladne, ale liczylem na cos wiecej niz obrazki morza czy tez pana na skuterze plywajacego po morzu, ktore jak juz zostalo ustalone w tym watku jest 1,5km od kempingu  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MartaK napisał(a):

przyjazne dziecią

Masz może jakieś fotografie tego campingu? Zwłaszcza chodzi o elementy, które pozwalają twierdzić, że jest przyjazne dziecioM.

Fajnie by było wrzucić, wtedy info jest pełniejsze. To nie FB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 16.08.2023 o 09:28, MartaK napisał(a):

Witam, wczoraj wróciliśmy z campingu black pearl. Super miejsce , przyjazne dziecią ? szefostwo mega pomocne i fajnie bo idą klienta na rękę. Jeśli wszystko będzie jak teraz to super, o napewno wrócimy ?

Szczególnie przyjazne dziecioą - chyba jakieś z kosmosu.

W dniu 12.07.2023 o 21:08, Sales Manager Black Pearl napisał(a):

Odpowiadając na Pana pytania, prosimy o wyrozumiałość, gdyż ze względów niezależnych od Nas, pozostałe części placu zabaw nie dotarły.

Nie mniej jednak 100m od Black Pearl Camping mamy boisko do kosza ?, boisko do piłki nożnej, skatepark ? oraz duży publiczny plac zabaw ??.

 

 

Nie mniej mamy ale  nie mamy

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.