Skocz do zawartości

VI SPOTKANIE w Poznaniu


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego http://www.fullpub.pl/kontakt.html ale sam :> nic więcej poza tym, że soboty od 17:00 – 4:00

 

Spablo1 to Twoje rejony http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=poznań+promienista+104&sll=52.393149,16.875&sspn=0.02556,0.055275&g=poznań+promienista&ie=UTF8&ll=52.390923,16.873927&spn=0.012781,0.027637&z=15 może Ty wiesz coś więcej o tym lokalu. Godziny wystarczające, ale sam :hmm: czy potrzeba nam takiej rozrywki jak proponują... żeby wypić :hmm: w doborowym towarzystwie.

 

:bzik: no chyba, że oferta ta http://www.fullpub.pl/aktualnosci.html nadal aktualna, a ktoś z Szanownego Grona chciałby pić :ok: z butelki ze smoczkiem :ok:

 

Ps. To jest jeszcze ciekawe / ubieranie pampersów na czas.../ :bzik:balthur miałby szanse wygrać, a Kit dużo się nauczyć od teścia :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak na następny weekend będzie tak ładna pogoda jak w ten na spotkaniu w knajpie w Poznaniu nie będzie mnie , na takie spotkanie będzie czas gdy już pogoda na wypady w plener nie będzie sprzyjać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na następny weekend będzie tak ładna pogoda jak w ten na spotkaniu w knajpie w Poznaniu nie będzie mnie , na takie spotkanie będzie czas gdy już pogoda na wypady w plener nie będzie sprzyjać.

 

 

:ok: Czy to ma być żart z Twojej strony… tyle zapowiedzi tyle zmian wykonano dla Ciebie, a teraz się migasz? :bzik:Wirek Ty nas tu pogodą nie bajeruj :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, ja całkiem serio szkoda by było w podobną pogodę jak dziś siedzieć w knajpie jak można np rowerkami po Kotlinie Kłodzkiej, czy gdzieś do lasu na grzyby , zaznaczam jeśli będzie odpowiednia pogoda w innym wypadku przybywam do Poznania.

Wiesz mi znamy się tylko z tych stron i miło by było się poznać osobiście , ale jestem przekonany , że Piotruś wymyśli następne i będzie taka okazja.

Większość zakończyła sezon karawaningowy w różnych powodów ja jeszcze nie :ok:, a może wyciągniecie budki i spocik zamiast w knajpie to w Kobylej Górze od Poznania to 150 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa, nie musisz komentować zdecydowanie wolę w plenerze o ile będzie odpowiednia pogoda. Widzisz każdy ma swoje upodobania :ok:.

Ty szybko kończysz sezon i rozumie Ciebie , bo brak ogrzewania, ja mam ta możliwość , że jeszcze korzystam.

A swego czasu zmawialiśmy się właśnie w tym terminie, że spotkamy się w Kobylej , a tu nagle spotkanie knajpowe :ok:.

Piotruś może pogoda sie zmieni i jednak będę - zobaczymy .

Zastrzegłem tylko , że może mnie nie być o ile pogoda dopisze do wypraw w plener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś nie w grę wchodzi zły humor , jakoś nikt nie odnosi się to tego co napisałem:

"a może wyciągniecie budki i spocik zamiast w knajpie to w Kobylej Górze od Poznania to 150 km."

I wyciągasz wnioski nie te.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, ja całkiem serio szkoda by było w podobną pogodę jak dziś siedzieć w knajpie

 

 

Wirek, Ja na poprzednich spotkaniach I, II, III i IV, którego ogrodnik szuka również nie byłem, ale miałem inne konkretne powody bycia w tym samym czasie w innym miejscu i co niektórzy o tym wiedzą, ale żebym miał zrezygnować ze spotkania dla ładnej pogody… :ok: Poprzednio nie pasowało Tobie, że niby to tylko spotkanie Wielkopolan, a teraz zmieniona dla Ciebie nazwa i również się migasz :ok: a może czekasz na specjalne zaproszenie :ok::hmm::ok:

 

:bzik: no cóż pogody nie zmienimy :bzik: może chociaż ktoś inny przybędzie, co też się miga, a z pogodą ma coś wspólnego :hmm:

 

Wiesz mi znamy się tylko z tych stron i miło by było się poznać osobiście ,

 

 

Mnie również byłoby miło Ciebie poznać :ok:

 

 

ale jestem przekonany , że Piotruś wymyśli następne i będzie taka okazja.

 

Tak... tak słyszałem tylko, że jesień ma być piękna, zima lekka, a wiosny nie będzie, bo ma być od razu lato :>

 

Wirek pozdrawiam i wypijmy, chociaż :ok: wirtualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROBICAR, kupiliśmy budki by być bliżej natury, wyskoczyć w plener i nie dziwcie się , że chce z tego korzystać , natomiast dziwię się , że macie w tym momencie mi za złe , że rezygnuje ze spotkania w knajpie na wypad w plener .

Uważam, że póki pogoda trzeba korzystać , a czas do lokali będzie i pewnie nie jedno takie spotkanie do wiosny się odbędzie i ja na nim też :ok:.

ROBICAR, :bzik: wirtualne , a w razie niepogody realne :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.