Skocz do zawartości

VI SPOTKANIE w Poznaniu


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przez pracę porobiły mi się dość spore zaległości w lekturze forum. Ale już jestem :hop1:

Oczywiście my też przybędziemy zobaczyć się z Wami oraz przy okazji wyściskać balthur'ka :biwak:

 

Skład - jak zwykle :D czyli cała załoga: Klaudia, Magda, Kaśka i moja skromna osoba.

Nooo... może bedzie też piąty osobnik (dodatkowy :) )

 

z inicjatywy ROBICARA

A co z inicjatorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100pa napisał/a:

z inicjatywy ROBICARA

 

A co z inicjatorem ?

 

 

Spablo1 spokojnie :ok: jestem… jestem… chwilowo tylko mnie nie było :-] Jakiś mały lament się tu zaczął :ok: że mało chętnych na spotkanie to i ponownie musimy swoimi dwoma załogami podnieść frekwencje :-] Nasze dwie załogi razem wzięte to połowa uczestników całego spotkania jak na razie :bzik:

 

Oficjalnie zgłaszam uczestnictwo dwóch ROBICAR’ów, a co do młodzieży to była zapowiedz, że same się wypowiedzą, bo ostatnio dostałem :ok: za to, że je wyręczyłem :-]

 

Spablo1 tak jak pisałeś na ostatnie spotkanie przyjechałeś (po 5 latach przerwy) tramwajem :hmm::ok: czy tym razem również ten sam środek lokomocji wybierasz :> Tak jak wspomniałem na V spotkaniu ja ostatni raz jechałem 20 lat temu :bzik: i tak się zastanawiam czy nie iść w Twoje ślady i przeprosić ten środek lokomocji :ok: musze tylko zapoznać się z rozkładem jazdy pociągów no chyba, że w miarę możliwości przyjadę na VI spotkanie czymś, co ma dwa kółka :-]

 

 

Czyżby już nikogo chętnego nie było na "Spotkanie nie tylko Wielkopolan w Poznaniu"

 

:ok: ja również mam nadzieję, że Środa Wielkopolska z Poznaniem ma jakieś w ten dzień połączenie :-] i będzie się starać tak jak zadeklarowała w miarę możliwości przybyć na spotkanie :ok:

 

teraz jak sie Rysiu zapisal na spotkanie to wez zmien na 6 Wielkopolan

 

Gdzieś słyszałem, że dzwony biły tylko nie pamiętam, w którym kościele, że była propozycja zmiany na VI Spotkanie Wielkopolan i Zaproszonych Gości :hmm::ok: , a może mi się przesłyszało, bo to słuch i pamięć już nie ta :'( :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mnie tam tito jak sie to spotkanie bedzie nazywalo :ok:

tyle ze jezeli jest taka nazwa jak teraz lub podobna to ludzie beda sami deklarowac chec przyjazdu a jezeli zmienisz nazwe na te ktora podales to prosze mnie jako pierwszego z listy usunac bo na sile sie pchac tam gdzie mnie nie chca nie bede bo ja w koncu nie z Poznania lub Wielkopolski :ok:

 

pozdrawiam

P.S. zmiane nazwy pozostawmy w rekach zalozyciela tematu :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radwan spokojnie... :bzik: musiałbym Tobie teraz napisać tak jak Ty napisałeś Wirkowi na V spotkaniu, że pierdów się czepiasz, że nie jesteś z Poznania czy tam z Wielkopolski i sądzę, że jakoś na poprzednich spotkaniach Tobie to nie przeszkadzało :ok:

 

 

Chciałbym mieć tylko taką wielką nadzieję jak Ty, że

jezeli jest taka nazwa jak teraz lub podobna to ludzie beda sami deklarowac chec przyjazdu

 

:>radwan przecież pisałeś:

mnie tam tito jak sie to spotkanie bedzie nazywalo

a ja tylko gdzieś słyszałem w którymś kościele, że dzwony biły, że była taka propozycja :ok: . Pozdrawiam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radwan spokojnie... musiałbym Tobie teraz napisać tak jak Ty napisałeś Wirkowi na V spotkaniu, że pierdów się czepiasz
przy V spotkaniu nie bylo nic o "zapraszaniu" wiec co sie dziwisz ze tak reaguje na inna propozycje

sam sie zapisalem wiec dlatego przy zmianie na taki jaki tak "dzwonil" prosilbym o usuniecie mnie i wtedy bym czekal cierpliwie na "zaproszenie " lub jezeli bym go nie otrzymal siedzial bym spokojnie na tylku w domu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mieszkam dość daleko :ok:, ale obserwowałam zamieszanie związane z nazwą Waszego poprzedniego spotkania, a teraz widzę powtórkę z rozrywki. Nasuwa mi się jedno pytanie - po co to wszystko?

Do tej pory "grupa poznańska" (nie mówię tu tylko o Poznaniakach czy Wielkopolanach, bo do tej grupy zaliczam także osoby mieszkające w innych regionach, zaocznie siebie także :ok:) stanowiła doskonały przykład konsolidacji - trzymaliście się razem, jak żadna inna grupa forumowiczów. Teraz nagle pojawiają się rozdźwięki i to o taką głupotę jak nazwa spotkania.

Przecież chodzi o to, żebyście się spotkali przy piwie, a nie w kreatywny sposób dopinali temu metkę - bo robi się z tego przewaga formy nad treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie... czy to ważne jak spotkanie się nazywa ? Ważne aby przyjść, dobrze się bawić, milo spędzić czas przy piwie i uśmiechniętych twarzach :ok:

Każdy jest mile widziany, niezależnie gdzie mieszka :bzik:

 

Panie "inicjator" ROBICAR - czy wiadomo gdzie się spotykamy ??? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.