Skocz do zawartości

Prawie jak łódka


marek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No bardzo chętnie bym się Noemi " łódeczką" przepłynął :miga: - jeśli chodziło by tylko o składkę OC to sie dokładam - -- no jeśli by komuś do głowy przyszło moją starowinkę "opływac" to :czerwona::wpysk::wpysk::ok::wpysk: - ręka Boska was broni - powiedziałem nie :-].................- nie to że jestem chytrus (pół krwi poznaniak :? ) - ale nie lubię wilgoci w łóżku :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, to ja zamierzam bronić naszych angielek, na odszkodowanie dla "opływaczy" zbieram, a Ty taki kolega jesteś :czerwona::wpysk: ?!!!

Dobrze, zabieram ze sobą do Slawy obronnego kocura, pazurów nie będę mu przed majówką przycinać :wpysk: , moją przyczepę w razie czego uchroni, a Ty się martw sam, niewdzięczniku... :wpysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy mam dwa, żaden bojowością nie dorasta do pięt kocurowi, to jest diabeł wcielony :czerwona: .

Ostatnio w obronie terytorium rzucił się na ... lisa, z obu stron polała się krew. Dla kocura skończyło się na dwutygodniowej kwarantannie, z ran fizycznych szybko się wylizał, gorzej z psychiką - dwa tygodnie bez złojenia komuś skóry to dla niego katastofa :miga: .

Tylko nie wiem, czy w tej sytuacji w Sławie nie będzie wymagany dla niego kaganiec :miga::wpysk:?

Widzę, że Filip umieścił zdjęcie futrzaka - Filip, gdybyś chciał naszemu kotu zrobić, to, co zrobileś na tym zdjęciu swojej biednej kici, to impreza zapewne skończyłaby się na pogotowiu, bynajmniej nie weterynaryjnym :wpysk::wpysk::ok: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat zrobiła moja córcia - wiem :wpysk: - a Pusia - no cóż - spojrzenia nie ma zadowolonego ale "wyjątkowo" spokojnie podeszła do tematu - czyżby przed sesją chlipła se (oczywiście przypadkowo) trochę "psychotropa :wpysk: " pańciowego ??? :czerwona: - natomiast wiem jedno- to jest kot obronny :wpysk: i nawet weterynarz się go boi :miga: - :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz u weta spokojny, wszystko można z nim zrobić.

Ale za to na swoim terenie ...

 

To teraz oświadczenie:

Niniejszym, razem z Filipem85-87, informujemy, że w przypadku jakichkolwiek gróźb skierowanych po adresem naszych eleganckich, angielskich przyczep :ok:, potencjalny zamachowiec zostanie potraktowanym agresywnym kotem :miga: .

Uwaga! W przypadku poniesienia strat w wyglądzie bądź garderobie grożącego żadne roszczenia nie będą rozpatrywane :czerwona::wpysk:.

:wpysk::wpysk::miga:

Dla przestrogi zamieszczam zdjęcie futrzaka na wojennej ścieżce.

post-35813-imported-255ae991-73c8-4fd0-87e7-af13ab3248d1_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie boje, ja sie nie boje tralalala ... :miga:

 

Moj kot morderca, postrach wszystkich okolicznych psow :czerwona: 10-siec kilo zywej wagi.. morduje kruczyska jednym zamachnieciem lapy :wpysk:

 

Obrazek

Jule, jest imponujący :wpysk: ...

Tylko nie wyobrażam sobie takiego przyjemniaczka wskakującego rano do łóżka, żeby się przywitać, ta waga może zabić :wpysk: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morduje kruczyska jednym zamachnieciem lapy :wpysk:

- Jule to Ty masz dobrze !!! Wysyłasz swojego "morderca" na "zakupy" i obiadek niedzielny jak znalazł :hehe: i jeszcze "kotowi" sie jakiś grzebień trafi i pazurki a mój jest kiler na muchy (niestety) - w domu "muchów" niewiele :czerwona: to i muszę skakac do sklepu - a Pusia byle czego to nie je - ino Kitekotu z jagnięcinką - a pan niestety ino chlebek z margarynką :wpysk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.