Skocz do zawartości

PROŚBA O POMOC


Darius

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sosek napisał(a):

Przyczepa po cyganach, brak kibla  

Też w pierwszej chwili zwróciłem uwagę na duże okno, jednak

21 minut temu, jacek00 napisał(a):
34 minuty temu, sosek napisał(a):
Przyczepa po cyganach, brak kibla  

Przecież jest kibel.

ale ten kibel jest jakoś ,,dziwnie wciśnięty,, może sugerować, że był dołożony. Jak jest po cyganach to może być bardzo zmęczona życiem, trzeba obejrzeć na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten kibel jest jakoś ,,dziwnie wciśnięty,, może sugerować, że był dołożony. Jak jest po cyganach to może być bardzo zmęczona życiem, trzeba obejrzeć na żywo
To prawdopodobne jest po cyganach i ma dołożony kibel.

Akurat caravelair produkuje linie dla cyganów, które nie są dostępne w normalnej ofercie. I ta buda prawdopodobnie z takiej linii pochodzi a sam kibel jest dołożony - taka była moja pierwsza myśl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie, ale łazienka wygląda na fabryczną, o ile kibel można "dostawić" to trudniej jest z kabiną prysznicową, więc cepa raczej nie jest "potaborowa" (łazienki, a w szczególności toalety, Romowie nie powinni mieć w przestrzeni mieszkalnej czy blisko kuchni lub miejsca spożywania żywności, samo to, że takowa jest, od razu rodziłoby podejrzenie czy domniemanie, że są mageripen [skalani]). Bardziej to byłoby przekonujące, niż jedno duże okno. I raczej nie ta marka jak na tabor. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał(a):

To prawdopodobne jest po cyganach i ma dołożony kibel.

Akurat caravelair produkuje linie dla cyganów, które nie są dostępne w normalnej ofercie. I ta buda prawdopodobnie z takiej linii pochodzi a sam kibel jest dołożony - taka była moja pierwsza myśl.

Szukając po nazwie nic kompletnie nie wyskakuje, tylko w/w ogłoszenie albo zdjęcia z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czyś napisał(a):

Poprawcie mnie, ale łazienka wygląda na fabryczną, więc cepa raczej nie jest "potaborowa" (łazienki, a w szczególności toalety, Romowie nie powinni mieć w przestrzeni mieszkalnej czy blisko kuchni lub miejsca spożywania żywności, samo to, że takowa jest, od razu rodziłoby podejrzenie czy domniemanie, że są mageripen [skalani]). Bardziej to byłoby przekonujące, niż jedno duże okno. I raczej nie ta marka jak na tabor. 

Tak, ale zobacz jak kibel jest wciśnięty pod półkę. Dołożyć wc to nie jest problem, a to na fabryczne nie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając po nazwie nic kompletnie nie wyskakuje, tylko w/w ogłoszenie albo zdjęcia z niego
No bo jest jak napisałem. Caravelair ma standardowe budy dla ludzi, i zupełnie inne linie (inne modele i inne nazwy) dla cyganów. I tak jest najprawdopodobniej w tym przypadku
Poprawcie mnie, ale łazienka wygląda na fabryczną, więc cepa raczej nie jest "potaborowa" (łazienki, a w szczególności toalety, Romowie nie powinni mieć w przestrzeni mieszkalnej czy blisko kuchni lub miejsca spożywania żywności, samo to, że takowa jest, od razu rodziłoby podejrzenie czy domniemanie, że są mageripen [skalani]). Bardziej to byłoby przekonujące, niż jedno duże okno. I raczej nie ta marka jak na tabor. 
Caravelair jest bardzo popularny wśród Cyganów. To rodzima marka, która w ofercie ma budy stricte dla cyganow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Godzinę temu, jacekzoo napisał(a):

Szukając po nazwie nic kompletnie nie wyskakuje, tylko w/w ogłoszenie albo zdjęcia z niego

Znalazłem coś takiego - wersja inna ale model ten sam.

Galicea 470 z kolekcji 2011 - WC w standardzie ;)

galicea1.thumb.png.27d3976fa608fdcdfaa00e4d19a39ddc.png

galicea2.thumb.png.fd323b8f4f018e87016bbd9bcbd1f24c.png

 

Poniżej coś realnego

CaravelairGalicea470jpeg_62a35f0421a1f.thumb.jpeg.758768db267fb5ce36787c04a54d3d6a.jpeg

Planjpg_62a35efb91eef.thumb.jpeg.0088ae95ee7d6c97e8d9444cad36a79d.jpeg

CaravelairGalicea47016jpeg_62a35f0087f85.thumb.jpeg.9a2767eb0072a4f6b2441212d7a487a3.jpeg

z oferty: Caravelair Galicea 470

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie taki układ w toalecie widziałem już kiedyś w innej przyczepie caravelair na żywo i nie wyglądało to na samoróbkę. Wydaje mi się że oni takie łazienki z prysznicem i wc robili. Oczywiście trzeba sprawdzić na żywo.

Nawet znalazłem tą którą widziałem na żywo. Układ w sumie ten sam:

https://kamperowy.pl/produkt/przyczepa-kempingowa-caravelair-galicea-vin-vfgb5505p00b18312/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.